Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Goli Rock'n'Roll u Moskvi s Goranom Milićem
Hladno pivo prošlo bolje od Thompsona

Goli Rock'n'Roll u Moskvi s Goranom Milićem

1 2
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.11.2008. 19:58

    Pa Gorana Milića se još sjećam dok je vodio čini mi se YUtel ili tako nešto, u svakom slučaju ok je malo možda yugonostalgičar, ali trebao bi putujući svijetom pronaći nekog kritičara u Njemačkoj pa ga upitati za THOMPSONA i Hladno Pivo, vjerovatno bi odgovor bio THOMPSON - OK, hladno pivo da može Ožujsko.

     

  • #2
    0 0

    postova:541
    franz @ 13.11.2008. 21:47

    dobro da nije  mile otputovao na sjeverni pol, pa se onda kao čudio, nego normalno što ne napravi reportažu u Njemačkoj ili Austriji, pa bi vidio šta je statistika!

    Thompson zakon si!!

    franz

  • #3
    0 0

    postova:43
    masni @ 14.11.2008. 13:18
    Popišal sam se skoro. Sigurno pice padaju na vas dvojicu sam tak. Di se pojavite lete grudnjaci. Slušate pravu mjuzu, pravi ste "rvati ustashoidi" i duhoviti ste pun k. Pogotovo franz. A i ovaj prvi valja fore ko prepelica. E, da mi se družit s takvim kitovima.
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.11.2008. 14:46
    Popišal sam se skoro. Sigurno pice padaju na vas dvojicu sam tak. Di se pojavite lete grudnjaci. Slušate pravu mjuzu, pravi ste "rvati ustashoidi" i duhoviti ste pun k. Pogotovo franz. A i ovaj prvi valja fore ko prepelica. E, da mi se družit s takvim kitovima.
    masni

    Pošalji mi zahtjev za prijatelja, možda te deportiram daleko u ........, pa, pa.......
  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.11.2008. 19:09
    Popišal sam se skoro. Sigurno pice padaju na vas dvojicu sam tak. Di se pojavite lete grudnjaci. Slušate pravu mjuzu, pravi ste "rvati ustashoidi" i duhoviti ste pun k. Pogotovo franz. A i ovaj prvi valja fore ko prepelica. E, da mi se družit s takvim kitovima.
    masni



    kupi si pelene, ne fala ja se nedružim s gay - om, te podsjeti me kad dođem u Zagreb da te zviznem Boxerom u čelo..

    uber alles fur kroatien und deutchland, franz

  • #6
    0 0

    postova:43
    masni @ 14.11.2008. 20:02


    kupi si pelene, ne fala ja se nedružim s gay - om, te podsjeti me kad dođem u Zagreb da te zviznem Boxerom u čelo..

    uber alles fur kroatien und deutchland, franz


    franz

    Vau...  Totalno sam izbezumljen od straha. Di rastu takvi primjerci ko ti? I kaj će ti taj švapski poklič? Ti si naci, huli buli tuli? I homofob?

    I kupi si pelene? Kolko ti imaš godina? Piše ti u profilu 28, ali ne bi baš rekel, prije jedno 12. Ili si zaostal u razvoju.

  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.11.2008. 20:25

    Vau...  Totalno sam izbezumljen od straha. Di rastu takvi primjerci ko ti? I kaj će ti taj švapski poklič? Ti si naci, huli buli tuli? I homofob?

    I kupi si pelene? Kolko ti imaš godina? Piše ti u profilu 28, ali ne bi baš rekel, prije jedno 12. Ili si zaostal u razvoju.


    masni


    a jbg nije da brojim ali 2:0 za mene.. uspio sam ti  malo razbuktati tvoju bujnu maštu!!

    nešto si slab na živce ako smijem primjetiti, jeli možda pišeš iz neke od "ustanove" koja se bavi tim problemom ili si kupio ulaznicu tek... ili tako voliš zezati okolo ljude pa kad dobiješ lopticu nazad krivo ti...

    popij pivo, biće bolje.. a sad odj.......

    franz

  • #8
    0 0

    postova:43
    masni @ 14.11.2008. 20:57
    Hahahahaha... 2:0 za tebe? Kad si točno zabil? Ja nisam primijetil da mi se trese mreža. Nije ni važno, glupo je gubiti vrijeme na prepirku s tobom. Uživaj u svom svijetu.
  • #9
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.11.2008. 21:10
    Hahahahaha... 2:0 za tebe? Kad si točno zabil? Ja nisam primijetil da mi se trese mreža. Nije ni važno, glupo je gubiti vrijeme na prepirku s tobom. Uživaj u svom svijetu.
    masni

    znaći kapitulacija, maščoba se otopila, prejaka sam ja vatra za tebe. nego vidi pa ti se znaš i smijati ko bi to rekao prije!! e to je zdravo!!

    ali svestran si ti "dečko" znaš i- vau - jezik pričati,  baš mi dobro došao tako jedan prevoditelj za mog flokija!

    ..

    ps. također

    franz

  • #10
    0 0

    postova:43
    masni @ 14.11.2008. 21:48
    Daj franz... suoči se s tim da nisi baš najpametnija osoba na svijetu... iq ti je vjerojatno tek malo veći od broja mojih cipela... Odi na neki forum di su djeca i vježbaj s njima... Evo, izgleda da će ti i tupson biti na učilici, pa si kupi cd i uživaj...
  • #11
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.11.2008. 22:01
    Daj franz... suoči se s tim da nisi baš najpametnija osoba na svijetu... iq ti je vjerojatno tek malo veći od broja mojih cipela... Odi na neki forum di su djeca i vježbaj s njima... Evo, izgleda da će ti i tupson biti na učilici, pa si kupi cd i uživaj...
    masni


    zašto je maščoba tako iskompleksirana osoba?! pitanje je sad!

    možda zato jer je jako usamljena osoba u svom jadnom životu. u stvarnosti je " prava dobričina" uredno mu se diže u tramvaju na bakice pitajući, hočete sjesti molim! a golu žensku vidi tek na private, inaće nebi on "ni mrava zgazio" ali dok se vani pretvara kao samozatajan, zato dolazi u virtualni svijet i pokušava ovdje izlječiti svoje komplekse, kao što se vidi iz priloženog mu, te naravno ako se ne vrti u virtualnom svijetu, svijet oko njega ili nije najpametniji eee onda je uvrijeđen i dobije bjesnoću..

    maščobo fino ti govorim, popi pivo i odj...

    franz

  • #12
    0 0

    postova:711
    gordan @ 14.11.2008. 22:03
    Opet svađa u vezi Tomice. Evo zašto ne želim rasprave o dotičnom ovdje jer to uvijek dovede do takvih situacija. Na indexu imate super temu (na članku koji je masni linkao) pa se lijepo tamo registrirajte i svađajte se do mile volje. Ovaj sajt nije smišljen zato da bi se korisnici svađali i vrijeđali na njemu i molim Vas da to poštujete.
  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.11.2008. 22:09
    Opet svađa u vezi Tomice. Evo zašto ne želim rasprave o dotičnom ovdje jer to uvijek dovede do takvih situacija. Na indexu imate super temu (na članku koji je masni linkao) pa se lijepo tamo registrirajte i svađajte se do mile volje. Ovaj sajt nije smišljen zato da bi se korisnici svađali i vrijeđali na njemu i molim Vas da to poštujete.
    gordan

    Baš sam se pitao kad ćeš se javiti, tema je emisija od Gorana Milića!
  • #14
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.11.2008. 22:11

    ja se s nikim ne svađam, možda bi bio točan odgovor branim od nadobudnih "napadača" ali zanimljivo je, nema veze..

    franz

  • #15
    0 0

    postova:711
    gordan @ 14.11.2008. 22:13
    Koja se pretvorila u svađu i vrijeđanje.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala