Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Seinfeld i Larry David ponovno zajedno
Jerry Seinfeld ima novu web seriju o ničemu, u kojoj je ugostio producenta "Seinfelda"

Seinfeld i Larry David ponovno zajedno

1 2
  • #1
    7 1

    postova:161
    ed_hunter @ 21.7.2012. 3:15

    ako je ovaj autor odgovoran za mnoge sljedeće recenzije onda imamo potencijalnu bombu nad kvalitetnim materijalom. ovdje možemo svjedočiti o jednom od najlegendarnijih spisateljskih dvojaca, dva ponajveća komičarska genija u posljednjih 20-ak godina. i nije mala stvar kada si u stanju nasmijati Seinfelda ili Davida, a ovdje to oni rade jedan drugome. Baš kao što Seinfeld nije bio serija o ničemu, tako ni ovaj Seinfeldov uradak nije emisija o ničemu. Jedan zdrav, prirodan razgovor između dvoje starih prijatelja i bivših suradnika, bez lažnih pretenzija i forsiranih pitanja tako tipičnih za intervju. I Larry David ovdje ne iznosi svoje misli o razvodu i njegovom transferu sa kave na čaj, nego iznosi sebe kao osobu, jednu socijalno neadekvatnu individuu koja je rezultirala bezbrojnim komičnim opaskama koje su obilježile i zadužile nadolazeće generacije. Zbog ovih ljudi i njihova pristupa ljudi vole Seinfeld i Curb Your Enthusiasm, zašto mijenjati ono što funkcionira savršeno?

  • #2
    0 13

    postova:405
    karakteran @ 21.7.2012. 9:43

    ne znaš tko je gori od koga. seinfeld me nikad nije nasmijao, ali priznajem jednom mu je malo falilo da se nasmješim, dok je ovaj drugi dno dna. ako želite pogledati pravi humor preporučio bih murphy's law.

  • #3
    4 2

    postova:711
    gordan @ 21.7.2012. 12:47

    ne znaš tko je gori od koga. seinfeld me nikad nije nasmijao, ali priznajem jednom mu je malo falilo da se nasmješim, dok je ovaj drugi dno dna. ako želite pogledati pravi humor preporučio bih murphy's law.

    Idem naći sad taj Murhpy's Law i nadam se, za tvoje dobro, da nadmašuje Seinfeld i Curb Your Enthusiasm za tri koplja barem (yeah, right). Inače ću ti mast vadit :).

    To je ovo? https://www.imdb.com/title/tt0094515/

    Problem je samo što se to ne može naći nigdje, mora da je serija ostavila dubok trag. Definitivno nije za mediokritete Izlanuo se. Ako netko pronađe link molim na pp. Moram to pogledati.

  • #4
    3 2

    postova:20
    omniscient @ 21.7.2012. 15:22

    lol, karakteran, što je s glavom?

  • #5
    0 1

    postova:23
    ooft @ 21.7.2012. 20:15

    5/5

  • #6
    0 1

    postova:1
    barnuc @ 22.7.2012. 0:23

    Seinfeld, genije. Kupio sam sve epizode u Hrvatskoj, slao mi ih je kolega u Srbiju. Jerry je rođen kada i ja 29. aprila, napravio je najbolju seriju svih vremena uz pomoć Larryja Davida i zaposlio genijalne glumce -  Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander. Kako sam uživao u toj seriji... Nije mi jassno što ne snime film?

  • #7
    1 8

    postova:405
    karakteran @ 22.7.2012. 19:36

    @ all

    seinfeld je smeće nad smećem, znam profil ekipe vrhunski uradak za mediokritete, nešto slično kao spielberg.  married with children, na zadatku (da nabrojim samo neke) su toliko bolje humoristične serije od ove zabave za osrednjake koja slavi ljudsku zlobu praktički je stavlja na pijedestal da mi je seinfelda bila neugodno gledat. tu je seriju naprosto degutantno uspoređivat s ovim već navedenim.

    a to što murphys law nije izripan znači da nije bio popularan pa kako i može bit ako nije mediokritetski uradak kad se popularnost gotovo isključivo veže za mediokritetstvo. pogledaj gagu, madonu, mj-a i ostali šrot. isto je s filmovima i serijama.

    gordan tko si ti da mi prijetiš? jedan seinfeld fan će meni suditi o kvaliteti murphy's law? halo?!!!? to je slično kao da dijete (s posebnim potrebama?) ide komentirat michelangela. do tvojih komentara i tvog ukusa držim kao do komentara 99% forumaša. dakle nikako.

    i da špageti vesterni su mi žešće smeće. nisu za mediokritete, ali vrhunski uradak jesu za "pomaknute".

    edit: zaboravio sam spomenuti fraisera koji nije bogznašto, ali je tv u boji za seinfelda.  ona bebe neuwirth vrijedi glumački više nego cijela postava seinfelda zajedno.

  • #8
    7 0

    postova:167
    apex @ 23.7.2012. 12:00
    E karakteran..jel te ja mogu pitat kaj ti uopće radiš na ovom forumu? Jel ti imaš fetiš na to da te svi mrze i da te ne mogu podnijet il kaj? Pa ak ne držiš do 99% komentara svih forumaša kaj radiš onda tu i teroriziraš sve ostale? Ja ti stvarno dobronamjerno pokušavam reć da se il sabereš il da nadješ neki drugi forum na istu tematiku gdje ima više ovakvih ko ti..ti ovdje definitivno niti na koji način ne pripadaš!
  • #9
    3 0

    postova:167
    apex @ 23.7.2012. 12:01
    Inače Seinfeld je najbolja humoristična serija IKAD snimljena i radujem se vidjet kaj će opet novog skombinirat :)
  • #10
    7 0

    postova:711
    gordan @ 23.7.2012. 13:07

    gordan tko si ti da mi prijetiš? jedan seinfeld fan će meni suditi o kvaliteti murphy's law? halo?!!!? to je slično kao da dijete (s posebnim potrebama?) ide komentirat michelangela. do tvojih komentara i tvog ukusa držim kao do komentara 99% forumaša. dakle nikako.

    Prijetim? Hahahaha, ako je "vađenje masti" sa smajlićem prijetnja... Da dodam paranoju na popis tvojih "featurea"...

    jedan seinfeld fan će meni suditi o kvaliteti murphy's law? halo?!!!?

    Hahahaha.... Teatralno, sviđa mi se :)))

    I odmah klasično vrijeđanje slijedi... dijete s posebnim potrebama... Uf, sad sam stvarno u bedu... Karakteran me ne voli, ne drži do mog ukusa i misli da sam retardiran. Ima li moj život više uopće smisla? Proklet bio Seinfelde, ti što me zavadi s najjačim hrvatskim opinion makerom.

  • #11
    6 1

    postova:20
    omniscient @ 23.7.2012. 13:18

    kad pomislim da karakteran nemože pasti u dublje, on sve iznenadi svojom glupošću . ovakav post samo budala može napisat.  jedina dva objašnjenja su: ili se praviš glup pa zajebaješ, ili si stvarno glupast i ograničen. u svakom slučaju, ti si idiot kakvog nema.   pozdrav

  • #12
    6 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.7.2012. 13:28

    jbte karakteran you really need to get laid...il to il posjetit nekog da ti pomogne...mozda ce i vedrija boja zidova u tvom stanu/kuci biti od pomoci...

    ja nikad nisam bio neki seinfeld fan al mi nikad nebi na pamet doslo onda otic na ovaj topic i pljuvat i po seriji i po ljudimo koje vole istu...neznam kakvi fix dobijas od tog al kao ni sto ti nepostujes 99% forumasa tako ni 99% njih nepostuje tebe...

    a ti mozes mislit da si zato neka borzuazija koliko god hoces, we don't care...

  • #13
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 23.7.2012. 13:28

    Smije se

  • #14
    1 6

    postova:405
    karakteran @ 24.7.2012. 11:21

    ko o čemu kurva o poštenju, djeca na niskoj razini svijesti o filmskoj umjetnosti.

    ekipa koja svršava na thorove, avengerse, supermane, spidermane, avatare i slično smeće meni dijeli lekcije o kvaliteti?!? halo!!!

    a jeste se složili, galerija likova, apex dno dna to je već odavno poznato,  adamko je na istom nivou, omniscent koji vrijeđa bez ijednog objašnjenja dakle trolčina i gordan kojemu je imdb smjernica kvalitete. remek djela tipa the warriors i assault on precinct 13 (carpenter) imaju 7.4 i 7.6, a šrot od avatara 9.

    ja sam u svom opsežnom postu izložio brdo argumenata protiv onog smeća seinfelda od kojih niste pobili ni jedan jedini, ali su vam zato puna usta omalovažavanja. kad ne možeš pobijediti argumentima onda ideš na čovjeka. to je čisto lešinarenje.  zašto nisam iznenađen?

  • #15
    7 1

    postova:167
    apex @ 24.7.2012. 12:28
    mislim da bi bilo idealno da odsad pa nadalje počnemo ignorirat ovu budalu koja svakom svojom izjavom sam sebe pokopava..ti si jedna obična isfrustrirana budala koja ima tolko kompleksa i kojeg su ko dijete valjda svakodnevno tukli i maltretirali da mi te je skoro pa žao i stvarno ti dobrnonamjerno kažem da bi trebo potražit pomoć..nadam se da nije prekasno za tebe..
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala