Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Mamurluk 2
Prvi film je bio iznenađujuće dobar, nastavak nema ni iznenađenja ni smisla i ne može se preporučiti gledateljima, barem ne onima koji su gledali prvi dio

Gledali smo: Mamurluk 2

1
  • #1
    0 0

    postova:59
    scheilinkin @ 1.6.2011. 12:33
    film je neverovatno dobar ako mene pitate. nikako drugacije nije ni mogao biti snimljen. i nije bas toliko isti po pitanju radnje. oni su samo pouceni prethodnim iskustvom pa rade slicne stvari ali ovaj put im ne ide sve po tom redosledu. ja sam ogroman fan keca i tvrdim da je ovaj jos bolji. humor je na skroz visem nivou, nakon nedelju dana me jos uhvati smeh kad se prisetim nekih delova filma. btw treci deo ce biti u amsterdamu ako niste znali. zamisljeno je kao trilogija.
  • #2
    0 0

    postova:9
    tommy_ @ 15.6.2011. 3:32
    super film, ma da je vise akcijski nego ista drugo ali naravno ima i humora...u jednu ruku jednostavna a u drugu komplicirana radnja s obzirom na prvi dio.
  • #3
    0 0

    postova:2
    skromno @ 19.6.2011. 20:51
    evo ovako,mamurluk 2 je film kojem sam se od srca nasmijao nakon dužeg vremena gledanja bezličnih i neinvetivnih holivudsko- američkih bezvezotina.kako nisam gledao mamurluk (original?) ovaj film mi je pružio puno razonode i zavrzlama u kojima sam istinski uživao tako da mislim da ocjena dežurnog kritičara nikako ne stoji naročito ne za nas koji nismo gledali "proslavljenog" prethodnika. likovi su razrađeni taman koliko treba a ritam i radnja naoko se kaotično izmjenjuju i prožimaju što gledaoca i film do kraja drže napetim. i kraj filma sa dia projekcijom slika koje objašnjavaju puno toga je za svaku pohvalu
  • #4
    0 0

    postova:3
    martin16 @ 30.6.2011. 14:22
    ovaj film je jedan od najboljih koji sam pogledao u zadnjih deset godina. Iznenadio me iz sekunde i sekundu iako je kritičar izjavio da je isti kao i prvi nastavak, uglavno ako se želite nasmijati pogledat će te Mamurluk 2.
  • #5
    0 0

    postova:9
    abarthpz @ 7.7.2011. 0:12
    film je odlican... najbolja komedija koju sam gledao ove godine...
  • #6
    0 0

    postova:13
    vibor123 @ 17.11.2011. 0:23
    možda mrvicu bolji od prvoga ali svejedno prazan. Par smiješnih scena i to je to. Sedmica.
  • #7
    0 0

    postova:21
    sir333 @ 4.1.2012. 18:05

    nije,mi,se,svidio,film,je smeće,šupalj,gori,od,prvog,dijela 3/10

  • #8
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 20.1.2012. 17:28
    film je smeće. žešće. ni sjena prvom dijelu. glup i naivan završetak. dno dna. ono film za mase definitivno. jedina dobra fora je kad onaj debeli baca sidro nakon što je gliser uletio u svatove.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala