Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Uskoro počinje 86. dodjela nagrade Oscar!
Dodjelu najprestižnije filmske nagrade možete pratiti večeras od 23:40h na RTL-u

Uskoro počinje 86. dodjela nagrade Oscar!

1
  • #1
    2 0

    postova:51
    sienna @ 2.3.2014. 14:39

    jedva cekam, iako ne znam koliko cu dugo izdrzat s obzirom da je sutra rano dizanje za posao. bit ce neizvjesno bome.

  • #2
    2 0

    postova:256
    karter @ 2.3.2014. 16:12

    Pošto radim u pon sigurno neću gledati, možda neku snimku iduće dane ako bude u pravom terminu. Ali ovo je bila dobra, ne odlična, ali dobra filmska godina za razliku od nekoliko prošlih koje su bile zbilja loše. Nakon odgledanih svih filmova osim her (ona) po mom mišljenju dobitnici bi trebali biti:

    Najbolji film: 12 godina ropstva                                                                                                             

    Najbolja režija: Alfonso Cuaron (Gravitacija)                                                                                                  

    Najbolji glavni glumac: Leonardo Di Caprio (Vuk s Wall Streeta)                                                    

    Najbolja glavna glumica: Cate Blanchett (Blue Jasmine)                                                                  

    Najbolji sporedni glumac: Michael Fassbender (12 godina ropstva)                                             

    Najbolja sporedna glumica: Jennifer Lawrence (Američke varalice)

    Sad ono scenariji i to u to se ne bi upuštao, ali svi najbolji filmovi ove godine su tu jedino mislim da su barem u nekoj kategoriji trebali biti nominirani Place beyond the pines, Prisoners, Before midnight, Adelin život.

  • #3
    3 0

    postova:416
    taurus @ 2.3.2014. 16:24

    Smatram da su Prisoners i naročito Rush zakinuti za nekoliko nominacija ali to je već svojevrsna tradicija,da mnogi filmovi koji to objektivno zaslužuju,ne budu ni nominovani.Slažem se sa Karterom u pogledu sporednih glumaca a što se tiče glavnih pretpostavljam da će McConaughey osvojiti Oscara prije Di Capria a moj lični favorit za najbolju glavnu glumicu je A.Adams.U svakom slučaju,Oscari nisu neko apsolutno (ili bilo kakvo) mjerilo kvalitete nekoga filma ali su odlično reklamiran događaj,da ne kažem proizvod,pa je stoga zanimljivo svima nama špekulisati oko potencijalnih dobitnika.

  • #4
    2 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 2.3.2014. 18:16

    -Teško je prognozirati koji će film ponijeti titulu najboljeg filma jer akademija zna i iznenaditi.Kako god navijam da "Philomena" i "Nebraska" ponesu što više Oscara kući jer ipak su to mali filmovi i bit će borba Davida i Golijata!Vidjet ćemo na kraju.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala