Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Počinje nova domaća sapunica 'Pod sretnom zvijezdom'
Priča o ljubavi, izgubljenom povjerenju i pronađenom prijateljstvu od ponedjeljka 14. ožujka kreće s emitiranjem

Počinje nova domaća sapunica 'Pod sretnom zvijezdom'

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.3.2011. 13:39
    A kaj je Mirna Medaković 20 godina ranije bila 4-godišnja kćer jedne od babaca? Laughing
  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.3.2011. 20:36

    Joj, jedva čekam ponedjeljak!

    Jebote, kad će više taj ponedjeljak!?

    Ajoooooooj!

    Ljubav, intrige, kriminalistička priča, odrastanje, prijateljstvo, veze, obitelj, duhovi prošlosti, napetost, suze, smijeh, opet ljubav, rastanci, Ledo desertna krema kakve nema, alkohol, seks, kurac, palac, politika, četiri frendice, novi model Volva C60, napad izumrlog morskog psa...

    Jooooj, jedva čekam!   Laughing

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 11.3.2011. 22:10

    Joj, jedva čekam ponedjeljak!

    Jebote, kad će više taj ponedjeljak!?

    Ajoooooooj!

    Ljubav, intrige, kriminalistička priča, odrastanje, prijateljstvo, veze, obitelj, duhovi prošlosti, napetost, suze, smijeh, opet ljubav, rastanci, Ledo desertna krema kakve nema, alkohol, seks, kurac, palac, politika, četiri frendice, novi model Volva C60, napad izumrlog morskog psa...

    Jooooj, jedva čekam!   Laughing


    buzdovan

    hu ebote, zapalio si me čovječe...kad je, gdje je....fali samo svečenika pedofila i biti će to najbolja serija ikad....Tongue out
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala