Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Jerry Lewis: Lindsay Lohan i Paris Hilton je potrebna pomoć!
Slavni se komičar okomio na problematične zvijezde i rekao kako bi Lohanicu isprašio po stražnjici

Jerry Lewis: Lindsay Lohan i Paris Hilton je potrebna pomoć!

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    akasha @ 8.9.2010. 14:10
    Pametno govori čovjek koji zna što je zabava. Šteta što ga "mlade dame" koje spominje neće čuti, a i sumnjam da uopće znaju tko je on Smile
  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.9.2010. 17:41
    moje misljenje o Paris i Lindsay.....oduzeti sve kartice i zacepiti pipu na kojoj joj curi lova...jer to nije normalno..meni je drago sta je glumila u rimejku kuca od voska  jer sam uzival u scenama kad ju ubiju Smile!!!treba njoj nasa lepoglava na god dana!
  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 8.9.2010. 17:51

    hmm, zamislite si da imate neograničen broj nula na računu, da ste mladi, lijepi ... - sve vidjeli, sve probali... sve si priuštili...

    zanima me što bi tko od vas "kritičara" tzv. zlatne mladeži učinio sa svojim životom?

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.9.2010. 18:31

    hmm, zamislite si da imate neograničen broj nula na računu, da ste mladi, lijepi ... - sve vidjeli, sve probali... sve si priuštili...

    zanima me što bi tko od vas "kritičara" tzv. zlatne mladeži učinio sa svojim životom?


    jana_banana

    prestal bi piti pusiti i zdravo bi zivio da mogu sto duze uzivati u putovanjima autima i svemu dobrom......jer covjek se netreba napusavati i urokavati kokom da bi bio in samo zato sto ima lovu......!!!!da je ona zaluzila tu lovu nebi tako olako shvacala zivot!!!!
  • #5
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 8.9.2010. 20:00

    hmm, zamislite si da imate neograničen broj nula na računu, da ste mladi, lijepi ... - sve vidjeli, sve probali... sve si priuštili...

    zanima me što bi tko od vas "kritičara" tzv. zlatne mladeži učinio sa svojim životom?


    jana_banana


    U pravu je ona, pola bi nas sjebalo svoj život do bola ali opet ako imaš imalo odgovornosti onda bih znao kako trošiti,

    ja bih otvorio vlastiti internet caffe....... kava + facebook  HA ! ne može bolje !

  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 8.9.2010. 22:41

    Magare, slažem se u potpunosti sa tobom, ipak -. uz jedanu malu nadopunu/ispravak/štoliveć

    Lindsey je ipak glumica, počela je glumiti od malih nogu (koliko su je možebitno pohlepni roditeloji gurnuli u svijet showbiza, ne znam), ali ona je lovu zaradila, ali se pritom "malo pogubila".

    Glupa Hiltonica, pak, u životu nikad ništa nije napravila, (po čemu je ona, brate mili, celebrity???), osim što je rođena sa zlatrnom žlicom u ustima. Tu mora da su roditelji napravili neki ozbiljan propust.

    Ipak, iz gore navedenih razloga, njih dvije ne bih uspoređivala.

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.9.2010. 22:50
     Tu mora da su roditelji napravili neki ozbiljan propust.
    aya             
    Laughing
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala