Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Lando se vratio!
Prvi trailer za novu epizodu "Ratova zvijezda" otkrila nam je povratak poznatih lica i službeni naziv filma

Lando se vratio!

1
  • #1
    1 2

    postova:1130
    mario @ 15.4.2019. 12:47

    Cijeli vikend sam ga gledao, sad sam opet ful optimističan :D  Kad dođe kraj i čujemo Emperorov smijeh. Wow.. naježio se. :')  Na Star Wars Celebrationu u taj tren publika eksplodirala i onda šlag na kraju - Ian McDiarmid izađe na stage i full on Emperor modu kaže - Roll it again...

    Also... ovo je savršena prilika za share ove genijalnosti. Obrada Sweet Caroline ali na SW način.

  • #2
    0 0

    postova:6
    langobard @ 15.4.2019. 13:46

    JJ Abrams i genijalnost Iznenađen ti mora da se šališ?!

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 15.4.2019. 15:04

    Genijalnost se odnosilo na Sheev Palpatine stvar Smije se  JJ mi nikad nije bio prvi izbor za SW ali čini mi se da su prihvatili neke kritike što se tiče novog filma.  Vidit ćemo, možda nas opet razočara sve ali s pojavom Emperora nekako vidim jedan epski kraj sage koji će usrećiti fanove.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala