Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Otok Shutter
Scorsesejeva stilska vježba koja zaslužuje daleko više preporuke nego mnogi razvikani naslovi na našem kino-repertoaru

Gledali smo: Otok Shutter

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:534
    jua @ 2.4.2010. 16:58

    talk about beeing stupid

    you could just edit the name, but i understand, you're new, you'll get it =) nhf. just stating the obvious 

  • #17
    0 3

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2010. 18:59

    dokle god bude ovaca trebat će ih šišati i dokle god se bolesni umovi budu isfuravali na bljuvotine s potpisom svaka će budala imati svoje veselje.

    za ovo psiho smeće u kojem mogu uživati samo poremećeni, da ne kažem otkačeni (ljepši izraz) neću više trošiti riječi - nezamiljiv, razvučen, dosadan i potpuno glup film. za mazohiste dušu dao, mora da volite da vas partner u sexu vrijeđa i ponižava jer dok toga nema vjerojatno teže svršite. mislim da je publika koja voli ovakve izbljuvke s potpisom sklona deviajcijama duha, ova koju sam nabrojio vjerojatno nije jedina.

    čudi me da ovaj izbljuvak koji je kvalitetom i uvjerljivošću u rangu avatara ako smijem primjetiti (koji pak nije psihološki, ali jest smeće), nema više poklonika s obzirom na količinu poremećenih individua koji nažalost raste iz sata u sat, iz dana u dan da im se kraj niti ne nazire. nikad ne bih bio dobar doktor jer bolesne umove nikad nisam mogao shvatiti.

    ono što je vrijedilo pogledati tijekom prošle i ove godine bilo je otprilike ovo: coco chanell, the hangover, public enemies, the proposal, the blind side, from paris with love. sada znate moj ukus ;) no gledao sam i bolje kao npr. bad news bears koji je strahovit film, daleko od psihološkog smeća na koje se vi palite. svaka ptica svome jatu leti.

    lijep pozdrav Smile

  • #18
    3 0

    postova:514
    fox89 @ 2.4.2010. 21:48

    ono što je vrijedilo pogledati tijekom prošle i ove godine bilo je otprilike ovo: coco chanell, the hangover, public enemies, the proposal, the blind side, from paris with love. sada znate moj ukus ;) no gledao sam i bolje kao npr. bad news bears koji je strahovit film, daleko od psihološkog smeća na koje se vi palite. svaka ptica svome jatu leti.

    lijep pozdrav Smile


    karakteran

    u trenutku kad si otkrio svoj ukus za filmove ja te prestajem shvaćati ozbiljno...jao majko izbora.boli glava://

    izuzetak public enemies koji mi je dobar, ali mi je malo predug.

  • #19
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 2.4.2010. 21:48

    @karakteran, lupetaš!

    Evo ocjena s jednog od boljih i posjećenijih filmskih portala:

    8,1/10    Shutter Island

    https://www.imdb.com/title/tt1130884/

    A ovo si ti stavio daleko ispred!?

    6,6/10   Coco avant Chanell

    7,2/10   Public Enemies

    7,8/10   The Hangover

    6,8/10   The Proposal

    7,7/10   The Blind Side

    Nema što, jebeni si znalac...

  • #20
    0 2

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2010. 23:10

    idiotizam srećem svugdje ali kod tebe je doista upečatljiv

    1. ocjene koje si iskopao s nekog foruma kojeg posjećuju opskurni tipovi kao ti ne znače mi ništa.

    2. film nije coco avant chanel nego nego onako kako sam napisao coco chanel, ti si to u svom znanju vjerojatno previdio. film je odličan a glavnu ulogu glumi shirley mclaine

    https://www.imdb.com/title/tt1094661/

     3. ako je i od tebe previše je.

  • #21
    3 0

    postova:519
    buzdovan @ 2.4.2010. 23:22

    idiotizam srećem svugdje ali kod tebe je doista upečatljiv

    1. ocjene koje si iskopao s nekog foruma kojeg posjećuju opskurni tipovi kao ti ne znače mi ništa.

    2. film nije coco avant chanel nego nego onako kako sam napisao coco chanel, ti si to u svom znanju vjerojatno previdio. film je odličan a glavnu ulogu glumi shirley mclaine

    https://www.imdb.com/title/tt1094661/

     3. ako je i od tebe previše je.


    karakteran

    Aha, pardonček! Ovaj je dobio malo više, 6,8/10.

    Ideeeeš!
    Ti si u biti neshvaćeni genije. Tko jebe pedesetak tisuća "opskurnih tipova"!

    Koja si ti budaletina, majko moja...

    Svaki forum ima najmanje jednog takvog pametnjakovića. Kaj vas to kloniraju!? Cry

  • #22
    1 0

    postova:1130
    mario @ 3.4.2010. 0:33

    Hm, nisam gledao film, tako da ne mogu komentirati (nisam ni htio neke postove čitati da si ne bih spoilao) ali meni jedna stvar nije jasna, zašto se morate vrijeđati? Ono, jednom je dobar film, a drugi mu odmah viče da je debil i poremećana osoba... ljudi moji to su filmovi, svatko ima svoj đir.

    Nedavno sam nahvalio Trick 'r Treat, film koji je meni genijalan i savršen u svakom pogledu, a Beno kaže da ga nije mogao  ni do kraja pogledati... šta bi ja sad trebao, tražit ga po Hrvatskoj da ga nalupam što nemamo isti ukus?! Đizus Krajst....

    (Odoh gledati Faces of Death i Guinea Pig) Wink 'tis a joke...

  • #23
    1 0

    postova:2
    barb @ 3.4.2010. 2:07



  • #24
    3 0

    postova:2
    barb @ 3.4.2010. 2:11

    dokle god bude ovaca trebat će ih šišati i dokle god se bolesni umovi budu isfuravali na bljuvotine s potpisom svaka će budala imati svoje veselje.

    za ovo psiho smeće u kojem mogu uživati samo poremećeni, da ne kažem otkačeni (ljepši izraz) neću više trošiti riječi - nezamiljiv, razvučen, dosadan i potpuno glup film. za mazohiste dušu dao, mora da volite da vas partner u sexu vrijeđa i ponižava jer dok toga nema vjerojatno teže svršite. mislim da je publika koja voli ovakve izbljuvke s potpisom sklona deviajcijama duha, ova koju sam nabrojio vjerojatno nije jedina.

    čudi me da ovaj izbljuvak koji je kvalitetom i uvjerljivošću u rangu avatara ako smijem primjetiti (koji pak nije psihološki, ali jest smeće), nema više poklonika s obzirom na količinu poremećenih individua koji nažalost raste iz sata u sat, iz dana u dan da im se kraj niti ne nazire. nikad ne bih bio dobar doktor jer bolesne umove nikad nisam mogao shvatiti.

    ono što je vrijedilo pogledati tijekom prošle i ove godine bilo je otprilike ovo: coco chanell, the hangover, public enemies, the proposal, the blind side, from paris with love. sada znate moj ukus ;) no gledao sam i bolje kao npr. bad news bears koji je strahovit film, daleko od psihološkog smeća na koje se vi palite. svaka ptica svome jatu leti.

    lijep pozdrav Smile


    karakteran
    Haha...da nije smiješno bilo bi tragično!! To si ti napisao ili prepisao? S obzirom na onaj prvi komentar i ovaj sada ovdje..mislim ovo drugo. Pametuješ i filozofiraš a nisi ni sposoban shvatiti o čemu se radi u filmu. O ukusima se ne raspravlja i ne može se svima sviđati isto, ali kada netko bubne i ostane živ..to mi je zbilja fascinantno! NEMORA TI SE SVIĐATI, ALI DAJ BAREM SHVATI RADNJU FILMA! Wink
  • #25
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 3.4.2010. 7:39

    Hm, nisam gledao film, tako da ne mogu komentirati (nisam ni htio neke postove čitati da si ne bih spoilao) ali meni jedna stvar nije jasna, zašto se morate vrijeđati? Ono, jednom je dobar film, a drugi mu odmah viče da je debil i poremećana osoba... ljudi moji to su filmovi, svatko ima svoj đir.

    Nedavno sam nahvalio Trick 'r Treat, film koji je meni genijalan i savršen u svakom pogledu, a Beno kaže da ga nije mogao  ni do kraja pogledati... šta bi ja sad trebao, tražit ga po Hrvatskoj da ga nalupam što nemamo isti ukus?! Đizus Krajst....

    (Odoh gledati Faces of Death i Guinea Pig) Wink 'tis a joke...


    mario

    Mario slažem se! I priznajem da sam dosta lak na okidaču...

    Međutim, velika je razlika između KOMENTARA FILMA i KOMENTARA ONIH KOJIMA SE FILM SVIDIO! Meni se Narednik James nije svidio pa sam popljuvao film.

    Evo, ovako kritiku piše @(upitno)karakteran: 

    "...dokle god bude ovaca trebat će ih šišati i dokle god se bolesni umovi budu isfuravali na bljuvotine s potpisom svaka će budala imati svoje veselje.

    za ovo psiho smeće u kojem mogu uživati samo poremećeni..."

    Kako ne reagirati na ovo!? Ne samo što nije shvatio film već vrijeđa sve kojima se film svidio!?

    Ne može svatko dati objektivnu i kvalitetnu kritiku. Za to treba biti inteligentan, imati dosta životnog iskustva i ponešto znanja...

    I ono najbitnije! Teško je ostati objektivan, ali to je jedina nit vodilja ka kvalitetnoj kritici. Ima puno filmova s tematikom koja mi se sviđa, s glumcima koje cijenim, a opet mi nisu dobri! Obrnuto, upravo mi je Leonardo di Caprio jedan od najantipatičnijih glumaca, ali to ne znači da film u kojem glumi mora biti loš.

    Nešto poput auta. Ima super opremu, vrhunske performanse, a meni se ipak (subjektivno) ne sviđa. Ali to ne znači da je sam auto loš. I da one koji ga kupe imam pravo nazivati ovcama za šišanje i umno poremećenima...  

  • #26
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 3.4.2010. 11:04

    ako niste "budale" i "umno poremećeni" (više bi odgovarao termin poremećenog ukusa, opskurni) bojim se da niste  ni previše daleko od toga.

    filmove koje sam naveo kao dobre, vesele samo normalne ljude dok opskurnjaci gledaju shutter island i slične proizvode bolesnih mozgova.

    no o ukusima se ne raspravlja, a ja se ne bih ni javio da repliciram nakon prvog posta da nisam bio grubo napadnut.

     lijep pozdravSmile

  • #27
    1 0

    postova:494
    beno @ 3.4.2010. 12:23

    Nedavno sam nahvalio Trick 'r Treat, film koji je meni genijalan i savršen u svakom pogledu, a Beno kaže da ga nije mogao  ni do kraja pogledati... šta bi ja sad trebao, tražit ga po Hrvatskoj da ga nalupam što nemamo isti ukus?! Đizus Krajst....

    mario


    Cek malo... Ne trazis me?!? A ja te cekam misleci da si se izgubio ;)

    ako niste "budale" i "umno poremećeni" (više bi odgovarao termin poremećenog ukusa, opskurni) bojim se da niste  ni previše daleko od toga.

    filmove koje sam naveo kao dobre, vesele samo normalne ljude dok opskurnjaci gledaju shutter island i slične proizvode bolesnih mozgova.

    no o ukusima se ne raspravlja, a ja se ne bih ni javio da repliciram nakon prvog posta da nisam bio grubo napadnut.

     lijep pozdravSmile


    karakteran

     J.bote, koliko sam onda ja bolestan i kako ti kazes "umno poremecen" kad mi kod Shuttera smeta upravo cinjenica da nije isao jos malo dalje u ugodjaju. Ocekivao sam puno depresivnije, morbidnije i turobnije :)

  • #28
    1 0

    postova:494
    beno @ 5.4.2010. 23:36

    Jednostavno moram ovo stavit pod ovu temu :D

     

  • #29
    2 0

    postova:15
    moshing @ 6.12.2011. 11:37
    film je teško smeće. gledao sam ga jučer, prva polovina filma još nekako, ali sam smisao filma je nerealan: odeš i nema te. nitko te ne traži, nema panike, nema uzbune tko te hoće zatvori te i ni rodbina ni prijatelji na slobodi ne pitaju za tebe. jednostavno te uzmu za kunića i kopaju ti po rožnici. glup film boli glava. a tek ona scena s onom doktoricom koja spava po spiljama...čime se hrani?
    karakteran

    oj kiksa, koliko godina ti imas? idi gledaj crtani, ocigledno da nisi  dorastao da gledas shutter island, jer ga uopšte nisi shvatio, iako je film veoma razumljiv upoređujući ga sa filmovima drugih redatelja (Lynch i dr.)
  • #30
    1 0

    postova:377
    gestapo @ 6.12.2011. 23:25
    ............10/10...................................
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala