Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
George Miller najavio Mad Max 4: Fury Road
Ovoga puta nećemo gledati Mela Gibsona koji se izjasnio "prestarim" za ulogu pobješnjelog Maxa

George Miller najavio "Mad Max 4: Fury Road"

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 24.10.2009. 20:23
    Pa najbolje da ga glumi ponovno Mel,pa nije to film o usamljenom penzioneru.
  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 24.10.2009. 21:49
    Da, bilo bi dobro da se pojavi kao cameo, onako u jednoj sceni... i da opet vozi Interceptora Laughing Što se tiče glavne muške uloge, ja mislim da bi bio dobar onaj lik iz Supernaturala, Jensen Ackles.
  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.10.2009. 0:35
    Ne opet Bale... Još mi je zlo od zadnjeg Batmana. Koji btw ima na imdb-u 8.9 ocjenu. Za koji k...? Ok.. Heath Ledger... Super. Ali film je nešto najdosadnije kaj sam gledao zadnjih 10 godina. A Bale ima i taj piskutavi glasić. Osim ako neće šaptat ko u Batmanu. Ono, Mad Max se baš razljuti i počne raspižđeno šaptat sve u šesnaest. Zaurla šapatom.
  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.10.2009. 1:10

    Neeeeeeeeee, ne mogu nikako Balea zamislit u tome, ne ne i ne. Prisjeo mi je više.... On bi mi zaista zadnja opcija bio. Za Hardya sam čuo da je bio izvrstan u Bronsonu, gdje glumi glavnog lika koji mi izgleda kao britanska verzija Choppera.

    A ovo je Ackles kojeg sam prije spomenuo.

     

  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.10.2009. 1:14
    Aaaa onda dobro. Ako ti obećaješ :) Ali samo ako film neće trajati duže od 90 minuta.

    Jebote u zadnje vrijeme snimaju samo maksi singl verzije filmova. Svi misle da imaju užasno dobru priču i scenarij koji jednostavno moraju razvući na 3 sata kako bi gledatelj primio njihovu viziju u punom sjaju. Maksi singlovi su uglavnom užasno dosadni. Rijetko koji ima pokriće za svoju duljinu. Magare, reci im da se okane toga. Posebno tvom prijatelju Milleru, kad si već u kontaktu s njime oko Balea. Nije da čovjek radi duge filmove, ali onak jednu preventivnu.
  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 25.10.2009. 16:26

    Come on! Surprised Ackles je takav pretty-boy! Možeš onda slobodno zamiisliti i DiPapria u tom filmu. Laughing

    Ja bih rado vidjela Gerarda Butlera ili Ewana McGregora u tom filmu... Innocent

  • #7
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.10.2009. 18:19

    Evo šta redatelj kaže.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala