Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Meštar žiriju održao višeminutnu bukvicu
Prvi par koji je napustio show "Zvijezde pjevaju" su Željko Pervan i Maja Blagdan. Meštar preživio glasovanje...

Video: Meštar žiriju održao višeminutnu bukvicu

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 20.3.2010. 23:31

    Ako novinarka već prepričava što je kome žiri rekao, onda neka to barem bude točno citirano. Žiri je puno oštrijim riječima "oprao" Natali Dizdar, koja je egoistično sebi prilagodila pjesmu, dok se Drago mučio s dubinama.

    A hrvatski puk se, ako je vjerovati regularnosti glasanja, opet naumio zabavljati na račun tuđeg ogromnog antitalenta.

    No to što se usudio kasapit' Purple Rain, Meštru neću tako skoro zaboraviti. Nek on reve Husove uratke koliko hoće, ali nek ne dira Princea! Cry

  • #2
    0 0

    postova:540
    zubak @ 21.3.2010. 17:12

    Nek se ljudi zabavljaju,njihova stvar,tko zeli nek gleda tko ne zeli ne mora. 

    Ne treba bit ljubomoran. 

  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 21.3.2010. 18:06

    Ako novinarka već prepričava što je kome žiri rekao, onda neka to barem bude točno citirano. Žiri je puno oštrijim riječima "oprao" Natali Dizdar, koja je egoistično sebi prilagodila pjesmu, dok se Drago mučio s dubinama.

    A hrvatski puk se, ako je vjerovati regularnosti glasanja, opet naumio zabavljati na račun tuđeg ogromnog antitalenta.

    No to što se usudio kasapit' Purple Rain, Meštru neću tako skoro zaboraviti. Nek on reve Husove uratke koliko hoće, ali nek ne dira Princea! Cry


    aya

    Da nema Meštra ovo bi bio dosadan show. Čovjek je jednostavno zabavan, a to što ne zna pjevati je nebitno. On je i sam svjestan svojih glasovnih mogućnosti, ali došao se zajebavati i dobro mu ide. Prosječni puk mu po inteligenciji nije ni do nožnih prstiju tako da mu se zaista nemaju razloga podsmjehivati.

    Katja Kušec nije imala ni mrvu duhovitosti kojom bi ublažila svoj antitalent, a pazi dokle je dogurala. 

    Meštar dakle sigurno pobjeđuje Laughing. Ok, vjerojatno neće pobijediti, ali dogurat će daleko...

    Jedino što me začudilo je Pervanovo ispadanje, jer sam bio siguran da će izletjeti totalno nezanimljiv lik zvan Viktor Drago. S druge stane, glasaju ionako samo oni posredno upleteni u show, ili ljudi koji nemaju previše pameti pa uz pretplatu dodatno pune HRT-ove džepove.

  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.3.2010. 18:42
    A, pa sve manekenke i popratni showbizz po defaultu glasa za Dragu Laughing!
  • #5
    0 0

    postova:104
    nerona @ 22.3.2010. 12:30
    Najviše, u svim emisijama, te i takve vrste, iritira me što već u prvoj emisiji žiri ima svoje favorite, koje hrabri, potiče i tome shodno.Narod, pak bira po sistemu, ova je u seriji, volimo njen lik, itd,itd. U svakom slučaju, žao mi je što je Pervan ispao, nije bio najgori. Usput, nije fer uzimati ljude, koji glume i pjevaju, jer im je to posao, naravno da će daleko dogurati, kao i u plesu sa zvjezdama, uzmu ženu koja je plesala balet, svojevremeno! Pa ishod je jasan!
  • #6
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 22.3.2010. 16:05
    mene ova emisija piiiilaaaa
  • #7
    0 0

    postova:12
    pilana @ 23.3.2010. 17:46

    Meni to sve skup liči na HRTovu prčiju.

    Dobra zabava, veliki honorari...... njima je totalno zabavno.

    O "zvijezdama" kaj reć? Većinu njih moraš guglat da saznam ko su i šta su...

    Mada u hrvatskoj, nažalost, samo i imamo takve zvijezde...voditelji,sapuničaste glumice i poneke starlete(što god to značilo)

    Inače emisija je gledljiva ali mislim da je promašena bit originalne ideje. Zanimljivost emisije bi bila do jaja kada bi zvijede bile neke koje nismo u prilici gledat u takvim ulogama, malo se ugledat na Knjaza....sve u svemu meni bolje od BB ili Farmi ili takvih budalaština, mada je žalosno to glasanje i zarađivanje još više love i ovak imaju previše....

  • #8
    0 0

    postova:540
    zubak @ 29.3.2010. 23:12

    Pilana,potpisujem.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala