Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Srpski film najcenzuriraniji film u V. Britaniji zadnjih 16 godina
Snuff-film s patrijarhalnim pristupom priči gdje su muškarci izvršitelji, a žene objekti na kojima se iskazuje nasilje

Srpski film najcenzuriraniji film u V. Britaniji zadnjih 16 godina

1
  • #1
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 27.11.2010. 19:28
    huha. napokon članak s kojim se slažem. u potpunosti nepotrbne toliko surove i brutalne scene nasilja i naravno kasnije aljkavo izvlačenje redatelja na metafore.
  • #2
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 28.11.2010. 20:26
    meni je film dobar,nije za svaciji ukus jer ima zbilja puno bljuv scena,a ono i cijeli film je dosta mračan,mučan,težak.
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.11.2010. 21:56

    "Jednom prilikom, Spasojevic je izjavio, kako je svaka generacija u zadnjih 100 godina u njegovoj državi preživjela rat. Isto tako smatra kako bi se na njegov film trebalo gledati kao na metaforu, koja priča o tome što se dogodilo državi i njenim ljudima, i da se pritom ne bi trebalo zaboraviti kako se radi samo o filmu"

     

    Samo bolestan čovjek poput gore navedenog, može imati takove usporedbe - metafore. 

    Ne zato što je srpski, ovo smeće teško se može nazvati filmom ! 

    Pri porodu oralno općiti sa bebom, kojoj to budali može pasti na pamet, a kamoli SNIMITI FILM, i vršit usporedbe ne znam s čim - sa stanjem u državi - KRETENIZAM !

    Po meni svi sudionici ovog smeća mogu lagano u Vrapče.

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 28.11.2010. 22:32
    Pri porodu oralno općiti sa bebom, kojoj to budali može pasti na pamet, a kamoli SNIMITI FILM, i vršit usporedbe ne znam s čim - sa stanjem u državi - KRETENIZAM !

    Po meni svi sudionici ovog smeća mogu lagano u Vrapče.


    gorlock


    Kad film digne malo previse "negativne" prasine nego ocekujes, moras se vadit na "umjetnost" i "metaforu".

    Sto se ovog s Vrapcem tice - mislim da je bilo puno bolesnih, nastranih i uvrnutih filmova koji su gurali granice dobrog ukusa. Ali svi oni su samo to - film i fikcija.

  • #5
    0 0

    postova:666
    doom @ 29.11.2010. 6:40

     

    Samo bolestan čovjek poput gore navedenog, može imati takove usporedbe - metafore. 

    Ne zato što je srpski, ovo smeće teško se može nazvati filmom ! 

    Pri porodu oralno općiti sa bebom, kojoj to budali može pasti na pamet, a kamoli SNIMITI FILM, i vršit usporedbe ne znam s čim - sa stanjem u državi - KRETENIZAM !

    Po meni svi sudionici ovog smeća mogu lagano u Vrapče.


    gorlock
    potpisujem
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala