Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Angelina Jolie u nastavku hita Tražen?
Film je donio zaradu od 350 milijuna dolara, pa je planiranje nastavka posve očekivano

Angelina Jolie u nastavku hita "Tražen"?

1
  • #1
    2 0

    postova:513
    bozoli @ 15.6.2009. 11:37

    Ummm... zar se nije Angie sama ubila u filmu? Ne kužim kako će snimiti nastavak. Sestra blizanka? Kloniranje djece? Flashbackovi u prošlost?

    Mislim, to je kao da najaviš nastavak Titanica sa Leom ili Gladijatora sa Russelom u glavnoj ulozi.

    Dammit, ti likovi u filmu, oni nikad ne umiru, zar ne?

  • #2
    6 0

    postova:1130
    mario @ 15.6.2009. 12:38

    Možda će biti zombi? Braaaaingelina

  • #3
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 15.6.2009. 19:10

    ma daj prijatelju, pa ona moze iskrivit putanju ispaljenog metka, sta je njoj jedan sitni komad metala u njenoj glavi :D ili je proso skorz van, vise se nesjecam :P

     ugl stavit ce malo onog carobnog vosk, popit malo ruske votke i eto ti nje opet ;)

  • #4
    3 0

    postova:3
    goog81 @ 16.6.2009. 15:38

    zaradili puste pare na debilnom filmu zbog Angeline i dobrog trailera. mislim da nema smisla snimati nastavak jer tko god da ga je gledao mislim da nema šanse da će ići ponovo.

    Iako, moram priznati, davno se nisam toliko ismijao prilikom filma. 

  • #5
    1 1

    postova:513
    bozoli @ 16.6.2009. 16:18

    zaradili puste pare na debilnom filmu zbog Angeline i dobrog trailera. mislim da nema smisla snimati nastavak jer tko god da ga je gledao mislim da nema šanse da će ići ponovo.

    Iako, moram priznati, davno se nisam toliko ismijao prilikom filma. 


    goog81

    Meni film bio sehr gut. Iznenađujuće gut. Očekivala sam tešku glupost. Nije bila teška glupost. Innocent
  • #6
    1 1

    postova:2
    edin džeko @ 7.1.2013. 19:23

    ni meni

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala