Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Iron Man 2
Film predstavlja predobru kombinaciju akcije, drame i humora da bi ga se otpisalo kao rutinersko holivudsko eksploatiranje devete umjetnosti

Gledali smo: Iron Man 2

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 6.5.2010. 0:28
    eto bas ga danas bio gledat...moram priznat da sam ugodno iznenaden, mislio sam da ce (kao mnogi drugi) zasrat mal nastavak...al meni se svida...cak i taj nedostatak stalne akcije mi nije smeto jer su likovi zato dobro prikazani i bolje sam se uzivio u sam film...moja ocjena bi bila neka 8mica...ili po ovim mjerilima nesto izmedu vrlo dobrog i izvrsnog...
  • #2
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 6.5.2010. 10:06

    ovaj antulov je smiješan. njegovi promašaji više nisu slučajnost. gledao sm film prije tri dana i mogu reć da je stvarno bez veze. dodadan i nezanimljiv. predvidljiva priča po principu nešto malo akcije u početku i onda neko filozofiranje do kraja gdje je konačan obračun. film je bio toliko loš da sam nakon sat vremena izgubio živce pa do samog kraja gledao scene napreskokce da ipak vidim kraj. slično smeće kao onaj kick ass.

    prave li to hollywoodski meštri uratke za retardiranu populaciju? mora da nas drže za budale. kao ovi vip i t-com ekipa za mobilnu telefoniju; uvale neke ljepotice, smijeh, zgodna tijela, razigranost i evo ti dobre reklame. tako mi se čini i sa ovim filmom: glazba najveći hitovi ac-dc (od prije 30 godina btw), par ljepotica, super junak i atraktivne munje i preleti i evo ti filma za ocjenu solidno. bljuv.

  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 6.5.2010. 14:47

    al cek sam malo, spomenio si bio predvidivu pricu...pa sam da te pitam kad si zadnji puta gledo film, a da nije neki teski triler a da nisi mogo pa makar predvidit pricu odnosno kraj?

    iskreno ovaj kriticar mi bas nije puno prirasto srcu al opet mogu rec da je ovom kritikom dosta pogodio...

    a to sto se tebi kao pojedincu nesvida film to je druga prica...

    a ono tvoje:  "prave li to hollywoodski meštri uratke za retardiranu populaciju?" bi po meni znacilo da nazivas retarduse sve one kojima se recimo ovaj film svidi..pa bas ljepo i civilizirano od tebe...nec previse komentirat...

  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 6.5.2010. 15:09

    bez ljutnje, ali iron man 2 spada u nekakav film za namaknut lovu, a ekipa koja ga puši je definitvno neozbiljna ili nezrela, nazovi to kako hoćeš.

    jesi mogao naslutit kraj u saving private ryan npr? u the hangover? u where eagles dare? ransom? i da ne nabrajam više.

    meni je muka od tih instant hollywoodskih uradaka koji ne služe ničem drugom nego da namaknu lovu, a strahovito su zamorni i nezanimljivi i još s predvidljivim završetkom. lako štivo ili hrana za piliće. ko pjesme britney spears.

  • #5
    0 0

    postova:534
    jua @ 6.5.2010. 16:16

    Film = hrana za piliće = Britney Spears 

    izbaci uljeza

  • #6
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 6.5.2010. 17:43

    heh meni je film bio dosta dobar a nesmatram se previse neozbiljan i glup al ok, ak je to zlocin onda pucajLaughing

    malo mi sam smeta sto svi mi (ukljucujuci mene) umjesto da kazemo da nam se film svidio ili ne i zasto je to tako pocnemo razlamat ko kokosi o britni i sl glupostima...al ajde, ocigledno si nemozemo pomoc...

  • #7
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 6.5.2010. 17:55

    pa evo udovoljit ću ti znatiželji i (ponovno) reć zašto mi se film nije dopao. nema dubinu, nekako mi se čini prazan i površan kao neki strip o superjunaku za kojeg znaš da će u nekakvoj kičastoj završnici kolko god bezizlazno bilo, ubrat pobjedu. nije stvar u pobjedi nego što nemam živaca gledat tako plitke uratke. što je tebi lijek, meni je otrov.

  • #8
    0 0

    postova:144
    imba @ 7.5.2010. 0:22
      ma i prvi dio je bio jadan,  2. ni ne planiram gledat.    Taj Downey mi tako na živce ide....
  • #9
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 7.5.2010. 15:04
    meni je prvi dio isto bez veze.
  • #10
    0 0

    postova:11
    mariola @ 13.5.2010. 16:18
    Još jednom: ovaj Antolov je stvarno tenkre; sad je dao istu ocjenu Iron man-u i Legiji!!! Siguran sam da čita ovo; daj čovječe, idi se bavi nečim drugim, idi na građevinu, bauštel, bilo što, ali pusti se ovog. Pojma o filmu nemaš!! Ovo je ko da daš Mladenu Burnaću da ocjenjuje glazbu...
  • #11
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 14.5.2010. 10:55
    Još jednom: ovaj Antolov je stvarno tenkre; sad je dao istu ocjenu Iron man-u i Legiji!!! Siguran sam da čita ovo; daj čovječe, idi se bavi nečim drugim, idi na građevinu, bauštel, bilo što, ali pusti se ovog. Pojma o filmu nemaš!! Ovo je ko da daš Mladenu Burnaću da ocjenjuje glazbu...
    mariola


    pa ruku na srce neke velike razlike i nema. oba su filma smeće s time da je legija stvarno trash, a IM2 malo bolji. ali po meni ne puno.
  • #12
    0 0

    postova:494
    beno @ 23.5.2010. 9:40

    Ono zbog cega mi se prvi Iron Man svidio je cinjenica da nije rijec o tipicnom glupavom, akcijskom filmu o superheroju. Nazalost, dvojka je upravo to. Jos jedan 'akcic' u kojem su efekti i akcijske scene puno bitnije od logicne i smislene radnje i razrade likova. Dobili smo jos jedan prosjecan (ali ne mogu bas rec "los") nastavak jako dobrog originala.

    Btw. Rourke nas je pocastio najlosijim ruskim u moru americkih ubijanja 'stranih' jezika - 6/10

  • #13
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 24.5.2010. 13:23

    Ono zbog cega mi se prvi Iron Man svidio je cinjenica da nije rijec o tipicnom glupavom, akcijskom filmu o superheroju. Nazalost, dvojka je upravo to. Jos jedan 'akcic' u kojem su efekti i akcijske scene puno bitnije od logicne i smislene radnje i razrade likova. Dobili smo jos jedan prosjecan (ali ne mogu bas rec "los") nastavak jako dobrog originala.

    Btw. Rourke nas je pocastio najlosijim ruskim u moru americkih ubijanja 'stranih' jezika - 6/10


    Beno



    Slažem se ! prvi dio mi se svidio.

    P.S. : ovaj mi je lik (Beno) dosad "najnormalniji" ispao

    definiraj normalno??

  • #14
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 29.10.2013. 17:43

    dobar film. najivše mi se svidio war machine

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala