Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Daria Kinzer hrvatska je predstavnica na Eurosongu
Favorit Jacques Houdek neočekivano izgubivši od 20-godišnje anonimke, teško je uspio prikriti razočarenje

Daria Kinzer hrvatska je predstavnica na Eurosongu

1 2
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.3.2011. 7:37

    Bit će da su presudili glasovi dijaspore!

    No, barem je hrvatska predstavnica tijekom ovog maratona naučila nekoliko hrvatskih riječi, a navodno zna i kako se zove naš glavni grad.

    Znam, znam, ona je Hrvatica i ide nas predstavljati na potpuno "nebitnom" marketinško-medijsko-političkom cirkusu, bla, bla, bla...

    Cry

    A Lahor je totalni promašaj! Mi kao da se trudimo slati sve lošije i lošije pjesme!?

  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 6.3.2011. 9:58

    OMG! OMG! OMG! Seriously?!?!?!

    OMG! OMG! OMG! ...

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 6.3.2011. 10:01
    Dobro, pozitivna strana je što ne bude prošla u nikakvo polufinale/finale sa ovim sranjem od pjesme i ovim kretenskim mačke-derem zavijajućim glasom. Ajd, bar nešto. Možda puno ljudi ni ne primjeti ovaj debakl.
  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 6.3.2011. 10:06

    Pa, da! Da Žak promijeni spol, napravi liposukciju, napumpa s... i postane more likable, 100% bi pobijedio. Ovo pašče ne bi bilo ni u konkurenciji.

    Zašto ovo natjecanje ne nazovu Miss Hrvatske za Eurosong Europe i gotovo? Ovo latentno sranje me tako izbaci iz takta da počinjem cijeli rant na portalu.

    Onima kojima smeta, ispričavam se...

  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.3.2011. 11:05

    Pa, da! Da Žak promijeni spol, napravi liposukciju, napumpa s... i postane more likable, 100% bi pobijedio. Ovo pašče ne bi bilo ni u konkurenciji.

    Zašto ovo natjecanje ne nazovu Miss Hrvatske za Eurosong Europe i gotovo? Ovo latentno sranje me tako izbaci iz takta da počinjem cijeli rant na portalu.

    Onima kojima smeta, ispričavam se...


    bozoli

    Miss Hrvatske!? Kakva jebena miss Hrvatske? Kaj se glava ne računa?

    Možda miss obezglavljenog trupla, ali i to je vrlo upitno!

    Nego, pogledajte ovaj vrhunski scenski nastup! KATASTROFA!

  • #6
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 6.3.2011. 14:32
    neki dan sam vec rekao da to nije za nas,niti znamo,niti imamo koga poslati. moja baba bi bolje odtulila,a jebiga
  • #7
    0 0

    postova:1
    misica @ 6.3.2011. 14:50

    Jasno je kao dan, tata je platio pozamašan iznos kako bi usrećio kćerku! Pojavi se iz Njemačke, Austrije ili tko zna od kud i ode kao predstavnica Hrvatske a ne zna čak ni hrvatski jezik.

    Žao mi je Jacques, ponajviše zato jer si ti hrvatski pjevač i vjerujem da bi mogao puno napraviti na Eurosongu. Nitko ne bi ostao ravnodušan prema tvom božanskom glasu i izvrsnoj izvedbi, no što je tu je. 

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.3.2011. 16:33

    Danas na radiu sam čuo novinara koji postavlja pitanje nazovipredstavnici HRVATSKE na Eurosongu:

    Kako se zove hrvatska himna ? 

    Odgovor je bio od te Darie Kinzer bio je: "Ne znam" 

    KAKVA SRAMOTA !!!!!!!!!!!!

    Onda sam pročitao vaše komentare, potom i članak na portalu i na kraju posušao tu izvedbu. 

    KATASTROFA !!!!!!!!

    Izgleda da su svi popizdili kad ovako smeće ide predstavljati HRVATSKU na pjesmi Eurovizije. 

  • #9
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 6.3.2011. 16:34

    Sve u svemu loše - ali gledajmo i neke pozitivne strane... ( barem ih pokušavam nać :/ )

    Žakić je to otpjevao čisto, lagano, ali nekako bez ikakvih emocija. Nisu mi se svidjeli ovi "kakti 'bekvokali' " - mislim da su mu pokvarili jedan dio, ali ok, ajde sad, nećemo cjepidlačit.

    Daria je to kao otpjevala (kažem kao - jer je bilo nekih dionica koje nisu zvučale najčišće), što se mene tiče - malo se previše dere na nekim djelovima, ali - dala je malo emociju u tu pjesmu - mislim da se to svidjelo ljudima (ako zanemarimo ostale faktore - znate na što mislim!). I nekako mi ona bolje zvuči s ovim "kakti bekvokalima".

     Ah, ta pjesma...?! Pa dobro ajde - moglo je bit i gore?! ili ne?! 

     Komedija.... Innocent

  • #10
    0 0

    postova:1
    merica13 @ 6.3.2011. 21:14
    Što ste se okomili na curu?
  • #11
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 6.3.2011. 21:23
    Što ste se okomili na curu?
    merica13

    pa da, kao de je cura kriva što je ružna i što ne zna pjevat, nije se sama izabrala...

    mislim si da bi s Žakom Hudakom imali više šansi, obzirom je 65% EU populacije pretilo, zamislite koliko bi glasova dobio,

    bože, na šta ja trošim tipkovnicu....

  • #12
    0 0

    postova:61
    black79 @ 6.3.2011. 22:48
    a tko je daria kinzer?kaj ta radi?za 50eura svašta?
  • #13
    0 0

    postova:17
    puckman @ 7.3.2011. 0:12
    DOBRE NOGE Embarassed
  • #14
    0 0

    postova:1962
    aya @ 7.3.2011. 0:58

    Eurosong - što je to?

    Daria Kinzer - što je to?

  • #15
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 7.3.2011. 9:03
    ako cura ima ambicije za pjevat mogla je pjevat od kud je i dosla,ali tamo je sigurno 0(nula) pa se sjetila malo svojih korjena .e,pa nemoze to tako.krivi su i organizatori i svi koji to dopustaju da se neko samo pojavi i nezna nista o svojoj domovini .
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala