Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vuk s Wall Streeta

1 2 3
  • #1
    2 1

    postova:228
    joker12 @ 4.11.2013. 7:37

    drama, kriminalistički, biografski, a u traileru mi se čini kao komedija

  • #2
    2 1

    postova:203
    franorobert @ 4.11.2013. 11:40

    ne sumnjaj u čisti pristup martina scorsesea ;)

  • #3
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 22.12.2013. 16:33

    Otišao sam na ponoćnu premijeru filma Vuk s Wall Streeta. Mogu reći da je ovo najbolja suradnja Martina Scorsesea i Leonarda DiCapria.

  • #4
    6 1

    postova:71
    lily7 @ 27.12.2013. 17:18
    Napokon sam jučer ovo pogledala, čekam ga otkad sam prvi put trailer vidjela. And it was worth the wait. Film je čista zabava, lud od prve do zadnje minute. Vizualno bogat, odglumljen perfektno, a Leo nikad nije izgledao prirodnije i opuštenije, ova uloga kao da je stvorena za njega. Vjerojatno ipak opet neće jadan čovjek vidjeti Oscara, a film pogotovo, ovako pogane stvari ne osvajaju kipiće. Meni osobno ovo ipak nije najbolja Marty-Leo suradnja (ipak je teško zbaciti The Departed s trona), ali svejedno sam uživala u svakoj sekundi od tri sata trajanja filma, i već znam da ću ga pogledati još mali milijun puta. Scorsese je stvarno faca i dalje, i ima veće cojones od većine mnogo mlađih redatelja, što ću ja gledati sad kad on ode u mirovinu... :(
  • #5
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 3.1.2014. 13:28

    Oćete jedan vic, evo što piše na IMDb za Vuk s Wall Streeta

    The Wolf of Wall Street is an extremely sexually explicit movie. Originally rated NC-17, it had some scenes slightly cut down to receive an R rating. Still, it is VERY VERY graphic, and pushes the R rating to its limit. This film should not be viewed by anyone under the age of 18.

  • #6
    0 4

    postova:197
    silkycoco @ 3.1.2014. 13:33
  • #7
    1 2

    postova:158
    fantasma13 @ 9.1.2014. 0:20

    VRH ! stara škola martin i nevjerojatni di caprio..

  • #8
    1 2

    postova:51
    sienna @ 9.1.2014. 15:23

    Film je stvarno izvanredan. Za svaku preporuku gledanja, pomogućnosti, u kinu.

  • #9
    3 1

    postova:24
    john_debakl @ 11.1.2014. 14:10

    film je odlican! dicaprio maestralan, ovime je zasluzio 2 oscara Osmijeh za njim ni malo ne zaostaje jonah hill! margot robbie je klon, takva zena ne moze postojat Smije se pogodjen je i lik ljigavog svicarskog bankara! i stvarno mi je tesko vjerovati da je netko vodio takav zivot. ono sto mi je nevjerojatno, na lik jordana belforta gledam kao na pozitivca, a nema nikakvog razloga za to...

  • #10
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 19.1.2014. 12:41

    zanimljivo je što dosad nije snimljen niti jedan pozitivan film o ili oko wall street-a...očigledno su laži, prevare,"navlačenje" naivaca, "kockanje" i pronevjere temelji kapitalizma, najlakši put do uspjeha...da ne ulazim u hedonistički dio priče...odličan film kojem dužina ne predstavlja problem iako u nekim djelovima traži strpljenje...to su očigledno epizode koje imaju osobnu vrijednost Belfortu i za koje je valjda Martin morao napraviti ustupak, ali imaju negativan utjecaj na kvalitetu filma: epizoda s McConaughey-em, epizoda s puzanjem i oživljavanjem...priča u mnogočemu podsjeća na Uhvati me ako možeš i nekako sve izgleda poznato...klasična i ne pretjerano zanimljiva priča o prevarantu kojeg na kraju uhvate, a kojoj su glumci i redatelj dali dodatnu vrijednost svojim savršenim doprinosom, svatko u svom dijelu...problem je što smo na sve to već navikli...ovdje se igralo na sigurno...

  • #11
    5 1

    postova:507
    pandaboy @ 19.1.2014. 16:00

    Kada bi križali filmove „Wall Street“ (1987) i „Caligula“ (1979) dobili bi vjerojatno upravo  „Wolf of the Wall Street“ . Novac, korupcija, prostitutke, droga, brzi auti, prijevare...sve navedeno i još puno više nudi ova crna komedija koja opisuje rast i propast brokera Jordana Belforta (L. DiCaprio).

    Film započinje bacanjem patuljaka na divovsku metu (da, ozbiljno) i nakon toga slijedi još luđih tri sata prepuna zabave, perverzije i urnebesnih situacija koje su sastavni dio Belfortovog hedonističkog načina života.

    Uz navedeno, dodajmo još odličnu glumu ekipe, te direktorsku palicu u rukama slavnoga Martina Scorseseja i razumljivo je zašto je film toliko nahvaljen i popularan među gledateljima i kritičarima.

    Najveći problem koji sam imao sa filmom, je taj što mi se činio plitkim. Gledati razuzdan život bogatih može biti zabavno, što je vjerojatno i uzrok popularnosti filma, pogotovo kod mlađe publike ,no na kraju, to je sve što ovaj film i jest – zabava, zabava i zabava, bez orginalnosti u pogledu priče ili likova. Temelj ovog filma su urnebesne situacije i opisi neobičnih života odlično odglumljenih likova no ništa više od toga.

    „Wolf of the Wall Street“ nikada ne pokušava naglo promijeniti ono što jest već daje dojam da zna što želi biti, naime film koji prikazom apsurdnih likova i apsurdnog načina njihovog života želi prvenstveno zabaviti publiku na dva sata, i mislim da to radi odlično, no ne odmiče od prosječnog i ne vjerujem da će ostati pamćen kao neki ostali Scorseese filmovi.

    p.s.

    Slažem se s @bearfootom da je film igrao na (pre)sigurno.

  • #12
    2 2

    postova:28
    pere13 @ 22.1.2014. 22:24

    Film je stvarno vrhunski ,zabavan odlično odglumljen.Najzanilmljivije je to što je zapravo 90% filma istina.Malo me podsjetio na Scarface zbog svih tih scena s novcem , drogom usponom i padom.Leo je definitivno zaslužio oskara. 

  • #13
    2 3

    postova:2916
    gorlock @ 25.1.2014. 23:32

    Odlična usporedba @pere13 Vuka s Wall Streeeta sa Scarfeceom i Tonijem Montanom.

    Jedina bitna razlika je što Di Caprio glumi lika koji je na fini bljutavi, sladunjavi način nekako lakše probavljiv, ali je zasigurno veće zlo nego što je to lik Tonija Montane u Scarfaceu.

    Ukratko u jednoj rečenici: Dajte čovjeku moć da vlada pa će te doista vidjeti kakav je.

    Lik kojeg tumači Di Caprio je obično smeće od čovjeka (nažalost doista i postoji). Nakraju je izdao i svoje najbliže kako bi gnjida spasila sebe. Takovi ne zaslužuju hodati zemljom, a doživotna robija je za njih preblaga kazna.

    No tko smu mi (ili ja) da im sudimo, tu su zakoni (koji vole takove gnjide)

    Film je nekome zabavan, nekom gnjusan - ovisno tko ga gleda i sa kojeg stajališta.

    Ono što krasi film je apsolutno najbolja uloga Di Caprija do sada (očito je stasao u pravog glumca).

    I ona ljepša strana filma je glumica Margot Robbie i scena koja će se vjerujem dugo pamtiti (barem muški dio publike) Srami se

     

  • #14
    0 3

    postova:1
    ivanikk @ 3.2.2014. 12:54

    Film je odličan.Obavezno pogledati.

  • #15
    3 4

    postova:228
    joker12 @ 3.2.2014. 17:46

    Ovaj trosatni mlaz briljantnosti Martina Scorseseja, s odličnim scenarijem Terencea Winetra (koji je pisao i Obitelj Soprano), detaljno donosi istinitu priču o Jordanu Belforu (L. DiCaprio u punom sjaju), koji je živio nevjerojatno raskošno baveći se prijevarama u 1990-ima. Jordan i njegov frend lopov (J. Hill razvaljuje kao njegov wingman) umrtvljuju moralnu slabost kokainom, sedativima i prostitutkama.

    P.S.@rorsach

    Da, ima neizrezana verzija. Ja sam je skinuo i imam je na svom kompjuteru.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala