Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Snimaju se američke Mućke
Kultna britanska serija o braći Trotter, koji se pokušavaju obogatiti preprodajom robe sumnjivog porijekla, dobit će i svoju američku verziju

Snimaju se američke "Mućke"

1
  • #1
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 30.1.2012. 10:40
    Ne mogu ameri dobro imitirat Mućke, ali baš nikako...još dok sam vidio da bi Carell trebao glumiti...bože pomozi...
  • #2
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 30.1.2012. 10:43

    mućke su i tako i tako druga liga. nikad ih nisam volio. engleski humor za klasu dvije lošiji od američkog. koga briga... 

    još kad vidim onog mr. beana... katastrofa zajamčena. filmocid. 

  • #3
    0 0

    postova:66
    mightywez @ 30.1.2012. 10:57
    ma nista od toga, mucke su neponovljive.
  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 30.1.2012. 10:57

         Može onda koja preporuka za prvu ligu? Ne provociram, samo pitam. Smile
    senilno_magare


    uvijek cijenim pošteno, iskreno i dobronamjerno pitanje. nisam ljubitelj engleskog humora, daleko najbolji mi je američki pa ću ti dati nekoliko humorističnih tv serija koje su mi ok:

    1. murphy's law

    2. married with children (prvih 50-ak epizoda poslije su se razvodnile)

    3. two and a half men (nisam ih puno pogledao, ali ono što jesam jedno 5, 6 dopalo mi se) 

    ako se sjetim još koje javim, nema puno dobrih humoristčnih tv serija. 

  • #5
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 30.1.2012. 11:12

         2. i 3. sam gledao i pašu mi obje serije (iako su mi Bračne Vode nekako draže zbog nostalgičnih razloga, a TaHM mi više nisu isto bez Charlija)... Nego da ne idem previše off topic - za Murphy's Law tek sad čujem, al' ću bacit oko (jer mi kriminalističke najbolje odgovaraju).
    senilno_magare


    kada sam rekao TaHM mislio sam naravno samo na one sa sheenom, pa nisam valjda lud da gledam onog gadljivog kutchnera?!?

     što se tiče ML nju je jednom davno prikazivao htv i ono malo pari na neku kao krimi seriju lik je private eye radi s nekom zgodnom kineskinjom, serija mi se jako dopala tada ne znam kako bi reagirao danas... tada sam od smijeha iskakao iz fotelje.

  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 30.1.2012. 11:34

    hehehe, ne razumiju ameri brit humor, prenizak ima je IQ, pa moraju pojednostaviti šale i dijaloge,

    a i premalo se prdi, podriguje, drka i psuje u originalu...

  • #7
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 30.1.2012. 11:37

    hehehe, ne razumiju ameri brit humor, prenizak ima je IQ, pa moraju pojednostaviti šale i dijaloge,

    a i premalo se prdi, podriguje, drka i psuje u originalu...


    bearfoot

    zašto me ne iznenađuje što svršavaš na ovo boldano?
  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 30.1.2012. 12:05

    zašto me ne iznenađuje što svršavaš na ovo boldano?
    karakteran

    je, je, baš na to, kako si samo pogodioEmbarassed...kud si @karamkera još si i pronicljiv...eee, jadni ćuko...
  • #9
    0 0

    postova:114
    mersault @ 30.1.2012. 12:08

    Ako se već pozivate na nacionalne humore, bilo bi dobro da stavite i definicije ili bar neke osnovne osobine tih humora. Da, ponekad humoristični filmovi ili serije iz iste zemlje i  imaju neke dodirne tačke, al' poistovjećivati Mr. Bean-a i "Mućke"...u najmanju ruku neozbiljno. A američki humor? - šta bi to bilo. Da li Billy Cristal, "South Park" i "Dva i po muškarca" imaju bilo kakve dodirne tačke, možda Pervan i "Naša mala klinika", "Nadrealisti" i "Lud, zbunjen, normalan"? - teško.

    Da rezimiram, ja bih ipak humor dijelio na inteligenti, i nešto manje takav, a "Mućke" (sad subjektivno mišljenje) sigruno spadaju u ovu prvu kategoriju. Svaka čast i Joey-u iz "Prijatelja" i Homer-u iz "Simpsonovih" i Jake-u iz "Dva i po muškarca", al' Trigger je daleko najsmješniji "glupi" lik u historiji humorističnih serija, pa možda i humora uopće.

  • #10
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 30.1.2012. 19:02
    glupi amerikanci i njihov debilni humor, uništit će to kao i sve ostalo za kaj rade svoje verzije...
  • #11
    0 0

    postova:1962
    aya @ 31.1.2012. 23:33

    Strašno! Zašto misle da mogu bolje od remek-djela?

    Iako - njima će se nova verzija vjerojatno više svidjeti (iz znanih razloga Innocent).

    Kako bilo, dok ima repriza Davida Jasona i Nicholasa Lyndhursta, meni dobro! Smile

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala