Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nova TV i RTL dobili koncesije za specijalizirane kanale
Uskoro ćemo na našim digitalnim prijemnicima imati prilike gledati dva nova, vrhunska?! kanala

RTL 2 - zabava za cijelu obitelj

1 2
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 13.9.2010. 21:48

    24sata Dadilje!!!

     

  • #2
    0 0

    postova:193
    akasha @ 13.9.2010. 21:53

    24sata Dadilje!!!

     


    Beno

    Balki and Larry?!!!!! Obožavala sam ih, i gledala sve reprize repriziranih repriza 

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.9.2010. 21:56

    "RTL2 bit će specijalizirani zabavni programski kanal - kanal zabave, program koji nudi priče o stvarnim ljudima"

    KAO  MI Laughing

  • #4
    0 0

    postova:541
    franz @ 13.9.2010. 22:22

    ...  ako na tom programu budu likovi KAO MI, fakat će im se ispaltiti, biće bolje od večernje škole !!

    vidiš samo kako smo nas par mušketira podigli rejting mojTV PLANETU, tak da je stari lisac flash gordon s 10 članova stigao na nekoliko tisuća, sve zahvaljujući staroj gardi, poput moje malenkosti, legendarnog pacijenta Buzza, pa legena gorlocka, mario normalno stara frajerčina, usput najkulturniji član mojTV planeta,jana banana,  i tako još nekih koji trenutno nisu s nama u zadnje vrijeme...

    a za nagradu flash gordon nas je rekao častiti u restorani s čevapima, ali još nikako nije, valjda je mislio kad bude dobio mirovinu!!

  • #5
    0 0

    postova:494
    beno @ 13.9.2010. 22:30

    :))) ovo su oni "Potpuni stranci", šta ne :)) Balki i onaj drugi papak.


    senilno_magare

    Balki and Larry?!!!!! Obožavala sam ih, i gledala sve reprize repriziranih repriza 

    Akasha

    Dance Of Joy :D

  • #6
    0 0

    postova:711
    gordan @ 13.9.2010. 22:46

    @Franz ..., neću se praviti da si mi drag, jer nisi... #SPOILER# žali bože foruma kojem si ti podigao rejting #SPOILER#.

    Mislim da je upravo to što si bio baniran pridonijelo da normalni ljudi počnu sudjelovati. Jer kad netko pročita tvoje, uglavnom, totalno besmislene postove, bude mu teško... Ni kvalitetniji komadi hašiša ne uspiju iz ljudi izvući toliku količinu besmislica koje ti sipaš iz sebe... Ja se stvarno nadam da si ti samo neuspjeli Gorlockov klon, jer ako nisi, onda stvarno imaš problem... A ako nastaviš s chatanjem po temama kao što to već ponovno radiš po nekima, bit ćeš ponovno baniran. lp

  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 13.9.2010. 23:11
    @ flash gordon, ko pokvareni gramofon, uvijek jedno te isto... niš novo od tebe.. ali dobro je probudioo sii seeee ..
  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.9.2010. 23:15

    @Franz ..., neću se praviti da si mi drag, jer nisi... #SPOILER# žali bože foruma kojem si ti podigao rejting #SPOILER#.

    Mislim da je upravo to što si bio baniran pridonijelo da normalni ljudi počnu sudjelovati. Jer kad netko pročita tvoje, uglavnom, totalno besmislene postove, bude mu teško... Ni kvalitetniji komadi hašiša ne uspiju iz ljudi izvući toliku količinu besmislica koje ti sipaš iz sebe... Ja se stvarno nadam da si ti samo neuspjeli Gorlockov klon, jer ako nisi, onda stvarno imaš problem... A ako nastaviš s chatanjem po temama kao što to već ponovno radiš po nekima, bit ćeš ponovno baniran. lp


    gordan


    Live Gorlock alone ! OK ?

    Ne diram te, ne diraj me ! 

    A Franz i ti me ne zanimate. Dobro ! 

  • #9
    0 0

    postova:494
    beno @ 13.9.2010. 23:40
    Ajde da nas kolko-tolko vratim na temu: Zbilja ne znam sta je gore: novi RTL kanal sa beskonacnim reprizama i filmovima kojih se i Lorenzo Lamas srami ili nova NovaTV s beskonacnim reklamama i kretenskim (ne)humoristicnim emisijama i serijama te rekarpetima...
  • #10
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 14.9.2010. 0:15
    Ajde da nas kolko-tolko vratim na temu: Zbilja ne znam sta je gore: novi RTL kanal sa beskonacnim reprizama i filmovima kojih se i Lorenzo Lamas srami ili nova NovaTV s beskonacnim reklamama i kretenskim (ne)humoristicnim emisijama i serijama te rekarpetima...
    Beno

    RTL je toliko smeće od televizije da se čudim kako su uspjeli dobiti koncesiju, na zadnjem natječaju su i Nova i RTL popušili zbog recikliranog programa da bi sad na ovom natječaju kao dobili samo tako. Izgleda da ako ću morati uzeti kakvu TV platformu jer ovo se približava potpunoj katastrofi, šteta što HTV-u nedaju bar tri-četri nova programa.
  • #11
    0 0

    postova:711
    gordan @ 14.9.2010. 0:28
    HTV će dobiti još dva kanala, čini mi se... bez natječaja.
  • #12
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 14.9.2010. 0:32

    niko od vas nije steko dojam dok je cito clanak da je ta komisija korumpiranija od sanadera, milanovica i kosorke zajedno???

    dobro mal sam pretjero al sam blizu :P

  • #13
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 14.9.2010. 0:45

    niko od vas nije steko dojam dok je cito clanak da je ta komisija korumpiranija od sanadera, milanovica i kosorke zajedno???

    dobro mal sam pretjero al sam blizu :P


    LordAdamko

    ma da

    inače pravila natječaja u ovoj zemlji se jako poštuju, ove koncesije su čisti primjer, u biti ti natječaji služe kao neka vrsta formularnosti u cijeloj državi. znam slučaj gdje su tražili vozača hitne pomoći na čiji se natječaj prijavilo oko 600tinjak osoba, kada ono to radno mjesto zauzeto već dobrih 6 mjeseci. tko je na kraju tu budala. čudna su pravila u ovoj zemlji.

  • #14
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 14.9.2010. 0:46
    HTV će dobiti još dva kanala, čini mi se... bez natječaja.
    gordan

    Super!! Barem nešto koliko toliko pozitivno
  • #15
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 14.9.2010. 0:49

    neb se bas kladio da ce bit nest "zabavno"...

    jedan ce odma rezervirat da mozemo dragi nam sabor gledat 24h na dan, garant...

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala