Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Znanstvenofantastični humor Ricka i Mortyja
Animirana serija „Rick and Morty“ prati avanture genijalnog djeda i ne tako genijalnog unuka u bizarnom svijetu

Znanstvenofantastični humor Ricka i Mortyja

1
  • #1
    1 0

    postova:14
    easyrider @ 6.7.2015. 23:54

    Meni jedan od najboljih crtica ikad! Odlicni glasovi, animacija i radnja. Djed znanstvenik - alkoholicar Rick i njegov priglupi ali simpaticni i vjecno nervozni unuk Morty priživljavaju intergalakticke i svakakve druge pustolovine...Uskoro izlazi druga sezona, jedva cekam!

  • #2
    1 0

    postova:1130
    mario @ 7.7.2015. 10:25

    Hundred years Rick and Morty! Forever and forever Rick and Morty all day long forever hundred days all the time Rick and Morty adventures www.rickandmorty.com over and over Rick and Morty!

    Genijalnost! U jednu trenutku se gušiš od smjeha a drugom budeš wtf! pa nisu to napravili? Velika preporuka.

  • #3
    0 0

    postova:26
    mihailo valjetić @ 7.7.2015. 14:11

    Slažem se, genijalno! Procurile su prve dvije epizode druge sezone prije nekoliko dana :D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala