Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prije ponoći

1
  • #1
    4 1

    postova:71
    lily7 @ 15.12.2013. 18:46

    Ova tri filma iz "Before" trilogije su mi jedini baš ono ljubavni filmovi od kojih mi se ne povraća. Smajlić.

    Nema tu neke radnje, samo pratimo dvoje glavnih likova dok šetaju/sjede i pričaju, i tako svakih 9 godina dobijemo novi nastavak. Dosljedno kvalitetan scenarij, dobri glumci, te prije svega realnost bez imalo sentimentalnosti... pretty damn near perfect.

  • #2
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 15.12.2013. 22:09

    pretty damn right

  • #3
    1 0

    postova:8
    marsal87 @ 15.12.2013. 23:17

    odličan kao film i kao nastavak jer i dalje se slijede iste ideje nepromjenjivosti srži ljudske osobnosti i kako ona se samo produbljuje kroz životne događaje i probleme, a opet je ostalo (makar manje) i one čarolije ljubavi u cijelom tom realizmu koja ih ipak  drži zajedno koliko god bilo teško zbog žaljenja zbog prošlosti ili teškog karaktera.... odlični dijalozi i glumci! nisam toliko ljubitelj žanra, ali ovo definitivno preporučam!

  • #4
    1 0

    postova:228
    joker12 @ 3.2.2014. 17:48

    Ništa se ne događa i sve se događa dok se dvoje ljubavnika, Jesse 8E. Hawk) i Celine (J. Delpy), nastavljaju penjati na Mount Everest svoje veze.

  • #5
    3 0

    postova:130
    krushka @ 18.7.2014. 17:38

    Pogledala sam ga sinoć u "ljetnom retrovizoru" kina Europa. Gotovo je besprijekorno realističan, čak i više nego prva dva dijela koja ipak odišu romantičnošću, što je razumljivo jer su Celine i Jessie u prvom dijelu "rosno" mladi, a u drugom "još uvijek" mladi i nemaju prošlost, barem ne onu zajedničku koja je baš uvijek komplicirana, da ne kažem nešto gore.

     
    Od pregršt dijaloga jedini dosadni mi je bio onaj u hotelskoj sobi, koji to zapravo i nije bio, već se sveo na frustrirana predbacivanja, nadjebavanja i zamjeranja i, kao što to u dugogodišnjim odnosima obično biva, blagu eksploziju dobro ugojenih nezadovoljstava.
     
    Da, bio mi je dosadan još jedan, zapravo ne dijalog nego razgovor između većeg broja ljudi, jer je sav bio nekako prekul, svi su bili jako pametni, svi su se natapali maslinovim uljem i ostalim mediteranskim poslasticama i sve je bilo tak hiperintelektualizirano. Mislim,  nekak se nemrem poistovjetit, mogu samo potajno priželjkivat da i moja familija bude tak civilizirana, iako im to nije familija, nego prijatelji.
     
    Jako mi se svidjela i glazba u filmu, neupadljiva, dirljiva, skladana u maniri nekog tužnog dura, bar mislim.
     
    O nekim važnijim segmentima filma kritika je već, kao što joj i dolikuje, rekla svoje pa valjda ni nemam više kaj dodat. Preporučujem ga onima kojima su se svidjela prva dva dijela
  • #6
    0 0

    postova:72
    okigala @ 9.11.2016. 13:12

    To kad Julie dvaput odigra 'bimbo' bravuru, to izbacuje iz cipela. Cool

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala