Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rade Šerbedžija

1 2 3 4 5 6
  • #31
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 23:15
  • #32
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 23:16

    Ajmo, zaključavaj temu!

    Što se čeka?


    buzdovan


    Nema dovoljno MPT-a ! Laughing

    Ajd pomoći ću Vam.

    Samo za crnu guju! DIVA GRABOVČEVA

  • #33
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 23:17


    Nema dovoljno MPT-a ! Laughing

    Ajd pomoći ću Vam.

    Samo za crnu guju! DIVA GRABOVČEVA


    gorlock

    Ovaj smajlić se zove: "razotkriveni"
  • #34
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 23:28

    Ovaj smajlić se zove: "razotkriveni"
    crna_guja

    Ti zločesta gujo i buzdovane sad neću dobiti plaću zbog Vas jer ste nas razotkrili.

    Nitko ne demantira znači istina je. E pa nije !

    Evo ja prvi demantiram, nemam nikakve veze s uredništvom niti radim na ovom portalu.



     

  • #35
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 15.2.2009. 23:53

    ...osim već poznate 'teorije zavjere' i 'rata klonova' - nešto je tu čudno...

    pitanje za milijun dolara - a gdje je nestala arnol? 

  • #36
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 23:55

    Ti zločesta gujo i buzdovane sad neću dobiti plaću zbog Vas jer ste nas razotkrili.

    Nitko ne demantira znači istina je. E pa nije !

    Evo ja prvi demantiram, nemam nikakve veze s uredništvom niti radim na ovom portalu.



     


    gorlock

    Ne kužim!?

    Ja bi prvi da pokrenem portal otvorio desetak različitih (svojih) logova i pozvao isto toliko prijatelja da mi u početku pomognu stvoriti privid odlične posjećenosti. No, definitivno ne bi sa "više" strana koordinirano napadao stvarne korisnike, slao ih na hlađenje ili zaključavao teme koje mi ne odgovaraju...

    Živjela demokracija, živjela sloboda govora, živio MPT!

                  

  • #37
    0 0

    postova:220
    gor @ 16.2.2009. 0:01

    E moja gujice (neću rimovati da se ne spustim na tvoj stil, av, av) rasprava znači da ti kažeš nešto što misliš ili zastupaš i zašto je to tako, a onda netko odgovori i isto objasni. Nije to lako znam, ali je ideja. Ovo sa ser, ser, kev, kev baš i ne spada u vrhunce pametnih rasprava. Ko s malom dječicom. Ti njemu pričaš i pričaš, a on: "NEĆU",  pa ti opet objašnjavaš pola sata, a drago djetešce namrštenog lišca: "NEĆU". Ali s dječicom je to i jasno zašto, ali s tobom. Trebala bi reći ovako: Šerbedžija ne zna pjevati jer ne može izvući taj i taj ton, ili Šerbedžija je četnik jer nosi bradu, ili Šerbedžija je loš glumac jer kad sam jednom pokušala gledati Putovanje u Vučjak opće nisam kužila o čemu oni pričaju. Kužiš. Prvo tvrdnja, onda zašto. Ja sam svoja stajališta zastupao sa argumentima. Bilo bi nam puno zabavnije na forumu da se malo raspravljamo. Previše vremena trošiš tražeći po net-u smiješne znakiće. Lijepo knjigu u ruke i operi nekog argumentirano. Može i novine svejedno. Kužiš.

    A sad u znak dobre volje jedna Crnogujska pjesma:

    KEV, KEV, KEV

    tri drugara su

    PLJUJ, PLJUJ, PLJUJ

    ne staj mi na žulj.

    KENJ, KENJ, KENJ

    mungosi su tu

    SER, SER, SER

    ti si moj biser

    POTPIS:

    svi smo mi GOR (GORlock, GORdan, GOR, i naravno AL GORe ) provalila si nas

  • #38
    0 0

    postova:20
    tanja @ 16.2.2009. 0:05

    Ne kužim!?

    Ja bi prvi da pokrenem portal otvorio desetak različitih (svojih) logova i pozvao isto toliko prijatelja da mi u početku pomognu stvoriti privid odlične posjećenosti. No, definitivno ne bi sa "više" strana koordinirano napadao stvarne korisnike, slao ih na hlađenje ili zaključavao teme koje mi ne odgovaraju...

    Živjela demokracija, živjela sloboda govora, živio MPT!

    buzdovan


    za nepovjerovat - al ovo je jedan od rijetkih foruma gdje vlada Samo demokracija... MTVP rules!
  • #39
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 0:11

    E moja gujice (neću rimovati da se ne spustim na tvoj stil, av, av) rasprava znači da ti kažeš nešto što misliš ili zastupaš i zašto je to tako, a onda netko odgovori i isto objasni. Nije to lako znam, ali je ideja. Ovo sa ser, ser, kev, kev baš i ne spada u vrhunce pametnih rasprava. Ko s malom dječicom. Ti njemu pričaš i pričaš, a on: "NEĆU",  pa ti opet objašnjavaš pola sata, a drago djetešce namrštenog lišca: "NEĆU". Ali s dječicom je to i jasno zašto, ali s tobom. Trebala bi reći ovako:

    Šerbedžija ne zna pjevati jer ne može izvući taj i taj ton,

    ili Šerbedžija je četnik jer nosi bradu, ili Šerbedžija je loš glumac jer kad sam jednom pokušala gledati Putovanje u Vučjak opće nisam kužila o čemu oni pričaju. Kužiš. Prvo tvrdnja, onda zašto. Ja sam svoja stajališta zastupao sa argumentima. Bilo bi nam puno zabavnije na forumu da se malo raspravljamo. Previše vremena trošiš tražeći po net-u smiješne znakiće. Lijepo knjigu u ruke i operi nekog argumentirano. Može i novine svejedno. Kužiš.

    A sad u znak dobre volje jedna Crnogujska pjesma:

    KEV, KEV, KEV

    tri drugara su

    PLJUJ, PLJUJ, PLJUJ

    ne staj mi na žulj.

    KENJ, KENJ, KENJ

    mungosi su tu

    SER, SER, SER

    ti si moj biser

    POTPIS:

    svi smo mi GOR (GORlock, GORdon, GOR, i naravno AL GORe ) provalila si nas


    gor

    Nakon ovoga meni je potpuno jasno s koliko jakim argumentima raspolažeš! Netko je loš pjevač jer ne može izvući jedan ton!???

    Ma daj! Pa ti si ih izvukao gomilu u svom postu. Bilo bi samo dobro da si za to vrijeme bio u WC- u, ali što je tu je!

    A sad idem pročitati sutrašnju "Slobodnu Dalmaciju". Kažu da nakon prve tri stranice izvučeš sve tonove.... na kraju pevaš mlogo bolje i od samog Rade Pavarotija...

    I za kraj: 

  • #40
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 0:15

    Ne kužim!?

    Ja bi prvi da pokrenem portal otvorio desetak različitih (svojih) logova i pozvao isto toliko prijatelja da mi u početku pomognu stvoriti privid odlične posjećenosti. No, definitivno ne bi sa "više" strana koordinirano napadao stvarne korisnike, slao ih na hlađenje ili zaključavao teme koje mi ne odgovaraju...

    Živjela demokracija, živjela sloboda govora, živio MPT!

                  


    buzdovan

    Eh, ali ti si Buzdovan, a ne Gordovan!

     

  • #41
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 0:17

    za nepovjerovat - al ovo je jedan od rijetkih foruma gdje vlada Samo demokracija... MTVP rules!
    tanja


    O moja Tanja

    da si malo manja

    zvala bi se bananja... ili Janja... ili gordanja...

     

  • #42
    0 0

    postova:580
    arnol @ 16.2.2009. 0:17

    ...osim već poznate 'teorije zavjere' i 'rata klonova' - nešto je tu čudno...

    pitanje za milijun dolara - a gdje je nestala arnol? 


    jana_banana
    Evo mene, nije lako jedan komp i čitava obitelj. Ne znam o čemu se radi tu niti sam u tome sudjelovala, drži me malo depresija, ali to nema veze sa portalom. Pročitat ću novosti pa mi možda bude jasnije zašto pitaš za mene. Ionako me nitko ne podnosi osim gorlocka i franza, kud da se mene sjetiš. Idem čitati.    Lijepi pozdrav za sada. 

  • #43
    0 0

    postova:220
    gor @ 16.2.2009. 0:18
    Ti si fakat opterećena tim zahodom. Kaj ti se tak strašno tam desilo da ti iz misli ne izlazi. Inače pošto sam se rodio u Zagrebu, na Borongaju, kod mene se kaže PJEVAŠ za razliku od tvog kraja. Ali vidiš ja ti to ne zamjeram jer različitosti me ne smetaju. Ti slobodno govori srpsko-hrvatski.
  • #44
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 16.2.2009. 0:22

    za nepovjerovat - al ovo je jedan od rijetkih foruma gdje vlada Samo demokracija... MTVP rules!
    tanja



    Aha!

    Zato tu demokraciju mora potvrditi i registrirani korisnik broj 2! Prezime neću pogađati.

    Ispričavam se gospođi ako smo je probudili našim upadicama!

    Laku noć, ljubim ruke!

    ŽIVJELA DEMOKRACIJA NA MVPT! ILI MTVP!? MOŽDA MPT?

  • #45
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 16.2.2009. 0:24

    crna, o crna li si naša gujo...

    kaj još nisi počela čitat knjigu?

    ah, obećanja - ludom radovanja. 

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala