Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Je li trećerazrednom TAROTU mjesto na nacionalnim televizijama?
Posve nekatolički za jednu zemlju koja je radi vremena za molitvu i obitelj ukinula rad nedjeljom

Je li trećerazrednom TAROTU mjesto na nacionalnim televizija

1 2
  • #1
    0 0

    postova:114
    skype @ 29.1.2009. 23:18
    Zar postoji i prvorazredni Tarot? Nije mu mjesto na niti  jednoj TV postaji koja sebe smatra iole ozbiljnom postajom. Inače ovi "trećerazredni prevaranti" mene uspiju dobro nasmijati  količinom  gluposti koje su  u stanju  izgovoriti u tako kratkom  roku. Toliko su "dobri" da  ih  rijetko tko i nazove. Ako ih netko i nazove to je 99% namješten , tj naručen poziv gdje će oni uspješno pogoditi sve. Ne znam tko su veći šibicari oni ili postaje koje angažiraju te kretene.  
  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 29.1.2009. 23:37

     Nikako nije ni ma kakvom TAROTU mjesto na niti jednoj televiziji ! 

  • #3
    0 0

    postova:2
    domagoj412 @ 30.1.2009. 0:00

    Za ljude koji zovu taj tarot ionako nema spasa. Samo neka oni troše svoje impulse.

    Nije televizija kriva što ima takvu publiku. Da se napravi par emisija o tome koliko je astrologija apsurdna (u stilu Richard Dawkinska) ova emisija izgubila bi gledanost, a televizijske kuće vratile svoj "ugled".

  • #4
    0 0

    postova:6
    eufemio @ 30.1.2009. 9:47

    Sam se bavim Tarotom i tvrdim da divinacijama nije mjesto na TVu! Ovo sta ovi hotlineovi rade je cisto sarlatanstvo i pljacka... Pravi Tarot majstor radi divinaciju sa svojim Pitaocem oci u oci i kartama izmedju njih i to je jedini pravi nacin. A to sto su ljudi lakomi ili im je to fora to je njihov problem.

    Ovakvi Tarot "majstori" koji gataju samo su sramota za ovu drevnu i plemenitu vjestinu. Btw. Tarot i nije gatanje vec nesto na puno visoj duhovnoj i svjesnoj razini.

  • #5
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 30.1.2009. 10:03

    Sam se bavim Tarotom i tvrdim da divinacijama nije mjesto na TVu! Ovo sta ovi hotlineovi rade je cisto sarlatanstvo i pljacka... Pravi Tarot majstor radi divinaciju sa svojim Pitaocem oci u oci i kartama izmedju njih i to je jedini pravi nacin. A to sto su ljudi lakomi ili im je to fora to je njihov problem.

    Ovakvi Tarot "majstori" koji gataju samo su sramota za ovu drevnu i plemenitu vjestinu. Btw. Tarot i nije gatanje vec nesto na puno visoj duhovnoj i svjesnoj razini.


    eufemio

    Upravo ta "duhovna i svjesna razina" je ono čega se treba čuvati čak i više od ovih šarlatana s televizije. Jer oni se blesave samo za zaraditi novac (što mi je također odvratno i donekle opasno), ali oni koji "pitaoce" direktno uvlače u svoje svjesne ili nesvjesne razine, dovode ih u kontakt s duhovnim svijetom koji nije nužno pozitivan, pa se mogu izazvati neslućena sranja.

    U svakom slučaju Tarota se treba čuvati.

  • #6
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 30.1.2009. 10:31

    "Nova TV i RTL Televizija na projektima ovakve vrste navodno mjesečno zarađuju oko pola milijuna kuna. Da zarade i peterostruko više - je li to cijena ugleda televizije?"

    Televizija na kojoj ljudi putem telefona dijagnosticiraju teške bolesti, daju savjete i liječe, gataju, otkrivaju negativna zračenja i bave se sličnim maloumnim pizdarijama ne može izgubiti ugled jer ga niti nema!

    Ova lakrdija s tarotom je samo jedna u nizu od javnih sramota koje bi trebalo zakonom zabraniti i to iz više razloga!

    Najvažniji je spriječiti očitu pljačku naivnih gledatelja!

    SRAMOTA!

  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 11:01

     Ajme "STRUČNJACI" ! 

    Stalno se iznova čudim kako ti nazivi uopće prolaze i to još u javnost !

    Opet tko uopće vjeruje u to.

    Noćas sam dugo bila budna i vidim dvije "biserke" i stvarno naivni ljudi zovu.

    "Imate problema ?" "Budete ih riješili."

    Lapać nigdje uključen, valjda ima posebnu bateriju, no to bi još i prošlo, ali ostale gluposti.

    Stvarno se čudim kako te očite prevare, baš vidiš da je "muljaža" prolaze ?

    Poznajem jednu iz kvarta " Ves", odjednom je postala proročica, patentirala neke figurice, pa čak i LIJEČI bioenergijom.

    Dolaze ljudi, plaćaju.

    Što se vidi i po njenom standardu.

    No kad se sve to tolerira i prolazi usmenom reklamom, po novinama i telefonima, pa zar mora i na televiziji ?

    Stvarno bi bilo fer da bar taj medij bude pošteđen toga.

  • #8
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 30.1.2009. 11:50

    "Nova TV i RTL Televizija na projektima ovakve vrste navodno mjesečno zarađuju oko pola milijuna kuna. Da zarade i peterostruko više - je li to cijena ugleda televizije?"

    Televizija na kojoj ljudi putem telefona dijagnosticiraju teške bolesti, daju savjete i liječe, gataju, otkrivaju negativna zračenja i bave se sličnim maloumnim pizdarijama ne može izgubiti ugled jer ga niti nema!

    Ova lakrdija s tarotom je samo jedna u nizu od javnih sramota koje bi trebalo zakonom zabraniti i to iz više razloga!

    Najvažniji je spriječiti očitu pljačku naivnih gledatelja!

    SRAMOTA!


    buzdovan

    Buzdo, slažem se s tobom sve do onoga - spriječiti pljačku naivnih gledatelja! One koji nasjedaju na ovakve gluposti, trebalo bi pratiti 24/7 i spašavati ih od njih samih. E jebi ga! Tko im je kriv!? Majka priroda i otac karikaturist!

    Meni je osobno gore kada ljudima umjesto 1 poziva naplate 10 ili 20! Jer to ne piše u pravilima i to je čista pljačka. Ali ako ja želim da me netko muze preko teleizije i da mu plaćam to što on bulazni po propisanoj tarifi, pa tko me može spriječiti?? Ako neću nasjesti na to, onda ću naći nešto drugo ili treće! I sam me Bog može spasiti i nitko drugi.

  • #9
    0 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 14:50

     Još uvijek je aktualna tema o Tarotu, pa se pitam zar na Facebooku nemaju ništa protiv Tarota na televiziji, niti Modnog praćka ili Cige, ne u smislu linča, ali neka primjedba da su previše u medijskom prostoru ?

    Sjećam se koliko je govorila o opasnosti i protiv Tarota moja mama, znači oni koji ga deklariraju kao opasnog vjeruju da ima nešto u tome i priznajem da zazirem od njega, no nameće mi se pitanje dali se bude ukinula ta emisija ?

    Poznato je da se više ljudi zainteresira za nešto što vidi na malom ekranu.

    Što je sa zaštitom potrošača ? 

    Nema velike razlike između Glupolovca i ovog proricanja putem tv-a i telefona ! 

    Zanima me da se provede neka anketa koliko bi ljudi podržalo Tarot i slično na televiziji ?

    Tko želi javno slušati o riješavanju svojih problema i još vjeruje u to što je skupo platio ?

    Po samom horoskopu je manje više sve slično.

    Tko je noćas zaista vjerovao onoj astrologinji ?

    Bože dragi u kako lažnom društvu zapravo živimo !

    Malo vas se javilo na ovu temu, ma ne čudim se.

    Svima nam je pomalo dosta svega.

    Umjesto Tarota neka puste neki stari dobri film, pa tko može neka gleda. 

  • #10
    0 0

    postova:8
    meri @ 30.1.2009. 16:53
    Smilemogle bi prostitutke na tv, zašto ne ,njih nekoliko sjednu u krug  voditeljica ih predstavi i tko voli nek izvoli,telefon,zavali seu fotelju pa biraj,bolje to, nego tarot i prodavanje magle.
  • #11
    0 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 17:27

     Prostitutke ? To se već nudi na manjim tv kućama.

    Fale kamatari sa povoljnim kreditima.

    Može im se jedino bar za sada rušiti gledanost promjenom programa i pismenim prigovorima na sadržaj te vrste  emisija.

  • #12
    0 0

    postova:6
    eufemio @ 30.1.2009. 23:24

    U svakom slučaju Tarota se treba čuvati.

     crna_guja

    I samoga Boga se treba cuvati... :)

    Tarot uopce nije opasan ako ga shvatis kao igru i zabavu: slijed karata ti prica pricu koja ne mora biti ni lijepa ni istinita. Stvar je u tome da ti se moze otvoriti novi odgovor i nova perspektiva u svezi s pitanjem ili problemom koji si postavio pred karte i osobu koja ti vrsi divinaciju.

    Za pravilnu divinaciju potreban je duhovni mir, uz adekvatnu glazbu, mirise, svjetlo itd., i nikako se tu ne uklapaju TV kamere, veliki auditorij... Uostalom, ponekad pitaoc mora sam reci sto mu odredjena karta simbolizira. Ukratko, jedini pravi nacin je trojstvo Tarot majstora, spila karata i pitaoca. Mene osobno nervira i kad vrsim divinaciju u nekom drustvu ali sta cu, neki vole tako, a buduci da svoje znanje i vjestinu u koje sam ulozio jako puno truda i vremena sve cesce naplacujem, radim i tako, mada preferiram bez publike...

    Da ne nabrajam, TV Tarot je najveca antipropaganda same vjestine i slazem se sa svima koji kazu da je ovakav nacin zloupotrebe istog cista muljaza. Kad smo vec kod toga, cime to komercijalne televizije ne zele uzeti nas novac: Big Brother? Kunolovac? Mozda ringtonovi i wallpaperi rukometasa? Televiziji je svejedno, za njih je Tarot samo jos jedan izvor profita i nista vise. 

  • #13
    0 0

    postova:7
    ziga @ 31.1.2009. 19:18
    Izbaciti van s televizije bilo kakav oblik pljačke naroda, pa tko još vjeruje u tarot i te gluposti s kartama, grahom? Ista stvar s vidovnjacima...pitao sam jednog preko telefona, u kojoj ruci držim slušalicu, rekao je "ja ne odgovaram na takva pitanja". Naravno da ne odgovaraš lopove!
  • #14
    0 0

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 2:02
    Izbaciti van s televizije bilo kakav oblik pljačke naroda, pa tko još vjeruje u tarot i te gluposti s kartama, grahom? Ista stvar s vidovnjacima...pitao sam jednog preko telefona, u kojoj ruci držim slušalicu, rekao je "ja ne odgovaram na takva pitanja". Naravno da ne odgovaraš lopove!
    Ziga


     Da bar, da bar izbace te gluposti, poslje zanimljivog filma, eto "gluponaivnolovca", ljudi zovu. 

    Predajem se, jer ne mogu  voditeljicu i tu "muljažu" podnjeti, gasim tv !

  • #15
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 22:53

    Odgovor na pitanje, ne nije mu mjesto na TV-u.

    Dozvolite da Vam Eddie zaviri u dušu....... Laughing

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala