Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Seks i grad 2
Dobra vijest za gledatelje je da Seks i grad 2 nije lošiji od prethodnog filma; loša vijest je da nije nimalo bolji

Gledali smo: Seks i grad 2

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.6.2010. 20:02

    Mislim da si autor recenzije previše uzima za pravo kad tvrdi DA TREĆEG NASTAVKA NEĆE BITI.

    Dočepao sam se najavnog postera za trojku koji su curke snimile u predahu snimanja dvojke.

    Istrošene pice my ass... Sarah je u prirodi još ljepša nego na filmu, i ako još niste znali, a vjerojatno niste, jer nemate život - ona puši cigare, a na setu se odijeva još otkačenije nego na filmu, pogledajte ovaj uzorak na vesti i kombinaciju s ružama u kosi. Pojedite se od muke svi redom.

    Ovo je ekskluziva i otkinut ću nožne palčeve svakome tko se usudi ukrasti ovu fotku ili nedajbože istu okači na svoj portalčić...

    A ti kritičaru, cc... Pamet u glavu i pazi što pišeš.

  • #2
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 15.6.2010. 22:09

    Mislim da si autor recenzije previše uzima za pravo kad tvrdi DA TREĆEG NASTAVKA NEĆE BITI.

    Dočepao sam se najavnog postera za trojku koji su curke snimile u predahu snimanja dvojke.

    Istrošene pice my ass... Sarah je u prirodi još ljepša nego na filmu, i ako još niste znali, a vjerojatno niste, jer nemate život - ona puši cigare, a na setu se odijeva još otkačenije nego na filmu, pogledajte ovaj uzorak na vesti i kombinaciju s ružama u kosi. Pojedite se od muke svi redom.

    Ovo je ekskluziva i otkinut ću nožne palčeve svakome tko se usudi ukrasti ovu fotku ili nedajbože istu okači na svoj portalčić...

    A ti kritičaru, cc... Pamet u glavu i pazi što pišeš.


    gordan

    Koji komadi! Mislim na ove iz SatC3, jedva čekam da ga pogledam! Nadam se da nije problem kaj nisam odgledao prva dva filma, skužit ću radnju, kaj ne? Innocent

    PS. Dragane, jesi uspio izdržati do kraja?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala