Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rade Šerbedžija

1 2 3 4 5 6
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 21:55

    Evo pokrećem novu temu samo da bi svom prijatelju Goru skrenu pozornost na ovaj događaj večeras.

    2220
    HRT2
    Imam pjesmu za tebe - R.Šerbedžija/M.Tadić

    Inače meni u sječanju po jako dobroj ulozi u filmu sa Val Kilmerom SAINT

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 22:04

    Rade Šerbedžija?

    Ne volim ga kao ni Miru Furlan. Iz istih razloga...

    Možda su dobri glumci, ali su nule kao ljudi...

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 22:13

    Rade Šerbedžija?

    Ne volim ga kao ni Miru Furlan. Iz istih razloga...

    Možda su dobri glumci, ali su nule kao ljudi...


    buzdovan

    U ovom filmu je to nebitno, ja priznajem dobra gluma, a Furlanku mi ne spominji.

    Gor voli Šerbedžiju i to je ok i zbog njega sam pokrenuo temu da ga podsjetim na večeras na HRT 2 iako vjerovatno on to zna. Uostalom pogledaj njegov profil.

    p.s. A i osobno sam upoznao Šerbedžiju na Brijunima, čisto običan čovjek, bio je odjeven kao obični klošar doduše, a na upit kako je bilo glumiti sa Val Kilmerom odgovorio je : "sportski" i nasmijao se što god to značilo.

    Ostavio je dobar dojam općenito, tada prema meni.

  • #4
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.2.2009. 22:35

    .. a dobar je glumac! i u ovom filmu je sve pet!

    franz

  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 22:40

    U ovom filmu je to nebitno, ja priznajem dobra gluma, a Furlanku mi ne spominji.

    Gor voli Šerbedžiju i to je ok i zbog njega sam pokrenuo temu da ga podsjetim na večeras na HRT 2 iako vjerovatno on to zna. Uostalom pogledaj njegov profil.

    p.s. A i osobno sam upoznao Šerbedžiju na Brijunima, čisto običan čovjek, bio je odjeven kao obični klošar doduše, a na upit kako je bilo glumiti sa Val Kilmerom odgovorio je : "sportski" i nasmijao se što god to značilo.

    Ostavio je dobar dojam općenito, tada prema meni.


    gorlock
    Furlanova fuj, ne.
    Rade, radi punom parom.
    Upoznala sam se malo bolje s njegovom Lucijom , odrasla, duhovita i prirodna.
    Rekla bi odrasla, nekad davno je bila u društvu mojih školskih prijatelja kojima je bila oličenje savršenstva.
    Trebao bi Rade njoj pronalaziti više poslova. 

  • #6
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.2.2009. 22:58

    ..evo rade na hrt u upravo pjeva pjesmice Laughing

    di je naš gor sada??

    franz

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 23:01

    Replika:

    Arnol

    Svi trebaju izači iz očevih sjena, u redu je pripomoći malo ali ako se uvijek oslanjate na tu osobu onda sami niste kompletna osoba.

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 23:02

    ..evo rade na hrt u upravo pjeva pjesmice Laughing

    di je naš gor sada??

    franz


    franz
    Pa pred tv-om!
  • #9
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 23:10

    Replika:

    Arnol

    Svi trebaju izači iz očevih sjena, u redu je pripomoći malo ali ako se uvijek oslanjate na tu osobu onda sami niste kompletna osoba.


    gorlock
    Točno, apsolutno, samo da ju malo pogura dobro ona glumi, šteta. Oni što ih stalno starci u svemu potpomažu  i sve im serviraju, nemaju pojma o stvarnom životu. 

  • #10
    0 0

    postova:220
    gor @ 14.2.2009. 23:40

    Evo me kad Vam toliko falim. Znam da je bio koncert i veliki sam ljubitelj Šerbedžijinog rada od kad znam za sebe. Još kao vrlo mlad sam ga slušao par puta uživo dok je imao večer recitacija, obično u nekom kazalištu. A kakav je glumac najbolje govore njegova djela i milion nagrada koje je dobio. Kakav je čovjek ne znam i iskreno u ovom kontekstu me i ne zanima, ali svatko tko je gledao recimo "Kiklop"-a ili "Putovanje u Vučjak", "Prosjaci i sinovi" i milion drugih filmova zna kakav je glumac. Izdao je i knjigu pjesama "Crveno i crno" i ima par dobrih. Čovjek je veliki senzibilac. Žao mi je što je koncert bio dok nisam bio u Hrvatskoj, a na televiziji sam ga gledao u prvom prikazivanju prije tjedan dana tako da večeras nisam. Inače Miroslav Tadić koji svira s njim mi je prijatelj tako da vjerujem da će uskoro biti neka prilika da čujem sve to uživo u nekoj intimnijoj atmosferi. Pa tako za sve romantičare i ljude koje vole dobre stihove:

  • #11
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 10:32

    Njihov Rade kažete?

    Čovjek - čista nula - za vrijeme rata nestao je netragom da bi se poslije pojavio kao bradati pobjednik -ljiga, ljiga, ljiga!

    Glumac - jedva prolazna ocjena -kod nas je prolazio, ali i sam je priznao da je neku jadnu scenu gdje je morao reći svega par riječi snimao beskrajno dugo, jer redatelj u Amerike (mislim Spielberg??) nije bio zadovoljan s njime. Treba li još nešto reći?

    Pjevač - daleko i duboko ispod nule, a kao netko tko se kuži i bavi muzikom mogu reći da mi je trebalo pola sata oporavka nakon što sam sinoć slučajno (nikako s namjerom)nekih par minuta poslušala njegovo polucviljenje -polupričanje. To je bilo prestrašno, pa me jako zanimaju sklopovi u mozgu onih koji još plate da bi sebi priuštili takve zvukove.

    Njihov Rade kažete?

    Thanks, but no thanks!

  • #12
    0 0

    postova:220
    gor @ 15.2.2009. 21:14

    Ti fakat nemaš pojma o čemu pričaš. Imaš pravo na svoje mišljenje, ali ne možeš zvati idiotima one koji misle drugačije. Ako možeš nekoga tako popljuvati znači da dobro poznaješ njegov rad, što je vrlo upitno s obzirom na predrasude koje gajiš. A inače za vrijeme rata je bio svugdje. Pogledaj malo po internetu. Glumio u kazalištu kod Jovana Ristića, jednog od najvećih srpskih režisera, bio malo u Bosni, malo u Hrvatskoj. Ako ga pljuješ samo zato što je napola Srbin onda uopće nemam što raspravljati s tobom ili možda misliš da su baš svi srbi odvratni i da kod njih nije bilo more ljudi koji su  bili protiv rata i protiv sranja. Pa čitava jedna generacija kvalitetnih ljudi se iselila iz Srbije radi idiota četnika. A Rade Šerbedžija je priznajem bio prilično izgubljen u tim vremenima, kao i puno drugih ljudi koji su se osjećali Jugoslavenima (ne znam koliko godina imaš i dali to uopće možeš shvatiti), ali ono što je definitivno da je konstatno istupao protiv rata i protiv Miloševića. A i bio je u Vojvodini, a svatko tko je bio u Vojvodini zna koliko su oni "privrženi" Beogradu. Uopće ne želim biti odvjetnik Šerbedžiji jer ja ne znam kakav je on čovjek, ali ti sigurno znaš još manje.

    Ako je nešto prizemno i glupo, onda su to predrasude. A što se tiče njegovog pjevačkog dara ili dara za estradu pogledaj prodaju albuma u Hrvatskoj u zadnje vrijeme pa ćeš vidjeti da ima milion idiota koji ništa ne kuže i da je "Imam pjesmu za tebe" trenutno broj 1 po prodaji. A još je puno veća  njegova zasluga  da puno ljudi koji nikad nebi čitali poeziju zavoljelo istu radi njegovih prekrasnih interpretacija. Ali ti to sigurno znaš isto kao što znaš da mu je omiljeni pjesnik Tin Ujević (poslušaj kako zvuči Svakidašnja jadikovka), a autor kojeg najviše izvodi Arsen Dedić. A i tip koji ga prati na gitari je jedan od desetak najboljih svjetskih gitarista koji je gostovao na albumima mnogih svjetskih zvijezda tako da je muzika koju svira zbilja shit.

    P.S. Tin Ujević ti je inače hrvatski pjesnik beznačajnog opusa

  • #13
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 21:38

    Ti fakat nemaš pojma o čemu pričaš. Imaš pravo na svoje mišljenje, ali ne možeš zvati idiotima one koji misle drugačije. Ako možeš nekoga tako popljuvati znači da dobro poznaješ njegov rad, što je vrlo upitno s obzirom na predrasude koje gajiš. A inače za vrijeme rata je bio svugdje. Pogledaj malo po internetu. Glumio u kazalištu kod Jovana Ristića, jednog od najvećih srpskih režisera, bio malo u Bosni, malo u Hrvatskoj. Ako ga pljuješ samo zato što je napola Srbin onda uopće nemam što raspravljati s tobom ili možda misliš da su baš svi srbi odvratni i da kod njih nije bilo more ljudi koji su  bili protiv rata i protiv sranja. Pa čitava jedna generacija kvalitetnih ljudi se iselila iz Srbije radi idiota četnika. A Rade Šerbedžija je priznajem bio prilično izgubljen u tim vremenima, kao i puno drugih ljudi koji su se osjećali Jugoslavenima (ne znam koliko godina imaš i dali to uopće možeš shvatiti), ali ono što je definitivno da je konstatno istupao protiv rata i protiv Miloševića. A i bio je u Vojvodini, a svatko tko je bio u Vojvodini zna koliko su oni "privrženi" Beogradu. Uopće ne želim biti odvjetnik Šerbedžiji jer ja ne znam kakav je on čovjek, ali ti sigurno znaš još manje.

    Ako je nešto prizemno i glupo, onda su to predrasude. A što se tiče njegovog pjevačkog dara ili dara za estradu pogledaj prodaju albuma u Hrvatskoj u zadnje vrijeme pa ćeš vidjeti da ima milion idiota koji ništa ne kuže i da je "Imam pjesmu za tebe" trenutno broj 1 po prodaji. A još je puno veća  njegova zasluga  da puno ljudi koji nikad nebi čitali poeziju zavoljelo istu radi njegovih prekrasnih interpretacija. Ali ti to sigurno znaš isto kao što znaš da mu je omiljeni pjesnik Tin Ujević (poslušaj kako zvuči Svakidašnja jadikovka), a autor kojeg najviše izvodi Arsen Dedić. A i tip koji ga prati na gitari je jedan od desetak najboljih svjetskih gitarista koji je gostovao na albumima mnogih svjetskih zvijezda tako da je muzika koju svira zbilja shit.

    P.S. Tin Ujević ti je inače hrvatski pjesnik beznačajnog opusa


    gor

    Š'o bi rekao jedan moj dragi kolega - ser ser kenj kenj... i stigosmo do kraja!

    Thanks, but no thanks!

    PS: Uši me još bole od "svakidašnjeg jadakovića i njegove jadikovke", pa ti ne mogu ostat duže ... sorry!

    Ali nešto mi govori da će biti još prilika .......

  • #14
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 22:01

    Evo me kad Vam toliko falim. Znam da je bio koncert i veliki sam ljubitelj Šerbedžijinog rada od kad znam za sebe.
    gor


    Sorry frend imao sam dobre namjere, ali eto vidiš, ne možeš baš iznijeti svoje mišljenje bez da te netko ne napadne u zadnje vrijeme. Cry
  • #15
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 22:14

    .. ej ljudi gor je dobri duh naših stranica, nemojte ga zekit!

    i jedan od prvih članova! 

    franz

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala