Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Harry Potter i darovi smrti 1. dio
Pretposljednji film serije zahvaljujući redatelju Yatesu uspjeva izbjeći preveliku sličnost sa prethodnicima

Gledali smo: Harry Potter i darovi smrti 1. dio

1
  • #1
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 28.11.2010. 1:42

    "No, opći dojam, zahvaljujući Yatesovoj vještini, kao i impresivnom korištenju tehničkih (CGI) i umjetničkih resursa, je više nego pozitivan, i to ne samo kada se Harry Potter usporedi s nekim sličnim, na književnim bestselerima temeljenim, franšizama Koje Se Ne Smiju Imenovati, ali zbog kojih pada mrak na oči."

    Ukratko (prema Draganu): Twilight sucks, Harry Potter rules.

     Laughing

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 28.11.2010. 17:25

    prijatelj mi to na nagovor cure bio gledat u kinu i reko da je smece...ja mu vjerujem...bolje ucit na tudim greskama neg na svojim :D

    a i dragan kaze da je dobar...sto me jos vise tjera da posumnjam u kvalitetu ovog filmskog uratka :P

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 2.12.2010. 23:52
    Nije smeće, al nije ni wow (of course, since I know how it ends, lol!). Ima jednu paralelu sa LOTR: Dvije kule - bespomoćnost i veliko zlo koje ih uvijek okružuje. U tom pogledu je sehr gut. Ostatak je osrednji. Baš me zanima kakve će biti nove Kronike iz Narnije, da li isto tako tak-tak. Obožavam činjenicu da su ih preveli "Plovidba broda Zorogaza" - baš doslovno, bez okolišanja. I find that to be... magical!
  • #4
    0 0

    postova:56
    ecimir @ 10.12.2010. 22:21

    Dobri dijelovi filma su prvih pol sata, scena kad mačem Ron uništava horkruks i kad Hermiona priča Priču o tri brata, sve ostalo je smeće. Zapleti su nepovezani i nelogični, oni koji nisu citali knjigu ce se cesto pitat tijekom gledanja: " wtf? šta je sada ovo?!" Efekti i gluma su solidni, radnja katastrofa. Očekujte biti razočarani.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala