Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Stari Batman pobijedio novog!
"Gravitacija" je protekli vikend srušila sve rekorde, dok je "Kockanje" završilo tek na 3. mjestu s lošim kritikama

Stari Batman pobijedio novog!

1
  • #1
    1 4

    postova:256
    karter @ 7.10.2013. 13:13

    Svoju ulogu u komercijalnom uspjehu Gravitacije su najviše imali kritičari davši filmu hvalospjeve kakve ja ne sjećam se da sam ikada vidio. 98% na RT uz ocjenu 9.1/10 nemaju ni mnogi klasici a i na metascoru 96 ima što je strašno, na imdbu koji je ajmo reći najgori pokazatelj kvlaitete ima također odličnih 8.8. TAko da moj odlazak u kino ovaj tjedan neće biti rezultat marketinga jel nisam vidio niti jedan trailer za film, već nerealnih ocjena kritičara. Vjerojatno su i oni bili podmazani od strane producentske kuće. Ovakve predrasude i skepsa ne valja prije gledanja filma, tako da ću pokušati zaboraviti ove podatke i opušteno, objektivno promotriti film te napisati odgovarajući komentar na portalu.

  • #2
    0 3

    postova:507
    pandaboy @ 7.10.2013. 14:54

    Znači, ovo je usporedba Batmana kojeg neki pokušavaju zaboraviti i Batmana kojeg neki ne žele niti vidjeti?  :P 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala