Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Glumac iz serije Girls kao Nightwing u Batman Vs Superman?
Postavlja se pitanje je li uvođenje Batmanovog pomoćnika uopće dobra stvar

Glumac iz serije "Girls" kao Nightwing u "Batman Vs Superman"?

1
  • #1
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 9.11.2013. 22:04

    hahahahaha, sure, why not?! Nakon Batmana i (možda) Wonder Woman...nek' ubace još par heroja pa da odmah naprave i taj obligatorni Justice League film i zgotove sa cijelom pričom :P Znam da im se žuri no ovo postaje već presmiješno :D

  • #2
    2 0

    postova:416
    taurus @ 9.11.2013. 22:18

    Do sada sam  "branio" vijesti koje se pojavljuju vezane za ovaj film ali ovu ne mogu.Robin mi je infantilan i bezvezan lik pa makar se zvao i Nightwing i kao takav uopšte nema mjesta u filmu u kojem ćemo konačno vidjeti Batman-a i Superman-a zajedno.Postoji toliko dobrih priča koje bi uz male izmjene mogli ekranizirati i pretočiti u sjajno filmsko ostvarenje ali niti jedna ne uljučuje ovog čudesnog momčića ili kako ga već zovu.Nadam se da će ostati pri inicijalnoj ideji i dati nam kompleksan i zanimljiv film o dva najpoznatija strip junaka.

  • #3
    0 0

    postova:13
    zolee009 @ 10.11.2013. 0:19

    nek se ugledaju na Marvel pa prvo izbace par filmova za početak radnje o tim junacima, pa zajednički, itd.

  • #4
    2 0

    postova:416
    taurus @ 10.11.2013. 0:41

    Superman ima svoj samostalni film,Batman će svoju novu verziju započeti sa ovim Bat vs Sup filmom jer znamo o njemu dosta i nema potrebe za novi origin story.Batman i Superman zajedno su poznati kao Worlds Finest i postoji dosta sjajnih priča o njihovoj saradnji kao i antagonizmu u stripovima kao i u animiranim filmovima i toga se scenaristi trebaju držati.Dakle,u mjesto guranja nepotrebnih likova koji neće imati dovoljno minutaže za karakterizaciju potrebna je kompleksna priča o zamršenom odnosu ova dva junaka uz možda Luthora koji bi nešto zakuhao pomoću preostale Krypton-ovske tehnologije (Braniac npr).

  • #5
    0 1

    postova:256
    karter @ 10.11.2013. 11:22

    Hoćemo i zelenu lanternu u izvedbi reynoldsa i aquamana (matt damon ako je već affleck batman, a može i pattison - ako bude pattison onda wonderwoman mora biti kristen stewart). Uz to mislim da bi u ovom man of steel 2 ili batman vs superman moglo se usput predstaviti i flasha (moji favoriti justin bieber ili justin timberlake, može i onaj bruno mars). Tako da slijedi kompleksna epska drama koja će izaći s mnogo elemenata izvan granica filma o superheroju. s goyerovim scenarijem i režijom snydera mogli bismo imati kandidata za berbu raznih nagrada, zlatnih malina, mtv-jevih bisera, people choice awarda i inih. Kurljenkova nije loš izbor za wonderwoman (mislim da će jedno vrijeme voditi po podjebavanjima na netu), međutim mislim da može i bolje (naravno ukoliko ne odaberu stewart-onda ne treba više tražiti)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala