Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
OFCS Top lista 100 najboljih debitantskih filmova
Organizacija koja okuplja filmske kritičare koji pišu na Internetu upravo je objavila rezultate svoje velike ankete

OFCS Top lista 100 najboljih filmova ikada napravljenih

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 5.10.2010. 15:17

    Nelos popis. Malo bih drugacije sortirao da se mene pita, ali OK...

    Propustili ste jednu stvar napisat. Nije rijec o NAJBOLJIM filmovima, nego o najboljim PRVIM filmovima

    (...)selection of the 100 Best First Feature Films of All Time. Spanning the cinematic experience from the silent era to the digital age, the OFCS writers pay tribute to the most impressive filmmaking debuts of all time.
  • #2
    0 0

    postova:7
    chuckpalahniuk @ 5.10.2010. 16:21
    Nije mi jasno kako Fight Club nije dospio na listu, za mene je to TOP 10Surprised
  • #3
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 5.10.2010. 16:46

    Nelos popis. Malo bih drugacije sortirao da se mene pita, ali OK...

    Propustili ste jednu stvar napisat. Nije rijec o NAJBOLJIM filmovima, nego o najboljim PRVIM filmovima


    Beno
    dobro sad mi je jasnije kad si napisal prvim, jer sam bil zgrožen listom :D:D
  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 5.10.2010. 19:14
    Nije mi jasno kako Fight Club nije dospio na listu, za mene je to TOP 10Surprised
    chuckpalahniuk


    Nije to prvi Fincherov film, zato ga nema.
  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.10.2010. 21:59

    U svakom slučaju vrlo zanimljiva lista na kojoj ima jako puno filmova koje nisam gledao, a po obimu posla i količini svog slobodnog vremena možda ih uspijem sve odgledati za života.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala