Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Euro 2012, polufinale: Španjolska - Portugal
Neizvjesna utakmica u kojoj naše simpatije idu na stranu Portugala

Euro 2012, polufinale: Španjolska - Portugal

1
  • #1
    1 1

    postova:341
    hitman_4 @ 27.6.2012. 0:26

    uvjeren sam da španjolska osvaja prvenstvoSmije seu drugom polufinalu prognoziram pobjedu italije,iako je moja želja španjolska-njemačka pa neka bolji pobijediOsmijeh

  • #2
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 27.6.2012. 1:15

    moj favorit je njemacka...

    a u ovoj sutra ipak mislim da cemo vidit suze ovog lika na sliki...i to ne one od srece...

  • #3
    1 2

    postova:1962
    aya @ 27.6.2012. 9:27

    Bravo Zvone! Osmijeh Sažeto jasno i u bit!

    Btw - ja navijam za Portugal i to ne zbog C.R. (iako čovjek fenomenalno igra, to mu se mora priznati, ali nije baš mister simpatičnosti), nego mi Španjolci baš nekako "ne leže"....dugo pamtim neke stvari! Namiguje

    A u finalu bih definitivno voljela gledati Portugal : Italija (Elfova igra mi se nikada nije sviđala, švapska mašinerija bez duše), naravno - uz naslov Italiji! Srami se

  • #4
    0 1

    postova:55
    ekran @ 27.6.2012. 12:03

    Po meni, Njemačka je najbolji sudionik ovog Eura. Mislim da će danas biti dosta nervoze među igračima. Uglavnom: Pobjeda Španjolske. 

    Suparnici u finalu kao i 2008., ali nadam se drugi pobjednik!Namiguje

  • #5
    0 0

    postova:54
    zvone @ 27.6.2012. 17:10

    Hvala Aya na pohvali  Namiguje

    Nevezano za danasnju utakmicu od koje ocekujem gomilu vrhunske glume, napade padavice i pokusaje iznude penala, kartona, auta, kornera, faula, bilo cega, meni se isto na ovom prvenstvu najvise dopadaju bas Talijani. Igraju posteno, ne kalkuliraju, nacin na koji su igrali u cetvrtfinalu protiv Engleza me odusevio. Bilo bi ih lijepo vijdeti u finalu, ali Nijemci su strasno jaki. Bilo bi danas dobro kad bi Portugal rano poveo, tko zna, onda bi mozda gledali i dobar nogomet.

  • #6
    0 0

    postova:1
    dado heletic @ 27.6.2012. 21:45

    ima ko link za tekmu?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala