Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Zašto je Deppov Osamljeni osvetnik propao u kinima?
Ekipa koja je radila na filmu kao glavne krivce vidi isključivo kritičare

Zašto je Deppov "Osamljeni osvetnik" propao u kinima?

1
  • #1
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 10.8.2013. 9:42

    ...a vjerojatno nije ni pomoglo to što film nije bio baš "naj" 

  • #2
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 10.8.2013. 15:35

    nikad to neće postati klasik, Jerry... zato što ga nitko neće htjeti pogledati drugi put...

  • #3
    1 1

    postova:1962
    aya @ 10.8.2013. 23:21

    Šta zbilja ne valja? Gledali ste? A ja se baš spremala.....da preskočim?

  • #4
    1 0

    postova:2
    marina knez @ 11.8.2013. 1:14

    Iskreno, meni film nije toliko loš, možda me podjeća malo na Pirate s Kariba - kao prvo zbog Deppove glume, pokreta i mimike, kao drugo zbog sata kojeg vuče sa sobom dok u karibima je to kompas (oba neispravna) i sl. Samo što je glavna razlika ta da Pirate mogu gledati x-puta, dok ovaj film nemam baš neku želju pogledati ga ponovno...možda nakon nekog vremena. Tko zna, možda je to tip filma koji "sjedne iz druge" ;)

  • #5
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 11.8.2013. 1:42

    @aya Nije najgori film ikad, daleko od toga... Marina je dobro opisala film, ali nažalost bome i Rorschach. Ok je u početku i kraj je fun, ali sve ostalo, u sredini, je užasno dosadno. Depp glumi indijansku verziju Jack Sparrowa a "glavni" lik je negdje... zuji po filmu dok se na kraju, nakon onoga što mi se činilo kao da je bila cijela vječnost, napokon pretvori u nekog heroja. U svakom slučaju, mislim da se tih 2 i pol sata mogu iskoristiti na neki bolji film, ovaj nije grozan baš toliko koliko je popljuvan ali stvarno zaboravan. Ako te baš zanima ok, uhvati negdje usput, no ništa zbog čeg se juri u kino. Ja sam se stvarno razočarao nakon dugog iščekivanja :/

  • #6
    0 0

    postova:6
    cfnf @ 11.8.2013. 4:33

    Šta je sve od "blockbustera"  ljetos prodefiliralo,ovo se i dalo nekako svariti..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala