Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gary Oldman obrušio se na liberalni Hollywood
Britanski glumac stao je u obranu svojih kolega Mela Gibsona i Aleca Baldwina

Gary Oldman obrušio se na "liberalni Hollywood"

1
  • #1
    3 1

    postova:62
    mesrine @ 24.6.2014. 12:10

    Skidam kapu Mr.Oldman

  • #2
    1 0

    postova:1
    987654321 @ 24.6.2014. 15:37

    Oldman is the best :)

  • #3
    0 1

    postova:1962
    aya @ 24.6.2014. 16:08

    Sada ga još više volim.

  • #4
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 24.6.2014. 18:40

    nije sve "crno-bijelo"...lako je tako govoriti kad nije doživio da ga neko maltretira ili oduzima ljudska prava radi boje kože ili vjere, ne zaboravimo i njegovu "britansku" perspektivu...načelno se s njim ne slažem, iako su navedeni glumci osvjedočeni WP desničari i antisemiti, ali su i poznate osobe i moraju paziti što pričaju u javnosti... amerika je svijet za sebe ali tamo je rasni problem još uvijek aktualan u većini država, da ne spominjem genocid nad Indijancima,  pa "osviješteni" dio u svojoj revnosti i njihovom tipičnom naglašavanju iste puše i na hladno...osobno, nula tolerancije prema diskriminaciji po bilo kojoj osnovi 

  • #5
    0 0

    postova:1
    duda2 @ 27.6.2014. 10:56
  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 27.6.2014. 13:20

    bilo je pitanje trenutka...

    https://www.index.hr/black/clanak/gary-oldman-ispricao-se-zbog-antisemitistickog-intervjua/756473.aspx

    show must go on....

  • #7
    1 0

    postova:1962
    aya @ 27.6.2014. 17:22

    Ako nisi spreman stajati iza svojih riječi, onda radije nemoj ništa niti izjavljivati, a ne da se poslije moraš brukati ovakvim uvlakačkim isprikama.

  • #8
    0 3

    postova:72
    lizistrata @ 27.6.2014. 17:54

    Lik je seronja...
    Prvo što mu je sama izjava bila totalno van svake pameti jer svi znamo koliko je Hollywood licemjeran al nemoš mi pričat da je svatko ili svaki policajac bar jednom nekog nazvao crn***gom...
    A da ne pričamo da i danas postoje ljudi i mjesta u SAD-u gdje takve izjave izazivaju ozbiljne probleme i povređuju ljude, možda baš njihove fanove. Možda su i Baldwin i Gibson i svi oni bili isprovocirani, ali ako nisu u stanju smisliti pametnu uvredu bolje da šute a ne javno vrijeđaju na temelju rase, vjeroispovjesti ili seksualnosti; jer to je ništa drugo nego stavljanje u povlašten položaj samo na temelju toga što si tipičan bijeli čovjek kršćanin etc.. I svaki puta takvi ljudi doveli su upravo do fašizma i sličnih sr**nja u povijesti.. I s razlogom je podložno osudi i kažnjivo u većini civiliziranog svijeta...
    A za onu ja nisam fašist niti rasist ALI... Mislim da to "ali" govori samo za sebe...

    A na kraju krajeva toliko o licemjerstvu. Čim je, i to s pravom došla posljedica, odmah se mijenja priča...
    Sam nek se ubuduće drži glume a izvan toga šuti ak nema niš pametno za reći...

  • #9
    0 4

    postova:72
    lizistrata @ 27.6.2014. 18:13

    Ajd, nema potrebe povlačiti se za riječi..
    As I said, mislim da bi mu bilo isplativije i pametnije da se simply drži napisanog teksta...  Manje su šanse da ponovno izvali neš slično i sam opet ispadne glupav.

    Edit: @magare Pristojno je naglasiti da je komentar editiran.

    No ok.. Samo jedna referenca. Politička korektnost je glupost onim ljudima koji ili nikada nisu imali potrebu za istom, ili su slični navedenoj gospodi pa ih smeta što se uz pomoć riječi ne mogu stavljati u povlašteni položaj nad nekime.
    I ovdje se ne radi o zajebaciji i crnim vicevima nego o riječima koje kao namjeru imaju na temelju neke različitosti uvrijediti ili diskriminirati osobu, te je to razlog zbog kojega taj pojam i postoji.

    Ako se ne varam to je i bio point, zašto bi komičari imali pravo na satiru i sprdnju ako tipična osoba nema pravo na uvredu. A tu ste i ti i gospon Oldman pogriješili u početnoj premisi stavljajući to dvoje u isti koš.

    A  za "hollywoodsko-židovski lobi" ... No comment...  Drago mi je da su barem Ickeovi reptili prestali biti aktualni kao argument u raspravama u zadnje vrijeme ;)

  • #10
    0 0

    postova:130
    krushka @ 27.6.2014. 19:06

    !

  • #11
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 27.6.2014. 20:28

    ma šta srati po židovima i hollywood-u...nije problem u njima, problem je u seratorima koji hrle u kina gledati njihove filmove umjesto da se strpe i gledaju s neta...ko što zadnje vrijeme hrvatine seru o šiptarima koji se množe geometrijskom progresijom a svi kupuju njihova smrdljiva peciva nekoliko puta dnevno...eto licemjerja...

  • #12
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 27.6.2014. 20:39

    bearfoot @ 27.6.2014. 20:28

    ma šta srati po židovima i hollywood-u...nije problem u njima, problem je u seratorima koji hrle u kina gledati njihove filmove umjesto da se strpe i gledaju s neta...ko što zadnje vrijeme hrvatine seru o šiptarima koji se množe geometrijskom progresijom a svi kupuju njihova smrdljiva peciva nekoliko puta dnevno...eto licemjerja...

    eto..tko bi rekao da si i ti, međede, šovinist..bolje da se prekine ova rasprava jer je otišla u krivom smjeru..jer u pravom nikako ne može ići..

  • #13
    2 1

    postova:62
    mesrine @ 27.6.2014. 20:58

    Kad je neka osoba papak onda mu se kaze da je peder.Ako je skrtac ili manipulira novcem onda mu se kaze da je zidov.Figure of speech,you know.

  • #14
    2 0

    postova:1962
    aya @ 27.6.2014. 21:32

    Židovi su zapravo imali fenomenalnu politiku, koju je prepoznao i usvojio i gay lobi. Čim ih je netko krivo pogledao, počeli bi kmečati i pozivati se na holokaust i čovjek je odmah bio proglašen antisemitom. Danas više ne smiješ nekome reći ni da je peder (u smislu karakterne osobine), da te odmah ne proglase homofobom (što je zapravo izmišljena i nepostojeća kategorija). Ali eto, navedeni lobiji vladaju svijetom....

  • #15
    1 0

    postova:1962
    aya @ 27.6.2014. 22:27

    A taman sam te pohvalila....Neodlučan

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala