Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pokojni

1 2 3
  • #16
    1 0

    postova:4
    dobrivoje85 @ 23.12.2012. 13:17

    Ne razumem ljude koji pljuju po ovome.Ovo je genijalan film,glumci izvanredni 15/10 :)

  • #17
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 23.12.2012. 15:17
    film je odlican, nemam zamjerki, ali ne bi ste vjerovali pakleni poslovi 1, 2, 3 su cak za mrvicu bolji. svi ovi nastavci daju filmovima dimenziju vise, cak nije ni problem razlikovat glumce.
  • #18
    6 2

    postova:71
    lily7 @ 6.3.2013. 12:21

    Je li mi se svidio film?

    Maybe. Maybe not. Maybe fuck yourself.

    10/10

  • #19
    1 0

    postova:167
    apex @ 6.3.2013. 14:24
    VRH!! 10/10
  • #20
    1 3

    postova:256
    karter @ 6.3.2013. 17:02

    film je daleko od lošeg, odnosno htio sam reći da je neloš ako zbog ničeg barem zbog uvijek odličnog nicholsona ali scorseseova životna ironija je upravo dobitak oscara za ovaj film. Za jedan remake koji spada u donji dio njegova opusa. Ali kompenzacija radi svoje drago mi je da je napokon nagrađen tim oscarom kojeg je toliko želio. Film svakako preporučam pogledati.

  • #21
    2 0

    postova:2
    miro barisić @ 30.3.2013. 10:10

    Odličan film,ali nažalost na pogrešnoj Tv večeras,sa reznjem špica i brdo reklama...

  • #22
    1 3

    postova:203
    franorobert @ 2.9.2013. 22:55

    Martin Scorsese je napravio pravo malo remek djelo, i iskreno sam jako sretan što je film tako brzo i dobro prihvaćen od strane publike i kritike. Možda i najbolja slika svog raskoša glumačkog talenta Lea DiCaprija. A poseban aplauz za Williama Monhama, kakav sjajan scenarij... :) 10/10

  • #23
    1 3

    postova:371
    cala @ 12.1.2014. 21:18

    Martin Scorsese je u ovaj film nagurao hrpu poznatih imena,najveći grijeh što je stavio matta damona,jack nicholson..meni je sama njegova pojava woowwww tako da je to plus,radnja filma i sam film mi je ok ali kraj je katastrofa....scorsese je htio napraviti jedan "bum" na kraju,neočekivani kraj,ali po meni je to ispalo i više nego bezveze,zbog tog "detalja" ocjena puno niža iako je mogla biti skoro pa i odlična 

  • #24
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 15.2.2016. 15:33

    Vrlo neobičan film. Sam početak, nekih prvih pola sata, djelovao mi je užasno zbunjujuće. Neke kratke scene išle su dosta čudnim naizgled nepovezanim redom i pomalo su me odbijale od daljnjeg gledanja. Brzo nakon tog čudnog početka polagano sve počima sjedati na svoje mjesto. Priča se sjajno zapliće i raspliće, puno preokreta i iznenađenja, za moj ukus možda malo i previše, nepetosti također nenedostaje, a uz to nema klasičnu formu za trilere. Što se tiče glume, dovoljno je samo pogledati tko su glumci i odmah je jasno da je i ona perfektna. Kraj filma bio mi je kao i početak - neobičan i neznam dali nam je Scorsese htio s njim nešto posebno poručiti ili nas samo iznenaditi.

    Nisam prije znao da je ovo remake, nisam gledao orginal pa neznam koliko se je točno stvari od njega posudilo. Koliko god mi se film svidio ipak me čudi da je Scorsese baš za njega uzeo svog jedinog oscara. Imao je on još boljih filmova, a i te godine su neki drugi filmovi možda više zaslužili da trijumfiraju.

  • #25
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 16.2.2016. 17:20

    Film je napet ne fali akcije i puno dobrih glumaca garantira da će svatko naći nešto za sebe, no nekako kao da je viškom svega zajedno postignuto manje.

    Original "Pakleni poslovi" po kojemu je snimljen ovaj film mi je puno bolji i impresivniji pogotovo u nesrazmjeru glumačke ekipe, produkcije i Scorcesea koji je ipak unatoč kvalitetnom filmu nekako stao na koju stepenicu niže u ovom slučaju.

    Nicholson legenda je možda i premalo iskorišten u ovom filmu, sve u svemu film nije nimalo loš neke iznenadne scene i obrati su zanimljivi, no kao da se film više temelji na tome nego na bilo čemu drugome i samim time gubi na trenutke.

  • #26
    1 2

    postova:104
    filmofil2004 @ 16.2.2016. 17:25
    Po meni bolji od originala.Odličan film!!!
  • #27
    1 0

    postova:207
    arina @ 17.2.2016. 2:20
    Kraj mi je sve uništio.
  • #28
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 17.2.2016. 10:42

    @arina meni je kraj zapravo savršeno zaokuržio film svojom nesavršenošću :)

  • #29
    1 0

    postova:16
    grom @ 20.2.2016. 13:41

    aj lajk!

    možda mi se jedino malo baldwin ne uklapa u cijelu priču, a i nicholson je uvijek isti! bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi jack nicholson portretirao lik, a da izađe iz kalupa u koji su ga redatelji i on sam ukalupili.. uvijek je ciničan, pomalo arogantan, sebeljuban!

    leo odličan kao i inače!

    kraj ne bi bio zanimljiv da je sretan i predvidljiv!

    sviđa mi se kirurški outfit wahlberga na kraju! Cool

    preporučujem! :)

  • #30
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 30.4.2016. 22:30
    ... kako mi je promakao ovaj film ... odličan .... baš ga gledam i sve si mislim koliko ovako dobrih filmova u jedinici vremena prođe mimo mene .... strašno....
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala