Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Večer znanstvene fantastike na RTL-u!
Dva velika naslova SF-a posljednjih godina, cijenjenih redatelja J.J. Abramsa i Zacka Snydera, prikazat će se na RTL-u

Večer znanstvene fantastike na RTL-u!

1
  • #1
    1 1

    postova:85
    acid @ 29.1.2013. 16:21

    Gledao oba. Neloše.

  • #2
    3 1

    postova:416
    taurus @ 29.1.2013. 16:56

    Vrlo dobar odabir filmova za večer znanstvene fantastike,ko nije gledao nek ne propušta.

  • #3
    1 1

    postova:96
    zoroaster @ 29.1.2013. 18:39

    Reboot Star Treka sa pomlađenom originalnom postavom...hmmm, što li će od toga ispasti, upitah se?

    I nije ispalo tako loše. Režiser je imao vrlo težak zadatak izmiriti ljubitelje originalne serije (sada već penziće) i potrebe mlađe publike željne viška akcije i vizualnih kompjutorskih efekata. IMHO u dobroj mjeri je uspio. 

    Casting je solidan, a istaknuo bih Z. Quinto-a, kojemu je ova uloga sjajno legla na onu iz "Heroes" i Zoe Saldana. Ostatak ekipe je pristojan, ali ništa spektakularno.

    U svakom slučaju pogledati.

    Ocjena: 7,5/10

    Watchmana ću isto pogledati, pročitao sam neke pozitivne kritike, očekujem dobru zabavu.

  • #4
    2 2

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2013. 20:21

    Odličan izbor za večer znastvene fantastike, uz ovakav program kojekakvi buketi kanala različitih operatera su besmisleni, jer primjerice Cinestar tv ovakvo večer ne pamtim da li je i kada ponudio svojim gledateljima. Isto vrijedi i za ostale filmske kanale koji se nude.

    Pohvale RTL-u i neka nastave tako.

    Što se tiče Zvjezdanih staza - kao fan istih nemam nikakvih zamjerki na ovaj film. I više sam nego zadovoljan ovim filmom. Odlično ste ga opisali - nemam što dodati.

    Jedino moram spomenuti da je Zachary Quinto(mladi Spock) doista vrstan glumac, prvi puta sam ga gledao u ovom filmu i ugodno me iznenadio, a potom u seriji Američka horor priča Ludnica gdje glumi psihotičnog ubojicu -psihijatra.

    Također moram skrenuti pozornost na odličnu znanstvenu fantastičnu seriju Continuum! 

    Citiram: "Rachel Nichols, koja nosi glavnu ulogu u odličnoj znanstveno fantastičnoj seriji "Continuum" "

    Film "Čuvari" odličan nastavak večeri.

    Što se pak tiče reklama, na RTL-u. navikao sam se, nekad mi baš dobro dođu da se s nečim osvježim ili nešto pregrizem ... he,he.

    Još jednom bravo za RTL i da se barem sad sve nacionalne tv postaje trgnu i nastave niz dobrih filmskih večeri.

  • #5
    1 4

    postova:2
    kancha @ 29.1.2013. 21:03

    Pogledao sam oba filma.

    Star Trek u modificiranom izdanju,ostavio je dobar dojam.Posebno bih istaknuo mladjanog Spoka(Zachary Quinto),koji me odusevioi u SF seriji Heroes.

    Watchmen je standardna holivudska limunada,ali svakako gledljiva.Hrpa kokica,poneko hladno pivce i uzitak je potpun.Bravo za RTL i odlican progam,ne samo filmski!Cool

  • #6
    2 4

    postova:5
    dragi iva ana ratković @ 29.1.2013. 22:02

    ne sviđa mi se-- napravili su Ratove zvjezda od Zvjezdanih staza...

  • #7
    2 1

    postova:514
    fox89 @ 30.1.2013. 11:13

    ovo vam je jedan od najboljih članaka koje ste napisali.  keep on!

    watchmen sam gledao i bio mi je odličan pa ću ga ponovno pogledati, a star trek nisam gledao jer i nisam baš neki fan, ali u svakom slučaju: bravo za RTL Osmijeh

    cheers.

  • #8
    0 0

    postova:41
    borgia @ 30.1.2013. 21:48

    Ludnica, oba filma su vrhunska, preporučujem. Vjerujem da ipak nešto više ljudi nije pogledalo Watchmene, pa eto prilike. Watchmen je nešto zahtjevniji film od Star Treka, no dajte mu šansu, vjerujem da će vam se svidjeti i da ćete mu se vratiti još koji put, sigurno ga nećete lako zaboraviti.

  • #9
    0 1

    postova:2529
    bearfoot @ 31.1.2013. 10:40

    ne samo da će biti brdo reklama koje počinju usred prizora, nego će filmovi biti srezani najmanje 15 minuta tako da ne vidim nikavu svrhu u gledanju tih filmova na rtlu, to su stariji filmovi i pun ih je internet u u dvd kvaliteti...

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2013. 18:08

    @bearfoot

    postoji određena čar gledati omiljeni film (ili onaj koji niste gledali  do sada) na tv-u u točno određeno vrijeme po tv rasporedu, koji obično ne počne točno Smije se 

    A reklame imaju čar prekinuti film u pola rečenice ili slično Smije se

    U svakom slučaju niti jedan dvd niti internet ne može zamijeniti "ono nešto" kao gledati film na tv-u.

    barem meni ........

  • #11
    2 0

    postova:256
    karter @ 31.1.2013. 19:11

    Iako sumnjam da ću u subotu navečer gledati tv ovo je svakako pozitivna stvar sa strane rtl i nadam se da će biti više prikazivanja novijih ajmo reći kvalitetnih filmova u primetimeu. Zbilja su kao i novatv već bili smješni sa milijuntim reprizama nekih trećerazrednih filmova sa seagalom, van dammom i sl.

    O star treku sam već sve rekao na nekom drugom mjestu a watchmen je iako su kritičari bli podijeljeni što se tiče filma meni zbilja dobar film i ekranizacija stripa kojeg su smatrali nemogućim za ekranizirati. Da i ima odličan soundtrack. Svakako meni uz batmana i ironmana i sin city najboljaekranizacija nekog stripa.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala