Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nova TV i RTL dobili koncesije za specijalizirane kanale
Uskoro ćemo na našim digitalnim prijemnicima imati prilike gledati dva nova, vrhunska?! kanala

RTL 2 - zabava za cijelu obitelj

1 2
  • #16
    0 0

    postova:711
    gordan @ 14.9.2010. 0:50

    Nije baš da je bilo i neke konkurencije. Mogli su dati koncesiju OBN-u, CMC-u, NET-u ili Kapital Networku... Neš ti televizija... Dakle nije ni bilo zainteresiranih jačih igrača.

    Mislim da je još jedno mjesto prazno, jer u u Muxu B bi trebalo biti 5 kanala, a za sada su u njemu rezervirana mjesta za NOVA TV, Doma TV, RTL i RTL2...

    Cijeli Mux A bi trebao pripasti HTV-u.

  • #17
    0 0

    postova:70
    mocca @ 15.9.2010. 15:21

    Meni je Kapital bio sasvim okay, ne super ali definitivno ne vidim zašto su ga izbacili.

  • #18
    0 0

    postova:540
    zubak @ 15.9.2010. 21:05

    Sta se ovđe  desava ?????

    Oce li imeni taj Gordon da plati cevape ??????????? Đe je đabe i sveceniku pedofilu je dobro,a kamoli ne meni,propalom burzijaneru.

    Jel mala,to onaj fini Kapital N netko zatvorio ,jel ba.

  • #19
    0 0

    postova:540
    zubak @ 15.9.2010. 21:11

    Sta se ođe  desava ?????

    Oce li imeni taj Gordon da plati cevape ??????????? Đe je đabe i sveceniku pedofilu je dobro,a kamoli ne meni,propalom burzijaneru.

    Jel mala,to onaj fini Kapital N netko zatvorio ,jel ba.

    Gordoneeeeeeeee ba,pljati cevape i jogurt.

    Ajd ba ,pun si ko đak.

  • #20
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.9.2010. 22:49
    sapunice 24 sata .......ughhh
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala