Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Fantomska prijetnja

1 2
  • #16
    3 2

    postova:416
    taurus @ 18.2.2013. 12:31

    Kvalitet originalne trilogije leži u njenoj jednostavnosti,to je klasična priča o borbi između dobra i zla,sa likovima se možemo poistovjetiti (sa Luke-om npr.kojeg prvi puta susrećemo kao običnog mladića a ne kao u Phantom Menace kada nam je Anakin predstavljen kao dijete što je totalno nepotrebno(uz to veoma loše dijete-glumac),mnogo bolja paralela bi bila uspostavljena između dva serijala da je i Anakin bio u Lucovim godinama)a o zapletu se nema šta ni reći,glupost upakovana u nekakvu kvazi-političku urotu kojom Palpatine treba da postane Imperator,niko ni ne može u nekoliko jasnih rečenica opisati sinopsis Fantomske Prijetnje (jer nema smisla).Neko je napisao da je duel Kenobija i Vadera u New Hope smijurija,taj duel je odlično napravljen,odmjeravnje snaga između dva majstora na suprotnim stranama Sile,duel učitelja i učenika,bivših prijatelja i poruka da se dobro u čovjeku ne može ubit (Kenobijev duh) a u novim filmovima borbe su ples,koreografija i čista dosada od 10-15min.Stara trilogija ima jasnu priču,odličnu glumu,vrhunsku režiju ukratko sve što novi serijal nema a naročito ovaj film.

  • #17
    1 1

    postova:416
    taurus @ 18.2.2013. 12:32

  • #18
    4 1

    postova:514
    fox89 @ 18.2.2013. 18:52

    @taurus, prema svim postovima koje si na ovoj ili sličnim temama napisao, shvatio sam da si sw fan. i sad mi je neshvatljivo kad pišeš luc , a ne luke?? Šuti

    staru trilogiju gledam jednom mjesečno, od svoje 5. godine ( sad imam 23). jednom sam probao izračunati koliko puta sam ih pogledao, ali sam ostao zgrožen činjenicom kakav sam lowlife Šuti (btw čuvam kopije na kompu, laptopu, vhs-u, divix format dvd i originalni dvd (kopija), da se relikvijama slučajno nešto ne dogodi ŠutiŠuti  ove novije sam pogledao nekoliko puta, ali to jednostavno nije to. filmovi bez karizme, nedostojni nasljednici nečeg najdivnijeg što je filmska industrija stvorila... suvišno je uopće trošiti tipkovnicu na nešto ovakvo!

  • #19
    1 1

    postova:416
    taurus @ 18.2.2013. 21:15

    Bio sam u žurbi pa sam napisao pogrešno Luke-ovo ime,ispričavam se.Istina jesam ljubitelj originalne Star Wars trilogije i kada su izlazili novi filmovi imao sam visoka očekivanja a ostao sam zaprepašten koliko je Lucas iznevjerio sam sebe rekao bih.Čovjek je genijalac,kreirao je taj svijet,fenomen i uz neke manje minuse (marketinške prirode-ewoksi i sl.) originalni filmovi su remek djela naučne fantastike.Fantastično su napisani i sve ideje koje je imao Lucas je na odličan način sproveo u djelo,gluma je odlična,dijalozi imaju smisao kao i radnja koja ima kontinuitet kroz sva tri dijela.U novoj trilogiji je sve očigledno podređeno infantilnoj publici te marketingu i zaradi (prodaja brojnih igračaka,comp.igrica i ostalih proizvoda),radnja je puna rupa,mnoge stvari je pokušao na silu da uveže a likovi su takvi da se ne možemo kao publika poistovjetiti ni sa jednim.Ova video recenzija Red Letter Media-e je sjajno disecirala ovaj film i objasnila razlike u kvaliteti i smislu između dvije trilogije i zato sam stavio gore link,mnogo bolje objašnjava sve probleme sa novim serijalom nego što ja mogu ovim putem iznijeti.

  • #20
    1 3

    postova:228
    joker12 @ 16.10.2013. 12:18

    Najdosadniji Star Wars do sada iako me Liam Neeson (kao i uvijek) oduševio

  • #21
    1 1

    postova:26
    blackskywalker @ 15.3.2014. 15:47
    Jedino dobro po cemu pamtim ovaj dio je Darth Maul. Steta sto mu nisu dali vise prostora u filmu. I naravno da mi je Liam vrhunski u filmu. 1,2,3 nisu ni di koljena epizodama 4,5,6. A bojim se da ce i sedma biti ko prve tri.
  • #22
    1 1

    postova:28
    tatooineblog @ 15.3.2014. 23:08

    @blackskywalker, nema teorije da će EP7 biti gora od prequela, jer jednostavno nitko ne može učiniti gori debakl no što je Lucas učinio s tim nesretnim prednastavcima. starwars.blog.hr.

  • #23
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 19.11.2017. 14:08
    Najlosiji star wars film poslije rogue ona.Liam Neeson je fantastican,a onaj mali Jake Lloyd mi je malo isao na zivce.Konacna borba je fantasticna.Jar Jar Binks❤👎. 8.7/10
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala