Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Tko će umjesto Matta Damona biti 'novi' Bourne?
Damon je preko interneta saznao da ne glumi u četvrtom nastavku, a u užem izboru su neke mlađe zvijezde

Tko će umjesto Matta Damona biti 'novi' Bourne?

1
  • #1
    0 0

    postova:48
    maryjackie @ 27.2.2011. 0:13

    kellan lutz nije bas neki akcijski junak, nije mi jasno kako je uopce usao u uzi izbor...mozda zbog nabildanog tijela? jer u twilightu nema uopce radnje, a borbene scene su...upitne kvalitete...sve se svodi na to da ganja vampire okolo i pokusava im otrgnuti glavu zubima -.- (originalno borbene scene u knjizi nisu ni postojale zahvaljujuci tome sto je spisateljica nesposobna zamisliti krvolocne scene i odbija gledati akcijske filmove, pa su scenaristi naknadno ubacili neke kvazi akcijske scene da bi privukli musku publiku s obzirom da je glavna glumica ruzna. inace velika se bitka ocekivala u 4. knjizi ali se llikovi okupe na ogromnom polju, medjusobno se svadjaju i otidju bez borbe -.- ) -.-

    anyway, izbor im je malo glup ali eto, recimo da bi gyllenhaal mogao proci...ipak ima vece iskustvo od ostalih (barem od mcguirea i lutza)...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala