Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Georgia on My Mind
Hrvatska reprezentacija danas na velikoj kušnji u Gruziji u kvalifikacijama za EP 2012.

"Georgia on My Mind"

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 26.3.2011. 19:55
    Dobro smo se držali, ali protiv gruzijskih majstora bolje i nije moglo Laughing.
  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.3.2011. 20:11
    tako smo loše igrali da mi je bilo iskreno drago kad su gruzijci zabili gol
  • #3
    0 0

    postova:220
    gor @ 27.3.2011. 18:30

    Mi nismo igrali uopće. Nisu ni oni, ali su imali sreće.

    Katastrofa.

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 27.3.2011. 19:37
    katastrofa jednom rijecju...mislim da nam kvaliteta repke je opako pala imamo jakooo dobre igrace ali ocito zajedno nemogu igrati ,sami primjer je obala bjelokosti u njihovoj repki igraju sami velikani koji su u najboljim europskim klubovima ali kao repka jednostavno nemreju funkcionirati(vise manje)
  • #5
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 27.3.2011. 20:24

    na neki čudan način,zadovoljan sam što smo izgubili...pa mi ovako igramo već 2-3 godine(zadnju poštenu tekmu smo odigrali protiv poljske 2008.) i bar se više neće hvalisati sa nizom nepobjedivosti(protiv protivnika tipa norveška,...lol)

     protiv izraela smo jednako loše igrali,ak eto spasio nas je njemački sudac tj. sreća,protiv grčke kukavički,baš kao protiv ukrajine i to dvaput,...znaći bilić nije naućio lekciju,on zapravo teško priznaje pogrešku,krivi loš dan(wtf?)

    sreća naša što smo u najlakšoj skupini,pa smo i nakon ovog sramotnog poraza i dalje u odličnoj situaciji za prolaz dalje.

     nejasno mi je forsiranje dujmovića(novi jurić),mandjukica,bilića.perišića,strinića,...pod HITNO moramo naći novog golmana,runje je smiješan,trećerazredni golman(i kelava je bolji),kranjčar neka traži novi klub(nek ode u rusije,bar će igrati),polako ali sigurno propada u spursima.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala