Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

CAFFE

1 2 3 ... 44 45 46
  • #1
    6 2

    postova:2916
    gorlock @ 8.10.2013. 22:35

    Kad poželite nešto reći a nema veze s niti jednom temom, svratite u Caffe i jednostavno recite (napišite).

    Možete i nešto poželjeti ostalim članovima, baš kao što sam to ja osjetio večeras.

    Laku noć

    edit: 

    Drago mi je da je ova tema prihvaćena od jednog dijela forumaša i nadam se da će i ostali prihvatiti ideju.

    Dakle, sve što Vam padne napamet, pjesma film, događaj.... ma štogod tema je za CAFFE, primjer sjedim ja danas u jednoj pizzeriji pijuckam kavu i dosađujem se, rekoh idem vidjeti što ima novog, na mojtv portalu i napišem.

    Stoga upotrijebite svoja računala, laptope, tablete, ipodove, mobitele ili štogod već, spojite se i napišite.

     

  • #2
    3 1

    postova:203
    franorobert @ 9.10.2013. 0:12
  • #3
    2 1

    postova:203
    franorobert @ 9.10.2013. 0:13

    laku noć ;)

  • #4
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2013. 10:46

    <body><p>Nakon tjedan dana zacepljenog nosa, miris kave ponovo osjetiti i nosom. NEPROCIJENJIVO.

  • #5
    2 0

    postova:203
    franorobert @ 9.10.2013. 11:24
  • #6
    1 3

    postova:260
    franz88 @ 9.10.2013. 13:12

    ..dok srcem Ja uglavnom srcem kavu iz gusta jer gusti su gusti...

    mislim na NJu! -- ali ovo nek ostane među nama na mojTV u - da se ne siri dalje!

    znaci mala tajna! ... ono od kad je stavila slicku sva u crnom, raspuzila kosu do zemlje, izbacila batake itd... ono puko sam, mala garava je prava! jos samo da je tu negdje metla sa strane pa da moze poletiti ili doletiti do mene eee to bi bilo ono... ono pravo... samo nesmijem cesnjaka puno jesti taj dan ili noc jel!

  • #7
    3 2

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2013. 13:15

    @franorobert, što se "blizanaca" tiče tko zna hoćemo li ikada saznati pravu istinu.

    Nedavno smo komentirali jednu drugu istinu o Iraku"Pošten Igra"

    https://mojtv.hr/forum/tema/2/3278/1/postena-igra.aspx 

    Tako i blizanci, što je tu je, na nama je da se potrudimo da ovaj svijet bude bolji.

  • #8
    2 3

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2013. 13:21

    mislim na NJu! -- ali ovo nek ostane među nama na mojTV u - da se ne siri dalje!

    znaci mala tajna! ... ono od kad je stavila slicku sva u crnom, raspuzila kosu do zemlje, izbacila batake itd... ono puko sam, mala garava je prava! jos samo da je tu negdje metla sa strane pa da moze poletiti ili doletiti do mene eee to bi bilo ono... ono pravo... samo nesmijem cesnjaka puno jesti taj dan ili noc jel!

     

    Hebote @franz, ako ugrabiš te batake bit ću ti kum.

  • #9
    2 2

    postova:260
    franz88 @ 9.10.2013. 13:31

    Hebote @franz, ako ugrabiš te batake bit ću ti kum.

    Evo Ja dosao pitati Gorlocka (stari Kumasin) hoce biti moj Kum na vjencanju...

    molim.. pogledajte!

    btw.. nia nema nis protiv!

  • #10
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2013. 17:50

    rorschach @ 9.10.2013. 15:45

    evo tema koja mene muči:poskupljenje cigareta,razne zabrane vezane uz cigarete i sad ovaj novi eu zakon da cigarete moraju bit skrivene u marketima i na prodajnim mjestima te da nesmiju bit na vidljivim mjestima nego ispod pulta ili u ormarima,ko da nije dosta šta ih se ne reklamira pa neznam Sta ima u ponudi,ali se zato alkohol reklamira,ne poskupljuje i ne nosi oznake za smrt. 

    Nije samo stvar u natpisu, radi se o tome da su i cigarete ali i jedan dio alkohola, ali isto tako i svega ostalog podijeljenjo na one koji imaju novaca ili nemaju.

    Primjerice hlače: u recimo Tom Tailoru ćete ih kupiti na sniženju po 200 kn, a slične hlače kupit će te u recimo KIK-u na sniženju po 39,99 kn ?

    Nažalost i naše društvo se raslojava, sve je manje onog srednjeg sloja.... Ili imaš, ili nemaš.

    Bilo da ti treba za lijek ili za burek.

    Što se pak tiče cigareta nepušač sam već  cca 9 godina, pušio sam crveni marlboro, međutim i sada nekada ako mi je gušt kupit ću i zapaliti crveni marlboro koliko god on koštao, štogod na njemu pisalo i gdjegod on stajao.

    Stvar je koliko tko što želi i u konačnici koliko si može priuštiti.

    A u današnje vrijeme koliko sam mogao primjetiti dobar dio ljudi mota neke duhane i puši to jer je povoljnije.

    Što se mene tiče cigarete mogu još duplo poskupjeti, to neće spriječiti  da puše one koji si to mogu priuštiti, samo će biti još vidjivije socijalne razlike.

  • #11
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2013. 18:04

    U Srbiji ih dobiješ za 15 kn, što da ti kažem probaj naručiti internetom plus poštarina ili zamoli nekoga tko ide tamo da ti donese. U Vukovaru ih prodaju na crnjak po 16 kn.

    Svojevremeno moglo se na našim prostorima kupiti i Marlboro iz Chicaga, kraći je od našeg, mnogo jači (skoro k'o) džoja... Smije se 

    Možda džoja pojeftini Smije se  kod nas.

    Ipak postajemo (ili već jesmo) (divlji) zapad

  • #12
    3 2

    postova:204
    iwax @ 9.10.2013. 18:31
    Alo jel ima koga. Salim se sta mislite koliko ce zavrsit utakmica bel.- Hrv
  • #13
    2 2

    postova:204
    iwax @ 9.10.2013. 18:32
    2-0 hrvatskA
  • #14
    2 2

    postova:311
    auran @ 9.10.2013. 19:06

         Super ideja Gorlock! Mogao bi uz Caffe nadopisati i blablaonica da ne bi tkogod pomislio da se tu može naručiti kava, jer mnogo padobranaca u zadnje vrijeme pokušava gledati filmove i serije na ovom portalu.Plazi jezik Rorschach što se tiče cigareta i zabrana mislim da je bezveze i da se uopće ne radi o zaštiti ljudi, dapače, sve te silne zabrane što nas lupaju sa svih strana, podsjećaju me na eksperimente s laboratorijskim miševima. Iwax nadam se pobjedi. Bit ću skroman i prognozirati: Hrvatska - Belgija 4:1.Smije se Strijelci će biti Srna, Olić, Mandžukić i Modrić.

  • #15
    2 1

    postova:204
    iwax @ 9.10.2013. 19:10
    Skroman ha
1 2 3 ... 44 45 46
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala