Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Otok Shutter
Scorsesejeva stilska vježba koja zaslužuje daleko više preporuke nego mnogi razvikani naslovi na našem kino-repertoaru

Gledali smo: Otok Shutter

1 2 3
  • #31
    4 2

    postova:2527
    bearfoot @ 7.12.2011. 0:47

    dokle god bude ovaca trebat će ih šišati i dokle god se bolesni umovi budu isfuravali na bljuvotine s potpisom svaka će budala imati svoje veselje.

    za ovo psiho smeće u kojem mogu uživati samo poremećeni, da ne kažem otkačeni (ljepši izraz) neću više trošiti riječi - nezamiljiv, razvučen, dosadan i potpuno glup film. za mazohiste dušu dao, mora da volite da vas partner u sexu vrijeđa i ponižava jer dok toga nema vjerojatno teže svršite. mislim da je publika koja voli ovakve izbljuvke s potpisom sklona deviajcijama duha, ova koju sam nabrojio vjerojatno nije jedina.

    čudi me da ovaj izbljuvak koji je kvalitetom i uvjerljivošću u rangu avatara ako smijem primjetiti (koji pak nije psihološki, ali jest smeće), nema više poklonika s obzirom na količinu poremećenih individua koji nažalost raste iz sata u sat, iz dana u dan da im se kraj niti ne nazire. nikad ne bih bio dobar doktor jer bolesne umove nikad nisam mogao shvatiti.

    ono što je vrijedilo pogledati tijekom prošle i ove godine bilo je otprilike ovo: coco chanell, the hangover, public enemies, the proposal, the blind side, from paris with love. sada znate moj ukus ;) no gledao sam i bolje kao npr. bad news bears koji je strahovit film, daleko od psihološkog smeća na koje se vi palite. svaka ptica svome jatu leti.

    lijep pozdrav Smile


    karakteran
    svašta se na ovom portalu moglo pročitati...ali ovaj proljev smrdi još i danas....
  • #32
    2 1

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 6.12.2014. 1:33

    Kako je glup ovaj "karakteran"...bože kakvih sve ljudi ima..... Ljudi film je remekdijelo,jednostavno-vrh <3

  • #33
    1 2

    postova:405
    karakteran @ 6.12.2014. 9:57

    zašto samo ja ovdje postam argumentima, a vi svi samo vrijeđate bez ikakvih dokaza?

    možda zato što nemate ni znanja ni dobrog ukusa da biste bez srama ovdje postali.

    ni prvi ni zadnji put da produkt bolesnog mozga biva proglašen remek djelom.

    od koga?

    edit: evo još nešto kvalitetom slično: Eliza Graves (2014)

     

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala