Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Seinfeld i Larry David ponovno zajedno
Jerry Seinfeld ima novu web seriju o ničemu, u kojoj je ugostio producenta "Seinfelda"

Seinfeld i Larry David ponovno zajedno

1 2
  • #16
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 24.7.2012. 12:47

    karakteran je baš simpatičan likCool

  • #17
    7 1

    postova:599
    lordadamko @ 24.7.2012. 12:51

    karakteran @ 24.7.2012. 11:21

    ja sam u svom opsežnom postu izložio brdo argumenata protiv onog smeća seinfelda od kojih niste pobili ni jedan jedini

    a jesi? pa dobro ajmo onda vidit tvoje argumente:

    ne znaš tko je gori od koga. seinfeld me nikad nije nasmijao, ali priznajem jednom mu je malo falilo da se nasmješim, dok je ovaj drugi dno dna.

    znaci tvoj prvi argument je da neznas koji je gori i da te je skoro jednom seinfeld nasmijao...ok tvoj prvi argument je toliko slozen i opsiran da se nebi usudio uvatit snjim u kostac...

    ajmo dalje:

    seinfeld je smeće nad smećem, znam profil ekipe vrhunski uradak za mediokritete, nešto slično kao spielberg.

    sad saznajemo da je seinfeld ne samo dno vec i smece, da je mediokrat bilo ko kom se svidi i malo i da to vazi i za sve spielbergove filmove...

    ...od ove zabave za osrednjake koja slavi ljudsku zlobu praktički je stavlja na pijedestal...

    ok sad samo lupas iz supljeg u prazno...

    eto to su bili tvoji "opsezni" argumenti koje sam izvuko iz oba tvoja posta...

    ajde da probam pobit bar dio: seinfeld nije smece...

    sad si ti naredu.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala