Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Umjetnik pomeo konkurenciju na dodjeli BAFTA-i
Na dodjeli britanskog "Oscara" tihi crno-bijeli film potvrdio je svoju dominaciju u protekloj filmskoj godini

"Umjetnik" pomeo konkurenciju na dodjeli BAFTA-i

1
  • #1
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 14.2.2012. 11:04

    kad sam čuo ovu vijest zapitao sam se da li su ovi baftini članovi komisije djeca s posebnim potrebama ili razmaženi sinovi koji su imali (i još uvijek imaju) bogate roditelje koji su im omogućili da postanu filmski režiseri pa tako operirani od sveg pametnog smeće od filma proglašavaju čudom. ili je to sad trend da se furaš na nešto "originalno"? čini se da je bitnije biti in nego presuditi kako bog zapovjeda. i iron lady i artista sam gledao još prošli mjesec ne znaš koji je gori, a ovaj prvi je tipičan reklamni film žešća patetika, ovaj drugi samo za djecu. ali ne preporučujem ni njima.

    jedino ime koje se izdvaja u hrpi smeća ove godine je ides of march. ako se sjetim još kojeg javim. :)

  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.2.2012. 13:09
    nadam se da će pomesti i na ostalim dodjelama...moj favorit...trebalo je imati muda, a bogme i znanja, napraviti ovakav film u današnje vrijeme...
     
     
  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 14.2.2012. 21:32
    Jel se meni to čini ili su zaista ove godine Baftovci prepisali sve of Zlatnih globusovaca? Pa bar da su si napravili svoj neki šalabahter, pa da ne bude sve isto, od riječi do riječi...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala