Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Početak
Nolan gledateljima pruža zabavu za osjetila i intelekt na način koji se čini iznad mogućnosti najvećeg broja njegovih kolega

Gledali smo: Početak

1
  • #1
    0 0

    postova:14
    bonzi @ 28.7.2010. 9:02
    Uglavnom se slažem s prikazom. "Inception" je, mislim, mnogo uspjeliji od "Matrixa", osim u jednom: akcijske scene su preduge i gotovo dosadne.
  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 28.7.2010. 23:58

    Film mi je ok, nije me očarao ali nisam razočarana XD

    Samo što mi je kraj malo: WTF, come on, I watched this for two and a half hours and you tell me that's it???????? 

    Doduše nakon što sam izašla iz dvorane frendica mi kaže da je čula da ima nešto poslje odjavne špice pa ako je netko ostao do kraja plz nek mi nekako kaže je li bilo čega uopće i ako je ŠTO?!

  • #3
    0 0

    postova:17
    puckman @ 3.8.2010. 18:11
    film je genijalan!
  • #4
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 23.8.2010. 19:13

     Na početku filma kada DiCaprio bude izbačen na obalu iz mora netko je u kinu prokomentirao: "evo uspio je pobjeći iz Shutter Islanda" kakav se smjeh prolomio kroz kino... 

    Film je meni super jer volim sve Nolanove filmove, jedino na nekim djelovima (pred kraj) sam izgubio koncentraciju pa nisamo pohvatao neke stvari što bi mi sigurno olakšalo kraj filma.

  • #5
    0 0

    postova:193
    played @ 14.10.2010. 18:34
    film je ludilo
  • #6
    0 0

    postova:666
    doom @ 14.10.2010. 20:05
    Uglavnom se slažem s prikazom. "Inception" je, mislim, mnogo uspjeliji od "Matrixa", osim u jednom: akcijske scene su preduge i gotovo dosadne.
    bonzi


    gledal sam ga nedavno i nema teoretski sanse da je nadmasil  matrixa ni u pogledu svjetskih kriticara a niti po najvecim kriticarima nas gledatelja  ...(to nije samo moje misljenje da nebi doslo do zablude neke :))....) ni u kojem pogledu i ja mislim da bi se mnogi sa menom slozili koji su ga gledali.....

    kaj se tice filma ..super je samo treba poloviti neke stvari i to je to ...mada su ga na nekim scenama razvukli valjda da dobiju na vremenu ali sveukupno je dobar!!! Wink

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala