Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ptice

1
  • #1
    3 0

    postova:514
    fox89 @ 19.7.2011. 13:14

    e taj film mi je konstantno punio gaće kad sam bio klinac LaughingLaughingLaughing

  • #2
    2 0

    postova:87
    poisonivy228 @ 21.7.2011. 15:02
    jedan od najboljih ako ne i najbolji film ovog velikog redatelja ... film je jednostavno remek djelo kakvih danas nema ... ako slučajno netko još nije,svakako pogledati ... ja ga mogu gledati sto puta i još uvijek mi je vau ... 
  • #3
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 22.7.2011. 16:23

    e taj film mi je konstantno punio gaće kad sam bio klinac LaughingLaughingLaughing


    fox89

    meni je i dan danas neugodno kad vidim vražje vrane ili gavrane ili što već na "hrpi"...grozne ptičurine s groznim glasanjem...brrrrrr
  • #4
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.2.2014. 22:19

    Hm, da, ovo je vrlo neugodan film i po meni i najbolji od Hitchcocka.

    Večeras je na tv-u i dobro je podsjetiti ga se i nikako ga ne bi trebali gledati klinci.

  • #5
    1 1

    postova:559
    nelson @ 10.2.2016. 10:36

    kako odličan film ocjena 10,,,,interesantni su mu svi filmovi ovo mu je jedan od najboljih. auto koje je vozila hederen je aston martin rane 60e. šta se desilo tim pticama da su napali taj gradić,ja mislim da ptice ne mogu bit agresivne nego su htjele oslobodite one lovebirds u kavezu jer čim je ona došla s tim pticama iz sanfrancisca u bodega bay ptice su počele napadat.mislim da je razlog te ptice a možda...i hitchockova opsjenutost tippi hedren ,kao neka vrsta ljubomorije na nju.ona jerekla da je on bio zaljubljen u nju.Cool.volio bi otići u bodega bay.

  • #6
    1 0

    postova:559
    nelson @ 19.6.2016. 9:56

    hitchockovo remek djelo

  • #7
    0 0

    postova:34
    dario zoric @ 1.12.2016. 2:14

    da ptice su kako kod okrenes remek dijelo, te poveznica za sve nove filmove koi su usljedili nakon ove ekranizacije.koja zraci sa jednon posebnon napetosti te nekin kultnin scenama. mozda bi bilo zanimljivo da se napravi otvoreni rimejk ovog clasica.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala