Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Katarina Radivojević dnevno košta 500 eura
Glumci u serijama zarade 1000 do 1200 eura po epizodi. Najplaćeniji su Gregurević i Radivojević.

Katarina Radivojević dnevno košta 500 eura

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 15.9.2010. 21:55

    Ljepa para,jel se placa porez ?? po kojem tecaju ???????????? Nitko ne placa nista,zato ja juce MILION kuna odvrnuo za trosarine,ostala mi kita,ni za burek nemam.

    Sve vise setam po prirodi,ne zato sto je volim,gledam koje je lišce jestivo.

  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 17.9.2010. 15:52
    I onda kukaju da su slabo plaćeni za nešto što manje-više svi ponekad radimo u stvarnom životu.
  • #3
    0 0

    postova:220
    gor @ 17.9.2010. 18:01
    A di se to moze uplatiti, ima neki ziro ili kes na ruke ;)
  • #4
    0 0

    postova:158
    jovil @ 17.9.2010. 21:34

    Prosim lijepa da se ne udaljavate od osnovice ovog sajta, a to je komentiranje filmova serija....

    Naravno šalija sam se, jer sam traumatiziran od magistra molekularne biologije i što god da velim a da nije komentiranje filmova, serija, .... eto mojih progonitelja sa porukama tipa "nosi se na sajt jutarnjeg", provokator....

    Katarina je prije svega krasna j.b...ca, a ne glumica i fala joj na pokazu svojih sikica.Dugo nisam vidija prirodnije i slađe ženske grudi.Dao bi tuce zlatnih dukata(samo da ih imam) za 5 minuta dodira Kaćinih blaženih kruškica.

     Velike isprike ako sam bija malkice prost.

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.9.2010. 1:12

    Zgodna je k'o izraz lica uskopljenog psa. Ne bi ni biciklo na nju prislonil.

    senilno_magare

                      
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala