Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: HTV priredio najjadniji izbor ljepote u povijesti
Niste gledali? Nije nitko, ali zato mi imamo isječke strašne noći u kojoj su slavili Ivana Vasilj i Bruno Orešković

Video: HTV priredio najjadniji izbor ljepote u povijesti

1
  • #1
    0 0

    postova:27
    nitica @ 15.6.2009. 0:12
    hahahahahha naravno nisam gledala taj debilizam, ali ovo što sam vidjela u isječku ajme meni koji bed. seljoberi jedni šta če još izmisliti, ali stvarno od ovog pjevušenja, ajd nazvati ću to pjevušenje, nisu mogli gore.
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.6.2009. 2:17


    Hahahahaha... Da, ovi iz Noćne more su male bebe za bezvremenskog estradnjaka
  • #3
    0 0

    postova:7
    felicx @ 15.6.2009. 10:58
    Ostaje tanka nada da su se svi samo ironično zezali... Bilo bi surovo pomisliti da je HRT ovo radila kao ozbiljan projekt. 
  • #4
    0 0

    postova:18
    de_phazz @ 15.6.2009. 15:16
    a vjerujem da je bila i koja ljepša djevojka od ove koja je pobjedila....
  • #5
    0 0

    postova:1
    wayne @ 16.6.2009. 16:33
    pa ovo je strašno, još je strašnije kad se sjetim da sam prije i cijenio ovog Fodora kao voditelja ali izgleda da se i on propio pa ga boli ona stvar.A kad samo pomislim koliko je tek novaca utrošeno za ovaj "veliki event" žali bože svega.
  • #6
    0 0

    postova:2
    alien_freak @ 16.6.2009. 19:24

    Ovo je tragično.Gledala sam 5 minuta,ondas sam okrenula,jer nije baš zdravo gledati društvo glupača i glupačica u društvu Fodora koji misli da je zabavan -.-'

    A najjače mi je kad je ona voditeljica pitala bivšu missicu što ima poručiti budućoj missici:''Mir u svijetu.''

    hhaahahahhahaa,al' bar se nasmiješ tuđoj glupost xD

  • #7
    0 0

    postova:711
    gordan @ 16.6.2009. 20:40

    Samo ovo još fali.

    Detalj oko 2:08 

  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 16.6.2009. 21:02

    Samo ovo još fali.

    Detalj oko 2:08 

    gordan
     
    Uaaahahahaha, ovo još nisam vidjela....
    A najbolje od svega, ona se valja po podu, a play-back nastavlja....LaughingLaughingLaughing !!!

  • #9
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 19.6.2009. 10:17
    Ma snimku ovog "brodoloma" treba umnožit nekih 100.000 puta, nalijepit nešto tipa
    "Ubojstvo kulture u Principovcu 1 - zlo u Iloku" i poslat u sve videoteke diljem ružne naše. Bio bi najgledaniji trash-horor svih vremena. Kompjuterom nek dodaju specijalne efekte - npr. gobline u publiku, dva zmaja kako se ševe na pozornici i bezglavog jahača koji kombajnom gazi sudionike koji nisu ušli u sljedeći krug - i eto hita!
    senilno_magare



    Ha,ha, senilno magare imaš dobru maštu, genijalno...

    Ja sam umirala cijelo vrijeme dok sam gledala, a ne znam zašto sam gledala.... valjda nije bilo ništa bolje na tv-u ( eto na što nas navodi naš program ;D ).  Laughing

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala