Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Finale Lige Prvaka: Manchester United – Barcelona
Naslov za najavu ovog finala trebao je biti dramatičan, atraktivan a istovremeno i glamurozan. To je to!

Finale Lige Prvaka: Manchester United – Barcelona

1
  • #1
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 28.5.2011. 13:03
    jedva čekam...oba kluba su mi draga,al ipak navijam za manchester(zbog van der saara).
  • #2
    0 0

    postova:220
    gor @ 28.5.2011. 13:28
    Opaka tekma i začudo ove godine su zaista najbolji u finalu. Barcelona je malo bolja, ali ne bih baš stavio neke novce na njih.
  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 28.5.2011. 13:47

    ... naravno navijam u ovom slučaju za Španjolce

    go Barca go

    NO PRISJETIMO SE NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ VECE LEGENDE :

    RIIIIIII   = VALDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

     

    Kaiser nogometa.. ovi danas su bebice (nemaju pojma, al ok)

    ps.s fantastican gol ever!!

     Barca je gubila, trener ubaci u igru Kaisera Rivalda i pobjede na kraju zahvaljujući njegovim GOLOVIMA

    von franzWink

  • #4
    0 0

    postova:30
    ludak @ 28.5.2011. 13:51
     Manchester nemoj suze liti Barca ce prvak biti ;-)
  • #5
    0 0

    postova:54
    zvone @ 28.5.2011. 14:16
    Kad  bi mi netko uperio pistolj u glavu da se kladim na ovu tekmu, stavio bih uvijek x2 na Manchester po 1,9. Previse se favorizira Barcelona, pa i u Rimu 2009. je Manchester bio bolji, a Ferguson je ipak daleko iskusniji lisac od Guardiole. Svaka cast Barci na vezi, Iniesta, Xavi i Messi na svojoj poziciji, kako Spanjolci kazu "laznog centarfora", su najjaci na svijetu, ali ispred njih ce biti i najbolji branicki par na svijetu. Ma mogli bi do sutra, ali Barca IMHO nije ovoliki favorit kako svi birju. U krajnjoj liniji, igra se na Wembleyu, skoro pa domaci teren za United. A i ja uvijek navijam za muski nogomet bez previse glume. To su onda Englezi.
  • #6
    0 0

    postova:220
    gor @ 28.5.2011. 23:21

    Nažalost neizvjesnost nije dugo trajala.

    No svaka čast Barceloni. Prekrasan nogomet.

  • #7
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 28.5.2011. 23:23

    svaka čast barci,mislim da manchester nikad ovako nije bio nadigran i ponižen(65% - 35% posjed lopte,14-3 udarci prema golu,samo 5 prekršaja barceSurprised).ne znam stvarno tko se može suprostaviti barci,kad jedan real ima 30-35 % posjed lopte protiv nje i to na svom terenuEmbarassed

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala