Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
EVOTV - najbrže rastući PAY TV u Hrvatskoj!
Digitalnu televiziju Hrvatske pošte korisnici prepoznaju zbog kvalitete, jednostavnosti i transparentnosti ugovaranja usluge

EVOTV - najbrže rastući PAY TV u Hrvatskoj!

1
  • #1
    4 2

    postova:2916
    gorlock @ 22.4.2013. 22:14

    Ajme, kakav komercijalan članak.

    Al dobro istina je sve što piše, jedina mana im je slab izbor tv kanala u tim njihovim buketima.

    I da receiver morate kupiti, nekih 400-tinjak kuna, naravno možete i na rate, čak na 24 mjeseca. Tako da ipak nisu najpovoljniji kad uzmete sve u obzir, slab izbor kanala i ne tako niska cijena od recimo 75 kn za 3 buketa, hm za te novce možete dobiti mnogo više, ali ne možete naravno prenositi receiver kod nekih drugih operatera.

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 23.4.2013. 14:19

    znači treba se kupiti receiver...a baš sam mislio uzeti na ova dva probna mjeseca zbog HBO paketa kad bi dobio receiver besplatno...ovako ništa...ostajem na kabelskoj koja je daleko najpovoljnija...

  • #3
    1 1

    postova:711
    gordan @ 23.4.2013. 19:28

    Ajme, kakav komercijalan članak.

    Pa na vrhu piše "sponzorirani članak". Fakat otkrivaš toplu vodu.

    S obzirom da dobiješ godinu dana džabe HBO i Cinemax to i nije tako loša cijena, ali slažem se da je izbor kanala dosta ograničen. Prednost im je što je usluga dostupna praktički bilo gdje, i ne moraš imati telefonsku liniju i internet. U principu više konkuriraju satelitskim varijantama drugih operatera i ciljaju na korisnike koji ne žele plaćati duo/trio usluge. Možda su mogli ponuditi i neku varijantu u kojoj je prijemnik besplatan, ali očito im je marketing baziran na "usluzi bez ugovorne obveze". Hoće li to proći ili ne pokazat će tržište.

  • #4
    3 2

    postova:2916
    gorlock @ 23.4.2013. 22:03

    @grozdane, što se tiče tople vode otkrivena je, baš kao i tvoj sponzorirani članak, ja sam samo konstatirao isto - što je i očito, i u pravilu se složio sa svim navedenim.

    Jasno da ih ti trebaš braniti i širiti pozitivne vibracije ipak su ljudi platili za to.

    Ja sam bio objektivan. Osobno mislim da će napraviti bum na tržištu bez obzira što se receiver mora kupiti, ali da bi to napravili moraju popraviti izbor kanala.Izbaciti bespotrebne kanale koje nitko ne gleda i ubaciti ono što je traženo, pa čak i po cijenu skupljih buketa.

    Kada bi netko od operatera omogućio nekakav vlastiti buket ili paket programa po želji korisnika po cijeni od nekih 70-tak kuna, taj bi napravio veliki bum na tržištu.

  • #5
    2 0

    postova:711
    gordan @ 24.4.2013. 10:33

    Uf. Znači topla voda je otkrivena. Brilliant. Nego, offtopic, što je s tim @grozdane? Jel mi mo'š objasnit? To je neki tvoj način da mi kažeš kako me prezireš? Ili si impresioniran mojim grozdom? Ne razumijem. Mislim, ako me zapravo voliš, reci mi. Nemoj bit sramežljiv. Život je kratak. Zajedno ćemo slagati najbolje bukete programa.

  • #6
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 24.4.2013. 14:23

    jep, slažem se da bi trebali ponuditi da si korisnik sam složi paket..bolje imat 20 programa koje gledaš nego 100 od kojih gledaš 10...ovo s buketima je dobar prvi korak u tom smjeru...

  • #7
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 24.4.2013. 21:35

    gordan @ 24.4.2013. 10:33

    Uf. Znači topla voda je otkrivena. Brilliant. Nego, offtopic, što je s tim @grozdane? Jel mi mo'š objasnit? To je neki tvoj način da mi kažeš kako me prezireš? Ili si impresioniran mojim grozdom? Ne razumijem. Mislim, ako me zapravo voliš, reci mi. Nemoj bit sramežljiv. Život je kratak. Zajedno ćemo slagati najbolje bukete programa. 

    Ne, ne prezirem te, zašto bih?

    A to @grozdane, pa znam da te to živcira, pa eto tako malo Smije se

    Ali ne moram te zvati @grozdane, može i @gorlodane ako ti se više sviđa Namiguje

    Ovo @gordan uz tu sliku tj.avatar ti nekako ne pristaje (moje mišljenje)

  • #8
    2 0

    postova:711
    gordan @ 24.4.2013. 22:02

    Pa taj avatar sam samo zbog tebe stavio. Ne sjećaš se da ste me ti i tvoj klon jedno vrijeme zvali Flash Gordon? Ali nikako da ti udovoljim. Pusa. Sad ću stavit grozd.

  • #9
    1 0

    postova:242
    rosinante @ 25.4.2013. 7:56

    ovdje je zanimljivije nego u svim turskim i španjolskim sapunicama zajedno..

    to be continued...

  • #10
    2 0

    postova:422
    jana_banana @ 25.4.2013. 9:23

    @rosinante - imaš potpuno pravo. naša interna sapunica s gordanom i gorlockom u glavnim ulogama prepuna je fantastičnih zapleta... a tek taj sofisticirani odnos ljubav - mržnja - žari i pali mojtv-om

  • #11
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 25.4.2013. 15:27

    E pa da nastavimo, @jana_banana i @rosinante.

    Dakle, sapunica se nastavlja i dok god pišemo - ovaj članak je na vrhu i ljudi klikaju, gledaju, čitaju, a to je i @grozdolodanu u interesu.

    Meni je samo zabavno, ponekad mučno doduše, ali dobro dođe nekada malo ubiti vrijeme.

    @grozdolodane, dobro znaš da nisi zbog mene stavio avatar "flash gordona" već zbog @franza, koji nije moj klon.

    Šteta što ga nema, da te malo opere, a sad se sjetih i dr. @buzdovana eh, da ponekad mi fale, na forumu. 

    @franza viđam često i pozdravlja te. 

    I da @grozodolodane, novi avatar ti je baš simpa, još kad bi te grozdove spustio malo niže {#emotions_dlg.laughing}

  • #12
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 28.4.2013. 15:49

    @grozdolodane, sad je tvoj red, nemoj sad dozvoliti da tema ode u zaborav.  Smije se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala