Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Počele pripreme za EURO 2012!
Naši reprezentativci će 25. svibnja na stadionu Aldo Drosina u Puli odigrati prijateljsku utakmicu protiv reprezentacije Estonije

Počele pripreme za EURO 2012!

1
  • #1
    2 1

    postova:405
    karakteran @ 22.5.2012. 10:58

    onaj tko ima kvalitetu ne razmeće se izjavama tipa bit ćemo prvaci kao pto to čine naši igrači i selektor koji obečava brda i doline a razbije ih švedska usred zagreba s pola snage a švedska nije čak ni favorit.

    jedva čekam da EP počne pa da ta lakrdija završi da stvari sjednu na svoje mjesto.

  • #2
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 22.5.2012. 11:39

    mislim da će ovaj euro biti repriza eura iz 2004.vjerovatno ćemo iksati sa ircima,talijane možemo dobiti uz puno sreće,iako je najrealniji iks.španjolci su neki drugi svijet.obrana je najveći problem(šimunić,buljat,vida,pletikosa,strinić,schilelfield) mnogo slabo.vezni red nam ovisi o modriću,koji ne daje skoro ništa ovoj repki.ne znam da li je pranjić ove sezone odigra 5 utakmica u sezoni.ono što veseli je napad.favoriti za osvajanje naslova su nizozemci,španjolci i nijemci.portugalci uvijek mogu iznenaditi

  • #3
    2 1

    postova:220
    gor @ 22.5.2012. 15:23

    Ljudi malo optimizma nam ne bi svima škodilo. I onako je sve u banani. Možemo se veseliti bar dok čekamo, i to je nešto. A kad počne, što bude. Ako ništa drugo znam da ću s guštom pogledati par utakmica, popiti par  gemišta (ne uzimajte par doslovno Cool) i pošteno se iživicirati.

    A možda nas iznenade, jednom već jesu. Koliko god ih pljuvali ipak su među 10 na svijetu, a samo ih se još 9 može time pohvaliti.

  • #4
    3 1

    postova:54
    zvone @ 22.5.2012. 16:26

    Slažem se s Gorom, fakat ne razumijem što točno ljudi očekuju od reprezentacije? Europsko Prvenstvo je takva koncentracija kvalitete, da je na njemu teže nekaj napraviti nego na Svjetskom. Svaka pobjeda, svaki osvojeni bod su bonus, IMHO najvažnije je da sudjelujemo na velikim natjecanjima. Mi u ovom trenutku i nemamo velikih igrača, osim Modrića, ne znam čemu tolika očekivanja i toliko ogorčenje svim oko repke, pa čak da grupu završimo i bez i jedne pobjede?

    Ej, pa znate li s kim igramo?

    Španjolci ... pa to su prvaci svega što postoji trenutno, najjača nogometna sila svijeta.

    Talijani? Tko na ovom svijetu može reći kako je favorit protiv njih? Nisu u svom najboljem već dugo, no oni su uvijek u stanju otići do kraja.

    Irci? Možda jedini u našoj grupi protiv kojih se smijemo proglasiti blagim favoritima, no oni su svojom tvrdom i agresivnom igrom protivnik koji nam najmanje odgovara. 

    Poanta je - gemišt, piva, cola, tko što voli i uživanje u dobrom nogometu. Malo pozitive nam ne bi škodilo, svi se u zadnje vrijeme furaju na crnjake.

  • #5
    3 1

    postova:405
    karakteran @ 23.5.2012. 11:08

    poanta nije opijanje i urlanje pored tv ekrana nego spuštanje lopte na zemlju.

    ti si valjda jedini hrvat koji ne bi bio ogorčen da hrvati završe na zadnjem mjestu u skupini. osobno mislim da toliko i vrijede pa ni ne očekujem više.

    a natpisi po internetskim portalima i izjave naših igrača i izbornika između redova naslućuju da igramo minimum finale.

  • #6
    2 0

    postova:54
    zvone @ 23.5.2012. 14:35

    A cuj, moraju ljudi vjerovati u sebe, neće valjda najavljivati ispadanje u 1. krugu. Naravno da ne bih bio ogorcen ako zavrse zadnji u skupini, ja sam Dinamovac pa sam poslije Lige Prvaka u dobrom treningu za sve.  Namiguje   Jednostavno, mi možemo postići i mnogo i ništa, a kad bih mislio da imamo reprezentaciju sposobnu za veće stvari, a onda završimo zadnji, e tad bih bio ljut. No tome služe žuje, karlovačka, pelinkovci, lake i teške droge .. Cool Sve vrste ljepila za slomljeno srce i dušu.

  • #7
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.5.2012. 15:20

    pred svako veliko natjecanje koje sam imo prilike gledat me derala euforija i bio pozitivan...

    sad nec rec da sam pesimistican vec realista...od nasih (pogotov s deBilicem na celu) na ovom euru neocekujem ama bas nista...vjerovatno X s ircima i 2poraza...predzadnje mjesto u skupini...

    to je neka moja prognoza...a ako bude bilo slucajno vise...pa eto, necu plakatPlazi jezik

  • #8
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 26.5.2012. 0:12

    moj idealni sastav za euro:

            Kelava(Pletikosa)

      ćorluka - lovren - schifo - srna

    perišić - modrić - vukojević - iličević

              mandžukić - jelavić

    ključne zamjene: obrana: pranjić,vida,šimunić,vrsaljko

                             vezni red: kranjčar,rakitić,dujmović,badelj

                             napad: olić,eduardo

    nadam se samo da debilić neće pozvati trećeg golmanaSrami se

  • #9
    0 0

    postova:54
    zvone @ 26.5.2012. 1:09

    nadam se samo da debilić neće pozvati trećeg golmana

    Pa neće, pozvati će Subašića. Namiguje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala