Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Autorski duo popularnog 'South Parka' ispričao se zbog plagijata
U nastavku 'Insheeption' tvorci 'South Parka' iskoristili su dijaloge iz video parodije CollegeHumor-a na 'Inception'

Autorski duo popularnog 'South Parka' ispričao se zbog plagijata

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    jovil @ 25.10.2010. 17:25

    Sramota je da se ova serija praktički ne emitira na tv postajama u Hrvatskoj(ima na regionalnom mtv, al bez prijevoda)

    Zašto  HRT nikad u sklad s vremenom, čemu zakašnjenja, kad će početi s emitiranjem epizoda.

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 26.10.2010. 10:11

    @ jovil

    Za tvoju informaciju, nov@ TV je prikazivala South Park još 2002-2003. godine. Pa nisi ga valjda misli gledati na HRT-u? 

  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 26.10.2010. 13:25
    .. eh te "daleke" 2002 godine čovjek možda nije bio punoljetan, pa nije gledao zbog čudnih scena u crtiću... :)
  • #4
    0 0

    postova:534
    jua @ 26.10.2010. 17:23
    .. eh te "daleke" 2002 godine čovjek možda nije bio punoljetan, pa nije gledao zbog čudnih scena u crtiću... :)
    franz


    A tko kaže da se moralo bit' punoljetno =)) 

  • #5
    0 0

    postova:158
    jovil @ 26.10.2010. 20:03

    @ jovil

    Za tvoju informaciju, nov@ TV je prikazivala South Park još 2002-2003. godine. Pa nisi ga valjda misli gledati na HRT-u? 


    aya

    Kao i liga prvaka utorkom nogomet na NOVA-a , a srijedom HRT.

    Gotovo desetljeće od kad se emitiralo.

    Samo nek se emitira nije bitno TKO i na kojoj postaji, a NOVA je odavno skrenula k istočnim i bliskoistočnim serijama(kakav crni south park).

     pa, mislio sam ovi iz HRT-, ako daju na rubu......, mogli bi i ovu seriju.....

     

  • #6
    0 0

    postova:158
    jovil @ 27.10.2010. 15:49

    @ jovil

    Za tvoju informaciju, nov@ TV je prikazivala South Park još 2002-2003. godine. Pa nisi ga valjda misli gledati na HRT-u? 


    aya

    Ja se borim za sveopću prisutnost na  tv postajama najkvalitetnijeg crnohumornog crtaća za stariju mladež i odrasle i ignoriraću ovakve komentare koji samo imaju jednu namjeru podcjeni i naruži od samih tvojih početaka analize i ismijavanja mojih komentara pa do osobnih kritika i prijedloga zabrane da ja uopće imam li ?? pravo uzet komentirat.

  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 27.10.2010. 21:29

    Ja se borim za sveopću prisutnost na  tv postajama najkvalitetnijeg crnohumornog crtaća za stariju mladež i odrasle i ignoriraću ovakve komentare koji samo imaju jednu namjeru podcjeni i naruži od samih tvojih početaka analize i ismijavanja mojih komentara pa do osobnih kritika i prijedloga zabrane da ja uopće imam li ?? pravo uzet komentirat.


    jovil

    Budući se boriš za te kako ih nazivaš crtaće, BORIŠ SE NA KRIVOM MJESTU, uputi svoje prijedloge TV postajama i prestani cure zahebavat.

    I daj kad pišeš ovako dubokoumne komentare uzmi malo zraka, pozlit će ti ! 

     

  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 28.10.2010. 1:51

    @ jovil

    Ne bih ništa imala za dodat', dečki su ti već sve rekli, jedino.....INTERPUNKCIJA jovil, koja točka i zarez ne bi škodili, lakše bise čitalo. Ovako si k'o proročica Pitija, ovisi gdje metneš zarez....

  • #9
    0 0

    postova:158
    jovil @ 28.10.2010. 16:09

    @ jovil

    Ne bih ništa imala za dodat', dečki su ti već sve rekli, jedino.....INTERPUNKCIJA jovil, koja točka i zarez ne bi škodili, lakše bise čitalo. Ovako si k'o proročica Pitija, ovisi gdje metneš zarez....


    aya

    Što su rekli dečki i koji dečki.Dva od kojih samo jedan me kritizira i to prijetećim nastupom, a nezna koliko torture sam trpjeo od tebe.

    Kad na koncu nemaš što reć, podcjenjivaš i opominješ da nema interpukcije.

    Nije ovo moj prvi komentar i dobro ti znaš da se ja pridržavam zakona o uporabi interpukcije.

  • #10
    0 0

    postova:534
    jua @ 28.10.2010. 18:08

    Hahhahahaaahahahaa!!! Ajme ljudi kako ste vi meni smješni.

    Fućkaš dnevnu dozu humora =)))  Čega se sve ovdje neću načitat.

    Haahahahahaaa, ja ću se upucat.

    Hhhh, psihodeličnost pomiješana sa torturom i zakonima o interpunkciji. =)))

    Svaka vam čast ljudi,dugo se ovako nisam nasmijala.

  • #11
    0 0

    postova:541
    franz @ 28.10.2010. 20:57

    Što su rekli dečki i koji dečki.Dva od kojih samo jedan me kritizira i to prijetećim nastupom, a nezna koliko torture sam trpjeo od tebe.

    Kad na koncu nemaš što reć, podcjenjivaš i opominješ da nema interpukcije.

    Nije ovo moj prvi komentar i dobro ti znaš da se ja pridržavam zakona o uporabi interpukcije.


    jovil


    JOVIL- iz naroda

     

    skidaj taj povez sa očiju, tko se prijetio ? 

    JOVIL U AKCIJI - 

    WAKE UP MAN !!!!!!

    interpuktiraj ovo -  ZVIZ, BUM TRAS, pade s drveta ANANAS

  • #12
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.10.2010. 17:36

    U pravu si, doista.

    Što traži na ovom sajtu čovjek iz naroda??

    Baš prekjučer mi nestala jedna ovčica, a što mi tek lija radi s kokama, to je već genocid .Tako mi i treba kad se guram tam gdje mi nepriliči, a lije i vuci sve odniješe.

     Ovo je sajt gdje pobjeđuje naobrazba, gospoda iz gradova i što je tu tražio ovaj umorni pastir??.

    Na koncu dajte oprost ovom umornom pastiru i pustite ga da zabilježi 100 komentar na njegovom voljenom sajtu, koji mu je omogućio da komunicira s gospodom iz gradova.

  • #13
    0 0

    postova:541
    franz @ 29.10.2010. 17:56

    U pravu si, doista.

    Što traži na ovom sajtu čovjek iz naroda??

    Baš prekjučer mi nestala jedna ovčica, a što mi tek lija radi s kokama, to je već genocid .Tako mi i treba kad se guram tam gdje mi nepriliči, a lije i vuci sve odniješe.

     Ovo je sajt gdje pobjeđuje naobrazba, gospoda iz gradova i što je tu tražio ovaj umorni pastir?Na koncu dajte oprost ovom umornom pastiru i pustite ga da zabilježi 100 komentar na njegovom voljenom sajtu, koji mu je omogućio da komunicira s gospodom iz gradova.


    jovil


    .. a sadaaa samo za Jovila, ne plači pastire evo izbroji tvoje ovce su na broju! di je rakija da se nazdravi, ovce su se vratile pastiru Jovilu !!

  • #14
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.10.2010. 18:24


    .. a sadaaa samo za Jovila, ne plači pastire evo izbroji tvoje ovce su na broju! di je rakija da se nazdravi, ovce su se vratile pastiru Jovilu !!


    franz

    Briljantno, što drugo da ti velim, al moje ovčice od prekjučer nigdje!!.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala