Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Eddie Murphy najpreplaćeniji glumac
Glumac i komičar Eddie Murphy našao se na vrhu ovogodišnje Forbesove liste najpreplaćenijih glumaca

Eddie Murphy najpreplaćeniji glumac

1
  • #1
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 5.12.2012. 19:03

    on se izborio za svoju plaću, a to što su filmovi koje snima neisplativi, nije njegov problem..on je svoje odradio pošteno..

  • #2
    0 0

    postova:11
    bronk @ 5.12.2012. 20:44

    pa ne piše da ga uopće nije trebalo platiti, nego da je PREplaćen. jel kužiš kaj ta riječ znači? ako ne donosi svojim filmovima očekivanu zaradu, znači da ga se plaća PREviše. i onda to jest njegov problem, jer će mu se onda u budućnosti nuditi manje novaca za uloge.

  • #3
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 5.12.2012. 21:13

    A jel ti znaš čitati? Jer nigdje nisam napisao da nije preplaćen, već sam samo komentirao da se uspio izboriti za svoj honorar, iako je vjerojatno znao da su filmovi totalna sranja. Što je možda trebao odbiti te novce? I don't think so!

    A i vjerujem da će se on uvijek moći izboriti za barem približno željeni honorar. To što je netko spreman taj iznos platiti...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala