Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vuk s Wall Streeta

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 3.2.2014. 18:20

    @rorschach, navodno do daljnjega neće biti uncut verzije, pa čak ni na dvd/blu-ray-u :/ 

    Unfortunately, Paramount and Red Granite Pictures have informed us that the home video release of The Wolf of Wall Street will be the same cut that was in theaters, meaning the four-hour cut will not be included on the Blu-ray.  It's sad news but not entirely surprising given that Scorsese isn't known for releasing alternate cuts of his films

  • #17
    5 0

    postova:507
    pandaboy @ 3.2.2014. 20:12

    Vjerujem da će izaći, samo kao posebno izdanje. Da, morao je rezati neke dijelove sa eksplicitnim scenama, ali opet sumnjam da je samo o njima riječ pošto govorimo o dodatnih sat vremena filma. Scorsese rekao da ovo je director's cut, e sad..treba razlikovati unrated i uncut verzije. Pretpostavljam da će unrated će sigurno izaći, sa tim izbačenim scenama radi ratinga, znači kao neka malo dulja necenzurirana verzija i ako imamo sreće onda kasnije uncut sa svim izbačenim scenama. U svakom slučaju, držimo fige :) tko čeka...

    p.s. rorschach pitaj joker12, ako on kaže da je gledao uncut verziju možda ti on može pomoći 

  • #18
    4 2

    postova:264
    filmofil1983 @ 13.2.2014. 20:20

    "Vuk s Wall Streeta" je film koji je potvrdio još jednom da je Martin Scorsese vrhunski redatelj a Leonardo DiCaprio vrhunski glumac.Biografski film o čovjeku čiji je život bio prije svega razvratan,a onda i životopisan nije najbolji ali niti najlošiji Scorseseov film.

    -Glumi u filmu nema prigovora jer ništa lošijeg nisam očekivao od DiCaprija koji je po meni uvijek na razini,ali se zato Jonah Hill koji je do sada glumio uglavnom u prosječnim ili lošim komedijama pokazao kao glumac na visokoj razini.

    -Tri sata razvrata,bluda i mirisa novca je ono što očekuje onog tko bude gledao ovu dramu koja je snimljena prema istinitom događaju.Doista neki događaji u filmu su za običnog smrtnika nevjerovatni,ali to je Amerika.Ove godine DiCapriu će biti nanesena šteta ako ne dobije Oscara ,ali i Scorseseu kao redatelju.Ne propustiti

  • #19
    8 11

    postova:2
    petra91 @ 18.4.2014. 23:47

    Meni osobno je ovaj film bio katastrofa! Cjelo vrjeme ocekujes nesto..kao sad ce postat zanimljivo, i ajde druga polovica filma jos nekako. Mislim da je ovakav film sramota za Leonarda, ocekivala sam puno vise od filma.  Film je bolestan,kad se samo sjetim koliko mladezi to gleda...ah takav nam je svjet

  • #20
    5 1

    postova:1091
    yuma @ 20.1.2015. 1:45

    Razvrat i golotinja sa svrhom, Petra91... Rijetko odobravam ovakve eksplicitne scene jer su uglavnom same sebi svrha,  no ovdje bez njih to jednostavno ne bi bilo to... 

  • #21
    1 8

    postova:20
    deckoizbajke @ 20.1.2015. 8:42
    slazem se s Petrom91 fil je jadan
  • #22
    4 5

    postova:258
    alexije @ 30.6.2015. 15:29

    solidan film, realan pogled u svijet pojedinca koji se na prevaru basnoslovno obogatio, tim novcem kupio sve što se novcem kupiti dalo uključujući i bračnog partnera i na kraju završio u zatvoru izgubivši naravno sve uključujući i (bračnu) ljubav koja to u stvari nikad nije ni bila.

  • #23
    3 3

    postova:1473
    buffalobill @ 30.6.2015. 18:07

    alexije hiperproduktivni pa ti odrzavas forum zivim, film je sjajan,cak mi je bolje sjeo na drugo gledanje

  • #24
    3 1

    postova:23
    filip06 @ 19.5.2017. 21:39
    ekstra film...leonardo je rasturio kako je odglumi...svakako ga pogledati
  • #25
    0 2

    postova:603
    robertini @ 20.5.2017. 21:36

    kao da je reprizirao dnevnik košarkaša iz prizme biznismena...i onda se čude što su im razvalili Twinse Izlanuo se

  • #26
    1 14

    postova:9
    david_dunn @ 16.8.2017. 14:25

    Holiwoodsko govno od film . Cuo da ljudi kazu Di Caprio sa ovu ulogu zasluzio oskar sta je suprotno jer sa njegov stil glume u ovom filmu potseca me na gluma Shia La Beowulf  u Transformersima . Ni Mattew ni Margot ne spasavaju ovaj film . Sve na sve ovo je jedan od najprecenjenih filmova danasnjice .

    1/10 

  • #27
    1 2

    postova:49
    bruce_lee @ 6.3.2018. 22:26

    Super film, neke scene poput onog puzanja, bacanja patuljaka, jonahove drkice su mi urnebesne i ne može bolje od toga. Točno tako zamišljam život onih koji ne znaju šta bi sa sobom tokom dana. Čak mi je i kraj dobar.

  • #28
    2 4

    postova:27
    don berna @ 20.9.2019. 22:17

    ako je ovo istina Amerika je jedna velika prevara svojih robova a ne neki američki san

  • #29
    1 6

    postova:228
    atlantiday @ 21.9.2019. 17:51

    Jadan i isprazan život američkih bogatunčića. Što reći? Da imam love do krova da li bih voljela žvijeti na taj način? Ne. Da li mi je fim bio zanimljiv? Ne. Da li sam uživala u ijednoj sceni? Nisam. Suma sumarum, za takve ljude niti me briga, niti mogu suosjećati s njima, niti me zanima filmska ispraznost njihovih jadnih pobuda. Na kraju krajeva,ovo bi bila uvreda za vukove koji su plemenite životinje u odnosu na likove iz filma.

  • #30
    1 2

    postova:348
    masina @ 22.6.2021. 23:58
    Tipicna, expandirana slika americkog razvratnog karaktera. Kriticki film je nula, a kamo li nominiranje za oskara. Moze se pogledat samo ako si na koki ili imas kompleks manje vrijednosti ili dosadan zivot pa ovo dodje kao pep-movie. Leonardo di Pinokio, licno, ima karizmu upravo pinokija, i kad pokusa glumit nekog opakog tipa, ubije i ono malo glumca u sebi. Rekao sam vec prije, odavno, da je njegova jedina, najbolja uloga u “what’s eating gilbert grape” gdje je glumio mladog retarda dok je i sam bio klinac, i ta mu je uloga odlicno stajala i super je odglumio. Sve poslije toga za njega je holivudski ćorak sa konfetima. Eto malo sam vise popljuvao Leonarda, ali sta cu, tip mi je apsolutno antipatican..
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala